Що не можна говорити чоловікові: корисні рекомендації

Слово – сильний інструмент, який допомагає приходити до порозуміння і будувати відносини. Тому невдале висловлювання може поранити і послужити приводом для розставання. Існують фрази, які жінці краще ніколи не говорити коханій людині. Вони принижують чоловіче достоїнство й буквально «вибухає» навіть тривалі та міцні відносини. Що категорично не можна говорити чоловікові?

«Ти мій пупсик»

Милі слова, сказані з ніжністю, завжди приємні. Але не зловживайте пестливих прізвиськами. Пам’ятаєте, як ви човен назвете, так вона і попливе. Називаючи свого партнера золотком, сонечком або ведмедиком, ви можете зрештою отримати нерішучого і боязкого «зайчика». А адже хочеться бачити поруч із собою сильного і впевненого чоловіка. І не називайте так улюбленого при сторонніх. Якщо подібне звернення почують його друзі, він стане об’єктом насмішок, хоч і дружніх.

«Я сама все зроблю»

Ця фраза швидко перетворить вашого чоловіка в безвідповідального ледаря. Навіть якщо ви активні, вмієте вирішувати будь-які проблеми самостійно, встигаєте купити продукти в супермаркеті, забрати дітей зі школи, приготувати обід, прибрати в хаті, не варто все робити самій. Не знімайте з чоловічих плечей домашні турботи, звалюючи їх на себе, якщо хочете бачити в партнері надійну опору і помічника.

«Де ти був?»

Будь-яка жінка може боятися втратити кохану людину, але тотальний контроль і докладні розпити не тільки не втримають чоловіка, а можуть навіть розсердити і відштовхнути. Навчіться довіряти своєму партнерові, а якщо у вас тверді докази зради, то проаналізуйте ситуацію, прийміть рішення і почніть вирішувати ситуацію без скандалів і грубощів.

«Ти не хочеш мене зрозуміти!»

Інколи ви самі себе не можете зрозуміти. Як же вас може зрозуміти чоловік? Погляньте на свою поведінку з боку. Ви витрачаєте багато часу, щоб підібрати одяг або косметику, скрупульозно вивчаєте меню в ресторані, щоб зробити замовлення? Це говорить як мінімум про те, що вам необхідно час і зусилля, щоб розібратися в своїх бажаннях. Будьте розсудливі і не вимагайте від свого партнера неможливого.

«Ти не зможеш цього зробити!»

Такі слова викликають агресію і негатив, адже ви зачіпаєте чоловічу гордість і самолюбство. Навчіться підтримувати партнера в будь-якій ситуації, надихати його на нові досягнення, а не змушуйте сумніватися у власних силах. Краще введіть у свій лексикон фрази: «ти найкращий» і «у тебе обов’язково вийде».

«Це ти в усьому винен!»

Звинувачення – найгірша реакція, що б не трапилося. Шукайте рішення проблеми, а не винного в події. Враховуйте той факт, що відносини будують двоє людей. А значить і у виникаючих проблемах винні, як правило, обидва.

«Тобі вже вистачить, дорогий»

Не варто зневажати чоловіком і хапати його за рукав, коли ви сидите за столом в компанії друзів. Результат такої поведінки завжди однаковий – сварка. Обговорювати проблему алкоголю можна тільки наодинці.

«Мене дуже дратує, коли він так робить!»

Публічно висловлюватися про недоліки коханої людини і звертати на них уваги оточуючих неприпустимо. У такій ситуації ви не тільки принижуєте чоловіка, але і самі втрачаєте особа. Висловлюючи незадоволення при сторонніх, ви выказываете неповага до партнера і до себе самої.

«Вибирай: або футбол!»

Остання частина ультиматуму може змінюватися в залежності від захоплень партнера – друзі, машина, риболовля. Як констатують сімейні психологи, приблизно 40% розлучень відбувається саме після такої категоричної вимоги. Насправді чоловіку ви дорожче, ніж його захоплення, але сильний партнер не потерпить, щоб йому висували ультиматум. Тому знайдіть більш м’які способи перемикання чоловічої уваги.

«Нам треба поговорити»

Якою б розмова ні пішов за цією фразою, чоловік все сприйме в багнети. Часто за цими словами йде з’ясування відносин, докори і сварки, тому він напружується і внутрішньо готується до оборони.

«А от мій колишній…»

Ні в якій ситуації не порівнюйте свого чоловіка з колишніми партнерами. Категорично заборонено вимовляти цю фразу під час сексу. Порівняння з іншими, особливо в ліжку, – вбивчо для будь-якого чоловіка. Нічого крім ревнощів і гніву такі слова не викличуть.

«Але ти мене такими очима не дивишся!»

Досить часто жінки закидають чоловіків, які обертаються на привабливих дівчат на вулиці або в кафе. Дружина може почати надумувати, ображатися, сваритися. Запам’ятайте, чоловік завжди буде дивитися на інших жінок, це природно для його чоловічої натури завойовника. А щоб таким захопленим поглядом він дивився на вас, не розслабляйтеся і не лінуйтеся. Будьте завжди доглянутою, ефектною, чарівною, і улюблений буде дивитися на вас з обожнюванням.

«А моя мама каже…»

Так, мама – людина вам близький і навчений життєвим досвідом, але і ви вже дорослі. Не варто щодня давати чоловікові поради від імені мами, мікроклімат у родині від цього погіршиться. Якщо ви не згодні з партнером в якому-небудь питанні, висловлюйте свою думку.

«Ти не чоловік!»

Така фраза б’є дуже боляче. Спокійний і врівноважений партнер може відреагувати не відразу, але в один прекрасний момент просто збере речі і піде, особливо якщо буде чути ці слова все частіше. Більш емоційний чоловік може нагрубити у відповідь або навіть застосувати фізичну силу. У будь-якому випадку, він відповість досить агресивно.

Цей список далеко не повний, кожен чоловік індивідуальний, і його можуть зачепити і образити інші висловлювання. Намагайтеся стримувати своє роздратування і негатив, ставитеся до партнера з ніжністю й розумінням. Надихайте коханого, підкреслюйте його гідності, пишаєтеся його досягненнями. Приберіть зі свого лексикону образливі слова і зауваження. Тільки в цьому випадку ви зможете побудувати довірчі міцні стосунки на все життя.

Залишити коментар