Сережки гвоздики з діамантами з білого золота: форма сережок, метал

Сережки гвоздики з діамантами – це мрія будь-якої жінки. Адже саме ці камінчики здатні мало не миттєво перетворити обличчя, оточивши його особливим сяйвом. Саме за ці чудові якості діаманти люблять не тільки дівчата, як казала Мерилін Монро, але і ювелірних справ майстра. Останні обожнюють каміння за те, що з них можна робити неймовірної краси прикраси та аксесуари.

Як би там не було, не кожна з нас вважатиме доречним надівати діамантові кільця і сережки кожен день, вважаючи за краще залишити їх для світських заходів.

Але це не означає, що в повсякденному житті потрібно обходитися бюджетної біжутерією або простими прикрасами. Відмінним рішенням стануть гвоздики або пуссети з діамантами.

Ці лаконічні, благородні, універсальні і витончені прикраси вже багато століть не виходять з моди. Їх воліють жінки всіх вікових категорій і будь-якого соціального стану. Та що там говорити: пуссети з діамантами були помічені у вушках голлівудських зірок, яким пощастило стати на червону доріжку!

Основи правильного вибору

З метою прикраси жіночого (а, може, і чоловічого) вуха, найчастіше використовуються сережки з камінням, що мають різну ограновування. Популярніше всього округлі діаманти, потім йдуть камені «серце» і «принцеса», і тільки потім слідують краплеподібні та «смарагдові» форми.

В залежності від того, наскільки широкий політ дизайнерської і ювелірної фантазії, форма сережок може змінюватися, не кажучи вже про те, що єдиний камінь може бути замінений на геометричні, абстракційні або квіткові мотиви із золота, срібла, платини і, звичайно ж, діамантів. Повірте, серед таких крихт-сережок обов’язково знайдеться комплект, ідеальний саме для вас!

Чітких правил і порад щодо того, як вибрати гвоздики з справжніми діамантами з червоного або білого золота просто не існує.

Замість них можна скористатися досвідом вже відбулися покупців, а саме:

  • Спочатку слід визначитися з тим, яку суму ви можете витратити на подібну прикрасу. Від цього показника буде відштовхуватися метал сережок, чистота, колір і розмір каменя;
  • Купуйте пуссети виключно в солідних магазинах, де на діаманти більше одного карата видають справжні сертифікати;
  • Гвоздик належить «сидіти» ідеально, а каменю – дивитися точно вперед, а не вбік або вниз. Не женіться за самими великими екземплярами, бо вони цілком можуть спадати під кутом або дивитися вниз з-за своєї ваги. Такі прикраси не розкривають всієї краси діаманта, і не виконують свого прямого призначення – не прикрашають;
  • Застібки-«метелики» застосовні по відношенню до найменших пуссетам. Недолік такого методу фіксації полягає в тому, що застібки незмінно розхитуються, і сережки з діамантами можуть бути втрачені в будь-який момент. З-за цього набагато розумнішим і безпечніше купувати вироби з застібками типу «альфа», або з їх загвинчується аналогом. В останньому випадку закріпка накручується на стрижень гвоздика, і фіксує його намертво. Такий спосіб закріплення сережки вимагає певного часу на закручування закріпки, а тому що загвинчуються пуссети – це варіант на кожен день.

Що з металом?

Чи знаєте ви про те, що людина може бути несумісний з певним типом дорогоцінного металу, використаного для виробництва сережок?

Це проявляється не тільки у вигляді почервоніння, напуханія і навіть загнивання мочок вух, але і в спотвореному зовнішньому вигляді в цілому.

Здавалося б, що ще потрібно для краси: вдел у вуха діамантові пуссети, і блистай собі на здоров’я. Не тут-то було, адже грамотно підібрані гвоздики – це не просто розкішно, але і комфортно в усіх відношеннях.

Приміром, благородніша все виглядають вироби з білого золота, доповнені діамантами.

Посперечатися з ними можуть тільки аналогічні срібні пуссети, які надають на організм людини позитивний вплив. Незважаючи на порівняно невисоку вартість срібла, його дует з діамантами вважається аристократичним і врівноваженим.

Гвоздкі із золота можуть мати жовтий, оранжевий і золотистий і металевий відтінок.

Обираючи подібні вироби, важливо брати до уваги свій кольоротип: «зимового» і «літнього » жінкам краще зупинитися на помаранчевому золоті, а «осіннім» і «весняним» – на класичному жовтому.

У плані шкарпетки самими універсальними можна вважати пуссети з білого золота. У поєднанні з діамантами воно виглядає оригінально і стримано одночасно. Знову ж таки, на що б не впав ваш остаточний вибір, обов’язково загострити увагу на пробі металу і його якісний склад.

На самій-то справі, які б гвоздики з справжніми діамантами ви не придбали, ідеальний тандем з дорогоцінного каменю і металу зробить ваш образ неповторним, шикарним, витонченим і святковим.

Залишити коментар