Що означає родимка на носі, чи можна її видалити і як це зробити?

Ніс – це перше, на чому концентрується увага людини при погляді на обличчя співрозмовника. Не очі, не губи – саме ніс. А якщо на носі знаходиться родимка, то ця частина обличчя точно не залишиться без уваги.

Акуратна, невелика родимка на крилі носа, на кінчику або біля перенісся може зробити вигляд незабутнім і чарівним, чарівним і милим – особливо у жінок. Велика родимка насиченого кольору на кінчику, праворуч або ліворуч, навпаки, відштовхує.

Досі залишається спірним питання, чи впливають родимки дійсно на долю і характер свого власника. Але в одному знаючі люди точно переконані – ці новоутворення, на носі або інших частинах обличчя і тіла, можуть представляти реальну загрозу для здоров’я людини, тому спостерігати за ними потрібно постійно і дуже ретельно. А якщо виникнуть свідчення – позбутися родимок як можна швидше.

Чому з’являються невуси на обличчі

Що таке родимка взагалі? Невус – це скупчення пігментованих клітин шкіри, які дещо відрізняються за своєю структурою від звичайних. Вони не є злоякісними за своєю природою. Але в деяких випадках саме травмована родимка стає причиною меланоми – раку шкіри.

Цікавий факт: у новонароджених дітей родимок на тілі та обличчі немає – можете перевірити при нагоді самі. Перші невуси проявляються до двох-трьох років, до 25 років вони темніють і збільшуються, це абсолютно нормально. Такі утворення майже ніколи не перероджуються в злоякісні. А ось якщо родимки продовжують утворюватися після 25-30-річного віку, варто занепокоїтися показатися лікарю, це тривожний сигнал.

Що означає відмітку на носі

Родимка на носі, неважливо, на кінчику або на переніссі цієї частини обличчя вона знаходиться, насамперед, означає комунікабельність, доброзичливість і привітність.

Людина з такою ознакою на обличчі відрізняється наступними якостями:

 • душевність;
 • м’якість;
 • допитливість;
 • чуйність;
 • оптимізм.

Але, незважаючи на допитливість, ці люди зовсім не пліткарі і ніколи не сунуть свій ніс в чужі справи. Вони взагалі не люблять замислюватися про проблеми і складнощі життя, їм хочеться отримувати від неї задоволення кожен день і кожну хвилину, а не страждати і засмучуватися.

Жінки з мушкою на носі смешливы, легковажні, люблять веселе суспільство і самі вміють веселити.

Чоловіки нітрохи не серйозніше: це балагури і веселуни, відпочивати з ними дуже приємно, а от серйозних вчинків чекати від такої людини не варто:

 1. Родимка з правого боку носа означає фінансовий добробут і успіх в бізнесі. Володар такої позначки ніколи не буде бідувати, він вміє легко розлучатися з грошима, але і знає при цьому, як їх знову запрацювати. Шлюб зазвичай такі люди укладають раз і назавжди, сім’я виходить міцна і дружна.
 2. Невус зліва говорить про великий проникливості. Але при цьому така людина не вміє розпоряджатися грошима, часто потрапляє в погану компанію. Свої здібності він використовує не в тих напрямках, а тому часто буває нещасливий у життя.
 3. Родимка на кінчику носа – це позначка дуже непосидючих, активних людей. Вони завжди кудись поспішають, не встигають, їм все потрібно, важливо і цікаво. Відмітка на кінчику носа не має засмучувати – так природа нагороджує тих, хто домагається успіху і в кар’єрі, і в особистому житті. Але потрібно навчитися доводити всі починання до кінця.

Особливе значення має отметинка на переніссі. Вона знаходиться трохи нижче «знака Шиви» — кармічного точки. А це означає, що її володарі наділені екстрасенсорними здібностями, можуть стати провидцями і провісниками, обдарованими лікарями.

Коли потрібно видаляти родимки і які для цього існують способи

Варто позбутися родимки на носі чи ні, може вирішувати тільки лікар. Якщо є припущення, що родимка схильна до переродження і рано чи пізно може перетворитися на злоякісну пухлину, краще видалити її.

Якщо ж родимка невеликих розмірів і не приносить власникові ні психологічного, ні фізичного дискомфорту, краще її не чіпати.

Видалити родимку на кінчику носа варто в будь-якому разі, якщо:

 • невус змінився в розмірах, кольорі, формі або структурі. При цьому неважливо, збільшилася родимка або зменшилася, посвітлішала або потемніла;
 • якщо родимка була травмована або розташована в такому місці, коли загроза травмування виникає постійно.

Позбутися заважає або небезпечної родимки на сьогоднішній день можна різними способами, але краще видалити її, визначає знову ж тільки лікар. Фінансовий момент у цьому питанні відіграє одну з останніх ролей – в першу чергу оцінюється стан здоров’я пацієнта, його фізіологічні особливості і доцільність використання того чи іншого методу.

Кожен з методів має свої переваги і недоліки, показання та протипоказання. Бажання пацієнта буде враховано, однак останнє слово залишається за лікарем.

Позбутися родимки на кінчику або крилі носа сьогодні можна такими способами і методами:

 1. Класичний хірургічний. У цьому випадку вирізається не тільки родимка, але і прилеглі до неї тканини. Це позитивний момент, якщо є підозри на можливість переродження невуса. Процедура проводиться під місцевим наркозом і не займає багато часу, дуже велика перевага – видалені тканини можна відправити на гістологічне дослідження і точно визначити ризики розвитку раку. Мінус – відновлювальний період займе не один тиждень, тобто, доведеться ходити з потворною пов’язкою через все обличчя. А потім на кінчику носа залишиться некрасивий рубець.
 2. Кріотерапія. Цей метод ще називають «припікання рідким азотом», хоча насправді на родимку впливають низькими температурами. Тканини заморожуються, потім некротизуються і відторгаються природним шляхом. Основний мінус такого способу – з допомогою кріодеструкції не можна видалити невуси, коріння яких йдуть на глибокі шари епідермісу. Якщо є ймовірність переродження родимки, кріотерапія також протипоказана.
 3. Електрокоагуляція. Родимки на кінчику носа або на його бічних сторонах випалюються розрядами високочастотного струму. За один сеанс можна повністю видалити родимки будь-якого розміру, складність у тому, що неминуче залишаться шрами.
 4. Видалення радіохвилею або радіоножем. Оптимальний метод, якщо потрібно видалити родимку, розташовану над поверхнею шкіри. Радионож буде кращим рішенням, якщо потрібно зрізати невус над тонким і чутливим ділянкою шкіри – тобто, на кінчику носа.
 5. Лазерне видалення. Пріоритетний варіант. Цим методом можна швидко і безболісно видаляти будь-які невуси, незалежно від їх форми, розміру і глибини розташування, на кінчику носа або на переніссі біля ока. Єдиний мінус цієї методики – вартість. В іншому лазерне видалення просто ідеально: ніякого болю, ніякого відновного періоду, ніяких потворних рубців. Більше того, до лазерної терапії вдаються найчастіше після не самого коректного та вдалого хірургічного видалення, кріодеструкції або електрокоагуляції.

Родимки на кінчику носа завжди стають каменем спотикання, якщо обговорюється зовнішність людини. Когось вони розчулюють і навіть сексуально збуджують. А кому-то всерйоз отруюють життя і викликають невтішні сльози.

Плакати не варто – достатньо просто згадати, що означає така відмітка на кінчику носа, і більше не соромитися її. Адже таким відзнакою природа наділяє кожного, і родимки на обличчі будуть завжди пам’ятати і дізнаватися.

Залишити коментар