Шапка і зачіска — поняття сумісні! Як зробити з них ідеальну пару?

Для багатьох холодну пору року стає проблемою — з-за необхідності носити головний убір, який псує на голові всю красу. І вирішується вона часто, на жаль, не на користь здоров’я.

Відмовитися від шапки, щоб не виглядати прим’ятої або всклокоченной, — рішення, м’яко кажучи, нерозумне. Може бути, варто що-небудь змінити в своєму звичному образі? Вибираємо красиві зачіски під шапку!

Подвійне рішення

Завдання часто здається нерозв’язною з тієї причини, що вимагає відразу двох начебто взаємовиключних рішень. Перше — як знайти головний убір, який виявився б до лиця (а для багатьох це реальна і велика проблема). А друге — як зберегти зачіску під шапкою вибраного фасону.

Щільно облягаючий головний убір

Це один з найпоширеніших фасонів і один з найскладніших у плані збереження порядку на голові. Зачіска нещадно мнеться зі всіх сторін, тому від пишної укладки краще відмовитися. Безпомилковими в цьому випадку будуть наступні варіанти: гладкий пучок, кінський хвіст, всілякі модифікації кос і розпущене волосся. Роблячи хвіст гульку, необхідно стежити за тим, щоб місце їх розташування точно збігалося з маківкою шапки. Інакше чи вийде некрасива опуклість, або головний убір втратить «центрування», намагаючись з’їхати або на чоло, або, навпаки, на потилицю.

Тим, хто вибирає зачіски під шапку на довге волосся, простіше. Пасма можна легко зібрати в пучок, заплести в недбалу косу або красиво розпустити. Однак в останньому випадку треба врахувати температуру і вологість. Якщо за вікном занадто сиро або зашкалює «мінус», краще поберегти красу і повністю прибрати волосся під одяг. Якщо все ж хочеться залишити їх на увазі, варто звернути увагу на спеціальні захисні засоби. Б’юті-магазини пропонують сироватки та інші продукти для захисту на цей випадок.

Половинчаста завивка

Накручувати волосся під головний убір стилісти рекомендують з того місця, де закінчується шапочка, або навіть нижче. Зачіска буде виглядати стильно і в головному уборі, і без нього. Але слід уникати занадто гарячої плойки. Екстремальна загартування нашим волоссю ні до чого.

«Жгутовый» хвіст

Варіант для достатньо вільної шапки, наприклад, об’ємного берета. Волосся збираються у високий хвіст і діляться на дві частини, які туго закручуються в протилежні сторони. Після цього залишається переплести їх між собою і закріпити знизу.

Хвіст-ліхтарик

Варіацій цієї зачіски існує безліч. Можна зробити її високою або низькою, починати з одного хвоста або приєднувати пасма послідовно, доповнювати дрібними косичками і т. д. Добре распушите вільні ділянки руками. У цьому випадку волосся добре лягають і не втрачають виду навіть під вузькою шапкою.

Під бере

Берети відносяться до класики головних уборів, тому і зачіски під них повинні бути достатньо чіткими і лаконічними. Більш вільні в’язані моделі чудово вирішують проблему мнуть пасм. Слід пам’ятати, що бере або йде «в комплекті» з чубком, або вимагає випустити треба лобом частину волосся. Інакше він буде схожий на шапочку доктора.

Зачіски під шапку на середні волосся

Іноді для того, щоб голова не виглядала «пом’ятою», достатньо просто наїжачити волосся. Не дуже постраждає під головним убором стрижка каре або боб. У цьому випадку передні пасма і чубок краще випустити з-під шапки, фасон якої в даному випадку буде доречний практично будь. Можна зіграти на різній довжині таких пасм — вийде стильно і привабливо.

Об’ємні шапки — для складних випадків

Буває, що компроміс не знаходиться. Наприклад, коли висока пишна зачіска здається єдиним прийнятним варіантом. Але і це не привід ризикувати відкритою головою на морозі. Сучасна мода, як і раніше прихильна до об’ємним беретам, на піку моди знаходиться чалма, шапки крупної в’язки, що дозволяють сміливі експерименти з фасонами. Просто залиште зачіску в спокої і експериментуйте з шапками.

Для закріплення обсягу волосся можна зробити прикореневій начісування, а потім скористатися засобом з досить сильною фіксацією. Шапку (не облягаючого фасону) слід надягати дуже акуратно, щоб не знести «конструкцію». У цьому випадку зачіска сильно не постраждає.

Однак існує небезпека, що укладені у вільний бере волосся відтягують його назад. Можливо, проблему вдасться вирішити за допомогою декількох шпильок.

Коси — акуратні і недбалі

Коси найпростіших і самих хитромудрих плетінь — прекрасне рішення для зими. Тим більше, що вони міцно тримаються на піку моди. Навіть якщо ви абсолютно не прийнятне кісок будь-яких складнощів і варіацій, вони дозволять зберегти під шапкою волосся в чудовій формі. Зняли головний убір, расплели — і замість прим’ятої копиці отримуєте романтичну і миловидну хвилясту укладання.

Текстуровані волосся

Для цієї хитрості нам знадобиться пудра для обсягу волосся. Але користуватися нею ми будемо по-новому. Після того як волосся чисто вимиті та висушені, вони поділяються на прямий проділ. Потім на їх коріння наноситься засіб для обсягу. І більше нічого робити поки не потрібно! Не втирати, ні розчісувати — можна відразу надягати шапку. А знявши її, потрібно зробити кілька простих рухів — опустити голову вниз, звісивши волосся, і гарненько їх наїжачити. Засіб розподілиться по всій довжині і спрацює на всі 100!

Зачіски під шапку — варіанти не для подіуму

Зима-не привід виглядати нудно. Навпаки, це час, коли сама природа змушує нас змінюватися, пробувати нове, стежити за собою і постійно удосконалюватися. Не бійтеся експериментувати ні з головними уборами, ні з зачісками, і ви напевно знайдете свій лайфхак для вирішення цієї проблеми. І ніяка шапка не зіпсує вам ні вигляду, ні настрою в холодну пору року!

Залишити коментар