Що можна запитати у дівчини в соціальних мережах?

Ще кілька років тому свою другу половинку люди зустрічали зовсім випадково: у метро, в бібліотеці, на весіллі спільних друзів… Сьогодні ж зав’язати стосунки можна, не виходячи з дому. Соціальні мережі і сайти знайомств – головні місця, де знайомляться тисячі людей. Але що можна запитати у дівчини Вконтакті чи в Однокласниках? Як її зацікавити?

Життя онлайн

Інтернет вже давно став невід’ємною частиною повсякденного життя більшості людей. І якщо ще пару десятиліть тому про останні новини та зміни в житті друзі розповідали один одному при зустрічі, то сьогодні все йде зовсім інакше. Люди охоче діляться в соціальних мережах останніми фотографіями, інтересами і думками, а часом готові навіть фіксувати на своїй сторінці буквально кожен крок.

Завдяки цьому, вміло задавши сортування на сайті, можна знайти сотні красивих і вільних дівчат. Але, як б хороша не була перспектива, багато чоловіків зіштовхуються з головною проблемою: що можна запитати у дівчини в листуванні? Як зав’язати знайомство і викликати до себе інтерес?

Здавалося б, спілкуватися онлайн куди простіше, ніж при зустрічі, адже співрозмовник не бачить ні тебе, ні твого хвилювання — тільки кращі фото. Однак є люди, яким такі бесіди даються з величезними труднощами, і вони просто не знають, як зацікавити вподобану дівчину. Саме тому ми вирішили детально розібратися в тому, що ж робити, щоб вдало вибудувати відносини в соціальній мережі.

Крок 1. Вивчаємо профіль

Особиста сторінка в Однокласниках або ВКонтакте може дуже багато розповісти про свого господаря. Найчастіше, відкривши профіль будь-якої людини, нескладно отримати вельми корисну інформацію:

 • місце навчання або роботи;
 • місця, де чоловік відпочивав і де найчастіше буває;
 • світогляд і головні цінності в житті;
 • перелік улюблених книг, фільмів і телепередач;
 • улюблені захоплення.

Уважно вивчивши сторінку придивилася дівчата, можна зробити попередні висновки: чи співпадають ваші інтереси, чи підтримуєте ви погляди вибраного людини на життя і т. д. А заодно і непогано «озброїтися», адже тепер, хай і заочно, але ви вже небагато знайомі.

Особливе місце займають і фотографії, розміщені в профілі. Адже написати на своїй сторінці можна все що завгодно, а ось приховати що-небудь на фото дуже складно. Посмішка і зовнішній вигляд, оточення і навіть фон, на якому був зроблений знімок, здатні розповісти про людину набагато більше, ніж будь-які слова. Так, наприклад, можна зрозуміти, в якому колі спілкується людина, як проводить вільний час і чим він особливо захоплений.

Тепер, коли вся важлива інформація зібрана, фотографії та інтереси вивчені, пора задуматися про те, що можна запитати у дівчини в ВК або в будь-який інший соціальної мережі.

Крок 2. Пробуджуємо інтерес

Це, мабуть, найважливіший і навіть вирішальний крок. Адже від того, як зав’яжеться розмова, буде залежати буквально все: чи вдасться продовжити спілкування з дівчиною, чи буде вона відповідати на повідомлення й додасть в друзі. Саме тому ми розглянемо головні засади поведінки на цьому етапі:

 • відмова від стандартів. Типовими фразами «Ти красива» і питаннями «Як справи?» викликати інтерес точно не вийде. Скоріше, це стане справжнім клеймом, яке дівчина поставить на чоловіка після першого ж повідомлення;
 • зайва екстравагантність. Так, і така манера спілкування навряд чи припаде до душі дівчині. Не варто перше ж повідомлення робити занадто «зарозумілих», воно має бути простим, лаконічним і легким для сприйняття;
 • щирий інтерес. Більше питань і уваги їй — і поменше довгих розповідей про себе;
 • компліменти. Тут теж важлива золота середина. Не варто буквально обсипати незнайому дівчину компліментами — пари фраз, підкреслюють її яскраву індивідуальність, буде цілком достатньо.

Цілком очевидно, що при першому знайомстві в соціальній мережі вкрай важливо проявити стриманість. Адже головне завдання – дати зрозуміти дівчині, що вона викликає інтерес як особистість, а не як об’єкт для розваги. Але зробити це потрібно настільки тактовно, щоб вона не змогла відразу внести нового знайомого в довгий список своїх палких прихильників.

Крок 3. Заводимо розмову

Після уважного вивчення сторінки питання, про що можна поговорити з дівчиною у ВКонтакте або в Однокласниках, відпадає сам собою. Бесіда з сподобалася особливої повинна вибудовуватися на її користь. Наприклад:

 • у дівчини є фотографії будь-яких міст або країн. Це прекрасний привід поставити кілька запитань про те, де їй сподобалося найбільше, чому вона любить подорожувати і куди збирається наступного разу;
 • в профілі є інформація про місце роботи та посади. Тоді можна запитати її про те, чи подобається їй робота і що вона любить в ній найбільше;
 • на сторінці викладені фотографії з будь-яких спортивних, творчих або громадських заходів. Тут можна попросити її розповісти про своє захоплення, розпитати про самому заході і навіть проявити непідробне бажання взяти участь;
 • дівчина рекламує свої послуги (фотосесії, написання рефератів, рукоділля тощо). Прекрасний привід обговорити з нею можливість виготовлення подарунка на день народження мами чи замовити фотосесію на ювілей кращого друга.

Тепер, після розмови про те, які питання можна задати дівчині, грунтуючись на даних її анкети, варто згадати і про те, чого не слід запитувати у перших же повідомленнях. Щоб не відштовхнути її і не дати сформувати неправильне думка про себе, потрібно відмовитися від бесід на наступні теми:

 • про рік її народження. Не кожна дівчина хоче афішувати свій вік;
 • про колишні стосунки і про їх кількість. Листування в мережі в перші ж дні – не найкраще місце і час для подібних розповідей;
 • про точну адресу і телефон. Це може викликати далеко не самі приємні думки;
 • про проблеми. Розповідати нової знайомої про свої проблеми зі здоров’ям, невиплачені кредити або аліменти – крок у нікуди. Чоловік повинен залишатися чоловіком.

Знайомство і спілкування в соціальних мережах завжди таять безліч підводних каменів. Досить часто виявляється, що сподобався людина зовсім не той, за кого він себе видає. Але незалежно від ситуації важливо залишатися доброзичливим, щирим і відкритим, адже абсолютно кожен з нас має право на розуміння і на особисте щастя.

Залишити коментар