Що означає втрата обручки

З дитячих років люди звикли у щось вірити. Традиція забобони передається з покоління в покоління. Прикмети пов’язані з багатьма речами. Звідки прийшли всі ці знання, точно ніхто не знає. Здогад одна – людство століттями вивчало світ.

Стежило за подіями і снами. Робив для себе висновки, які події несли добрий знак, а які лякали і вимагали насторожитися.

У 21 столітті марновірство займає не останнє місце. Люди вірять у магію і часто звертаються до неї, так як вважають, що вона здатна виконати будь-яке бажання і добитися успіху.

Але чи так це насправді?

Для прикладу докладемо до цього питання одне з поширених забобонів про обручках. Чому люди звикли боятися їх втратити? До чого веде втрата золотого обручки, на думку забобонних?

Навіщо молодята обмінюються обручками

Традиція обміну кільцями прийшла до нас давно. Як відомо, наречені одягають обручки на безіменний палець один одному на церемонії весілля або вінчання. Цим подружжя показують, що відмовляються від вільного життя. Вони знайшли другу половинку і готові належати їй. Дівчина з кільцем дає зрозуміти оточуючим, а в першу чергу іншим чоловікам, що вона зайнята. Чоловік, у свою чергу, зобов’язується бути вірним.

У результаті сформувалася думка:

  1. обручка – символ вірності і любові;
  2. знак зайнятого серця;
  3. оберігає і захищає сім’ю від поганих очей.

Третій пункт несе в собі визнані повір’я. Страх перед втратою весільної прикраси наздоганяє кожного. Давайте з’ясуємо, з чим це пов’язано.

Що означає загубити обручку

Вважається, втратити весільна прикраса – до біди. Частіше сенс стосується сім’ї. Втрачено, значить, чекай нещастя в сімейному житті. Або один з подружжя зраджує, або очікується серйозний розбрат. Іноді втрата прикраси асоціюється з майбутнім руйнуванням шлюбу або вдовством.

Втрата дружиною обручки

Тут подвійний сенс. До першого відноситься випадкова втрата дружиною, під час якої дружина не пам’ятає про те, що трапилося. Інший сенс несе втрачене обручку, знайдене незабаром. Жінка, яка втратила прикраса різко і без причин, втратить таким же чином коханого.

Ймовірно, в подружньому житті було не все гладко. Маленькі скандали, образи та інше накопичувалися із зростаючою силою. Негативна енергія зруйнувала захист та енергетичне тяжіння закоханих. Це призвело до розриву.

Якщо дівчина знає, де загубила річ або знайшла її протягом декількох днів – хороший знак. Ситуацію вдасться виправити. Відносини налагодяться.

Втрата чоловіком обручки

Предмет, втрачений чоловіком, означає згаслу любов, розрив відносин, зраду коханої. Іноді дівчатам варто звернути увагу на заздрісних подруг. Дівчата, часто відвідують ваш будинок і завидующие вашого щастя – шкодять. Не безпосередньо, а енергетично. Заздрість породжує темні бажання. Приміром, щоб ви розійшлися.

Гнів накопичується негативна енергія у вашому будинку, згодом матеріалізується. Це може насправді погано відбитися на сімейне щастя. Для захисту народні звичаї пропонують енергетичну чистку будинку церковними свічками і сіллю.

Що робити при втраті одного обручки

Якщо прикраса втрачає один з подружжя, то друге, як правило, залишається. Що робити, якщо це сталося?

Спробуйте контролювати свою реакцію і ситуацію в цілому:

  1. Не панікуйте, почекайте 2 дні. Кільце може бути втрачено будинку і скоро знайдеться;
  2. Попросіть будинкового допомогти вам. Залиште на столі їжу на ніч і запросіть зберігача пригоститися. Продукти будь – солодощі, сало, м’ясо варене, хліб, молоко, вино. Крім солі, часнику і перцю. Вранці з’їжте самі або поділіться з кішкою. Щоб у домі завжди був порядок, вітайте будинкового з днем народження 10 лютого;
  3. При втраті краще другому дружину теж на час зняти прикрасу і залишити вдома;
  4. Якщо річ так і не знайшлася, сходіть разом в ювелірну і придбайте нову пару. Надягніть їх один одному, як в день весілля;
  5. Старе, переплавьте на нову річ або зберігайте вдома;
  6. Не дозволяйте нікому міряти ваше колечко;
  7. Не знімайте його, «від гріха подалі будете».

Такі поради зустрічаються у всіх ресурсах. А ми, якщо пам’ятаєте, спочатку говорили про силу думок і слів.

Хто вірить — з тим і трапляється?

Психологи і люди, що займаються енергетичними практиками, вважають, що подібне притягується подібним. Направте свої думки в позитивну сторону. Придумайте для себе нові повір’я. Втратили кільце – значить, пора купити новий. Купили інше товщі колишнього шлюб міцніше стане. Навчіться відсувати від себе негатив.

Ваша віра в щастя сім’ї обов’язково принесе користь, очистить думки і почне працювати на благо вашої пари!

Залишити коментар