Що потрібно для того, щоб повільний танець був виконаний красиво і граціозно?

Будучи запрошеними на вечірку або в клуб, ми часто опиняємося розгубленими, адже там доведеться не тільки спілкуватися, але, швидше за все, і танцювати. Можливо, на заході будуть присутні люди, яким потрібно буде таким чином висловити свою повагу, проявити ввічливість. А якщо на цій вечірці буде присутній пасія, питання про те, як треба правильно і граціозно танцювати, стає ще більш важливим.

Звичайно, це доводилося робити ще в шкільні або університетські роки, але тоді було все інакше, а тепер вихід «у світ» потребує більш серйозних навичок.

Медляк

Жодна дискотека не обходиться без нього, особливо якщо потрібно ближче познайомитися і поспілкуватися із вподобаним представником протилежної статі. Нерідко хлопці соромляться підійти до дівчат, а останні – відповісти на запрошення, якщо воно все ж таки відбулося, згодою.

Найчастіше причина криється в невпевненості у своїх здібностях. Насправді, складного в самому процесі нічого немає – ви просто розгойдуєтеся вліво і вправо, рухаючись по колу в такт з партнером. Сам медляк танцювати нескладно, головне – знати, як правильно вести себе при запрошенні, самому танці і по його закінченні.

Запрошення

Якщо ви, навіть будучи дуже скромною, зважилися проявити ініціативу, не подавайте вигляду, що хвилюєтеся. Врахуйте, що чоловік теж може розхвилюватися від такої пропозиції.

Що важливо запам’ятати:

  • Посміхайтеся. Це дозволить вам і вашому партнерові менше хвилюватися;
  • Чоловік попереду. Незалежно від того, хто став ініціатором танцю, вивести за руку дівчину на танцювальний майданчик повинен молодий чоловік. В цей момент може виникнути конфлікт. Щоб її уникнути, просто візьміть його за руку, а потім сповільніть крок по дорозі на танцпол, пропускаючи його вперед;
  • Бачачи неприховане хвилювання партнера, скажіть йому прямо, що хвилюватися не про що, і про те, що ви теж не є професійним танцюристом.

Якщо молода людина сам вас запросив, вам потрібно лише посміхнутися, протягнути руку у відповідь на простягнуту праву руку хлопця і пройти за ним на майданчик. Проявляти зайву повільність, звичайно, не варто, але і підхоплюватися зі стільця поки хлопець ще навіть не озвучив пропозицію, і йти попереду нього – теж.

Не соромтеся запросити свою пасію, але бажано робити це, коли оголошений «білий» танець. Не переживайте, якщо вважаєте, що ви ще не навчилися правильно танцювати, тому як ваш жест сам по собі вже буде високо оцінений.

Танець

Важливу роль у ньому відіграє розташування рук. Права рука жінки повинна бути в руці чоловіка, а його права рука – на спині дівчата (ближче до середини). Ліва рука жінки повинна розташуватися на рівні плеча партнера. Зчеплені руки повинні бути зігнуті в ліктях, а пензлі повинні знаходитися на рівні трохи нижче плечей.

Як правильно танцювати під ту чи іншу композицію, підкаже сама музика, а ви тим часом контролюйте позицію і свою поведінку:

  • Слідкуйте за руками. Руху втратять стиль, якщо руки будуть блукати або некрасиво «звисати». За руками чоловіки теж важливо слідкувати – якщо ви малознайомі, неприйнятно, щоб вони опускалися нижче попереку. Не бійтеся образити молодої людини, натякнувши про пристойність – таким чином ви не образите його, а проявіть розсудливість;
  • Відстань між танцюючими повинно бути 15-30 див. Якщо ви не перебуваєте з партнером в любовних відносинах, скорочувати дистанцію не можна, вона повинна складати не менше 30 див. Будучи закоханою парою, можете наблизитися один до одного, обійнятися, але все одно майте повагу до оточуючих – стримуйте свої романтичні пориви;
  • Важливо стежити і за ногами. Вони повинні бути розставлені на відстані близько 30-40 см, щоб вам було зручно здійснювати кроки. Як правило, у вихідному положенні і при русі ноги дівчини знаходяться між ногами молодої людини;
  • Дивитися один одному в обличчя ви можете, якщо добре знайомі з людиною або перебуваєте з ним в любовних відносинах. В іншому випадку дівчині можна відхилити голову трохи вліво, а чоловікові – вправо (можна навпаки, якщо так зручно).

Ваші руки, тулуб і ноги повинні рухатися в одному напрямку, створювати єдину композицію з рухів. В іншому випадку ви доставите дискомфорт і собі, і своєму партнерові.

Вирішивши трохи переміститися, ви можете, не зупиняючи медляк, переміститися в потрібну сторону, взявши на час ініціативу в свої руки. Про свій намір партнеру можна повідомити, щоб не виникло непорозумінь і незручності.

Дівчина в русі завжди ведена. Не намагайтеся вести, навіть якщо знаходите провідного трохи незграбним. Найголовніше – не забувайте слухати музику і робити рухи їй у такт. Медляк зазвичай є приводом для спілкування, тому розмовляйте з партнером, особливо якщо він вам цікавий як представник протилежної статі.

Після танцю

Проявіть повагу до людини, з яким танцювали. Дівчині досить просто посміхнутися, чоловік зазвичай робить кивок головою або неглибокий уклін.

Хорошим тоном для молодої людини є подяку за танець. Якщо хлопець планує і далі спілкуватися з дівчиною, йому треба проводити її до столика.

Але не медляком єдиним залучають різні заходи.

Лезгинка

Уміння проявити себе в цьому пристрасному танці може знадобитися, якщо ви відправляєтеся, наприклад, на тематичну вечірку. Часто його танцюють на весіллях, корпоративних вечірках та інших заходах.

У цьому народному танці провідна роль дісталася чоловіку, який через лезгинку проявляє свої почуття до жінки. Динамічні і запальні рухи дівчат повинні бути ще і граціозними, красивими. При цьому партнерка повинна бути скромною, її очі повинні дивитися в підлогу, і лише зрідка їх потрібно піднімати, щоб обдарувати партнера млосним поглядом.

Лезгинка – це вираження емоцій, але руки дівчини, волосся і навіть її вбрання не повинні торкатися до чоловіка. Як і східні молоді жінки, у танці ви повинні проявити цнотливість.

В цілому сенс танцю полягає в прагненні чоловіки перепинити дівчині дорогу, а партнерка повинна уникати будь-яких дотиків з ним. А ось більш докладно про те, як правильно танцювати лезгинку хлопцю і дівчині, можна дізнатися на уроках в хореографічній школі або з відео-уроків.

Хіп-хоп

Цей стиль відомий давно і не втрачає своєї популярності. На будь-якій дискотеці ви зможете проявити свій талант, виконуючи цей танець. Він привабливий своєю ритмічністю і тим, що в хіп-хопі можна виконувати різні рухи, запозичені з інших стилів. Вважається, що це назва відноситься тільки до напрямку у музиці, танці називають «вуличними».

Незважаючи на те, що хіп-хоп – це свобода рухів, азам все одно потрібно навчитися – з тренером або відео-уроків, як і у випадку з лезгинкою та багатьма іншими жанрами.

Вивчивши основи, ви зрозумієте, яка техніка виконання, що допоможе повністю оволодіти жанром і самостійно підбирати елементи танцю, які обов’язково повинні бути пов’язані між собою, складаючи композицію.

Якщо хіп-хоп всерйоз захопив вас, пам’ятайте, що вам знадобиться спеціальний одяг – спортивний, вільно сидить. Всі виконавці вуличних танців носять бейсболку і кросівки. З зачісок ви можете підібрати коротку стрижку або дреди. Доповнити цей образ дозволять важкі металеві прикраси.

Щоб навчитися правильно танцювати хіп-хоп, потрібно знати, як стати у вихідне положення. Основні правила – розслаблена спина і трохи зігнуті коліна.

У клубі

Навіть ті, хто не любить гучних вечірок і гучної музики, можуть опинитися в клубі, будучи запрошеними друзями, колегами, пасією і т. д. Зараз в таких закладах танцюють під різну музику, бо деякі люди бояться розгубитися і виявитися «не в темі».

В першу чергу важливо знати, що потрібно рухатися в такт музиці. Відчувайте себе розкуто і вільно, тоді тіло саме вловить ритм і стиль.

Ідеальний варіант – похід в танцювальну школу, де ви отримаєте основи того, як правильно танцювати у таких закладах, як клуб.

Але така можливість є не завжди, а відвідування подібних закладів нечасті. У цьому випадку ви можете потренуватися вдома, наприклад, попросивши друзів, які є завсідниками клубів, навчити вас азам.

Танці – це мова, яку виражає наше тіло, а йти вона повинна з душі. Набагато легше буде освоїти будь-жанр, якщо у вас гарна фізична підготовка. Займайтеся спортом – він оздоровить, підніме настрій і дозволить контролювати своє тіло.

Залишити коментар