«Сенаде» як засіб для схуднення

В інтернеті ходять чутки, що таблетки «Сенаде» допомагають розщепити жири і схуднути на 5 кілограмів за півмісяця. Природно, постраждалі жінки з зайвою вагою, біжать в аптеку, щоб якнайшвидше випробувати диво-препарат. На цій сходинці, ми змушені вас засмутити. «Сенаде для схуднення не допоможе прибрати жир і підшкірні складки! А для чого ж він тоді потрібен?

Препарат просто не призначений для виконання таких функцій. Давайте ознайомимося з інструкцією по застосуванню «Сенаде» для схуднення.

Характеристика препарату

Таблетки виготовлені на основі сени гостролистої – рослинної сировини. Колір – коричневий, форма – кругла, гладка. Функція – посилення перистальтики або підвищення кишкових скорочень м’язів.

Інструкція говорить, що ліки допоможе вилікувати наступні захворювання:

 1. гіпотонія;
 2. запори;
 3. геморой;
 4. анальні тріщини;
 5. проктит;
 6. ожиріння.

Побачивши пункт №6, виникає питання – чому не можна схуднути за допомогою цього препарату?

Справа в тому, що насправді застосування ліків «Сенаде для схуднення при ожирінні допомагає позбутися затримки рідин, але не розщеплює жирові відкладення.

Застосування таблеток надає роздратований вплив на слизову шлунка. Організм підключає захисний механізм і намагається якомога швидше позбутися від подразника. Тоді, робота м’язів кишечника стає інтенсивної, і продукти калових відкладень рухаються до виходу. У зв’язку з цим і відбувається випорожнення.

Як і кому приймати «Сенаде для схуднення

Слабка робота кишечника пов’язана з малорухливим способом життя. Люди трудяться на сидячій роботі, мало ходять, пересуваються по місту на автотранспорті. Ці фактори послаблюють роботу організму і роблять її млявою. Насправді, після прийому їжі, щоб посилити роботу кишечника, треба зайнятися фізичною працею. У зв’язку з браком вільного часу, люди цього не роблять.

Запори також з’являються:

 1. у жінок в положенні;
 2. у лежачих хворих;
 3. у дітей;
 4. після хірургічного втручання;
 5. у зв’язку з сидячим способом життя.

Людям таких категорій можна пити «Сенаде». Але не за бажанням, а отримавши рекомендацію від лікуючого лікаря. Він оцінить стан здоров’я пацієнта і проінформує, як треба пити «Сенаде» для схуднення. Слово «схуднення» поміщаємо в скобочки, так як завдання ліки тут трохи інша. Хворому треба вивести з організму калові освіти.

Природно, звільнивши кишечник, людина відчує легкість і втратить приблизно 2 кг. Але вони не жирові, а водні упереміш з калом та іншими шкідливими речовинами. Таке схуднення триватиме недовго – до наступного запору. Застосування препарату для дітей має обов’язково контролюватися медиком.

Чим небезпечний запор

Продукти, надовго затрималися в кишечнику – більше 3 днів – несуть шкоду. Там розвиваються хвороботворні бактерії, що викликають гниття, здуття і больові відчуття.

У зв’язку з отруєнням гнильними речовинами і бактерийными відходами життєдіяльності відбувається:

 • здуття живота;
 • біль у кишечнику;
 • газоутворення;
 • нудота;
 • запаморочення;
 • погіршення загального стану здоров’я.

Без сумніву, хворобу треба лікувати. «Сенаде» не підходить для схуднення, але як проносний засіб не гірше інших препаратів.

Для дорослих досить пропити таблетки 3 дні триразово після прийому їжі. Якщо стан не покращився, слід відвідати кабінет лікаря. Інструкція по застосуванню попереджає: передозування загрожує сильним проносом і зневодненням. Втрата поживних речовин спровокує проблеми інших органів.

Схуднення за допомогою препарату «Сенаде»

Якщо ви бажаєте скинути вагу за рахунок виведення калових мас, почиститися від токсинів і шкідливих речовин, рекомендується приймати препарат 2 дні. Таблетки призначаються дієтологами при жорстких дієтах з мінімальним вживанням їжі. Очистивши кишечник, ви втратите рідину і електроліти. Їх заповнюють мінеральною водою.

Для збереження власного здоров’я краще розгляньте інші способи схуднення. Це можуть бути щадні дієти, при включенні в раціон фруктів і овочів.

Спробуйте провести кисломолочну дієту. Пийте кефір, ряжанку, закваску.

Виключіть з меню цукор, цукерки, шоколад. Їжте пісне м’ясо. Випробуйте китайську рисову дієту.

І, нарешті, пересильте свою лінь і сходіть в тренажерний зал або на аеробіку. У разі відсутності часу – займіться хитанням преса і віджиманнями будинку.

Пам’ятайте, проносні препарати не прибирають жир!

Залишити коментар