Секрети укладання волосся без плойки і бігуді – створюємо локони і кучері!

Як відомо, жінки ніколи не будуть задоволені своєю зовнішністю на сто відсотків. І навіть якщо з виду в іншій красуні немає ніяких недоліків, вона завжди знайде, що в собі змінити. Найчастіше такі пориви відображаються на волоссі, адже саме зачіска грає одну з ключових ролей у створенні візуального образу, до того ж такі зміни часто оборотні.
І поки власниці натуральних кучериків намагаються будь-якими способами випрямити свої неслухняні пасма, ми – дівчата з прямим волоссям – маримо про ефектних кучерях і хвилях.

Найпоширенішими способами створити жадані локони є бігуді і різні термічні електроприлади, зокрема, плойки. Однак подібні заходи не найкращим чином можуть вплинути на стан шевелюри.

Саме тому винахідливі представниці прекрасної статі кинулися на пошуки альтернатив, всерйоз задавшись питанням, як зробити чудові локони без використання бігуді і плойки.

Чому краще укладати локони без бігуді і плойки?

Перед тим як накрутити волосся на бігуді або застосувати термоприборы, кожна жінка повинна усвідомлювати ступінь ризику тих чи інших наслідків для волосся. Будь-який вплив високих температур травмує волосяну структуру, а отже, необхідно шукати більш м’які способи отримати бажаний вид.

І хоча пластмасові бігуді і стали гідною альтернативою термічним способами накрутити красиві кучері, існує безліч набагато більш щадних, швидких, дешевих і імпровізованих методів домашньої укладання.

А ось від термічного впливу варто відмовитися з таких причин:

  • викликає появу посічених кінців;
  • послаблює структуру волосяний кутикули;
  • пасма стають ламкими і тьмяними;
  • можлива поява лупи;
  • волосся починають випадати сильніше, уповільнюється їхній ріст.

Так, будь термічні прилади можуть мати наслідки у вигляді погано расчесывающихся пасм, позбавлених блиску і сили.

Завиваємо красиві локони без бігуді або плойки

Раз вже шкоду прасок, плойок і інших термічних способів урізноманітнити зачіску для нас очевидна, саме час пошукати якісну, але абсолютно безпечну альтернативу. Пружні великі хвилі або зворушливі кучерики – все це ви можете зробити дуже швидко і легко, використовуючи деякі підручні предмети.

Перший спосіб зажадає від вас старої футболки або простирадла. Як тільки непотрібна річ знайдена, в хід йдуть ножиці – необхідно нарізати на рівні шматочки, виходячи з довжини вашої шевелюри. Що стосується ширини, то все залежить від того, наскільки великі локони ви хочете завити без бігуді і плойки.

Далі потрібно трохи змочити клаптики і по черзі накручувати на них пасма волосся. Чим густіше буде кожна окрема прядка, тим більше будуть ваші кучері. Як тільки ви накрутили всю пасмо на тканинну смужку, потрібно зв’язати її вільні кінці таким чином, щоб волосся не розкручувалися.

Можна загорнути кожну пасмо у вигляді гульки. Таку конструкцію на голові можна сміливо залишати на ніч – і ранкове відображення в дзеркалі порадує вас чарівними кучерями.

Наступний спосіб також вимагає шматка непотрібної трикотажної тканини. Головна умова – цей клапоть повинен бути досить еластичним. Вам необхідна така довжина тканинної смужки, щоб її можна було обернути навколо голови і закріпити.

Зробивши це, відокремлюємо пасмом за пасмом, звертаємо в джгутик і пропускаємо навколо імпровізованого обруча з тканини. При цьому добре робити таку процедуру на вологе волосся. Через кілька годин сміливо знімайте обруч і радійте приголомшливою в’ється копиці.

Ще один із зручних домашніх методів завити локони без використання бігуді і плойки полягає у плетінні косички. Цей спосіб багатьом з нас знайомий ще з дитинства. Злегка вологі пасма заплітаємо в коси і лягаємо спати. При цьому варто пам’ятати, що для отримання дрібних кучериків потрібно плести багато дрібних кісок, а товсті коси дадуть приємний ефект хвилястою шевелюрою.

Найпростіший спосіб завити локони – скрутити копицю в тугий джгут. Для цього також незайвим буде попередньо змочити пасма. Після цього зберіть волосся на маківці, скрутіть джгутом, а потім закріпіть у вигляді гульки. Вся процедура займе у вас кілька хвилин, зате через 4-5 годин ваша зачіска буде виглядати чудово. Також можна створити відразу кілька гульок на голові, що дасть ефект більш дрібних завитків.

Кілька порад щодо створення домашньої укладання

Щоб створена вами зачіска виглядала чудово, достатньо звернути увагу на кілька моментів:

  • відразу після укладання вкрай небажано розчісуватися, тому що кучері розділяться. Досить просто провести по шевелюрі руками;
  • кучері будуть пружними чи м’якими, в залежності від того, наскільки туго ви будете заплітати елементи укладання;
  • для надто прямих волосся доцільно застосування мусу перед завиванием;
  • не поспішайте розплітатися – дочекайтеся закінчення хоча б 4-5 годин.

І ще один невеликий нюанс – якщо ви робите укладання на вологе волосся, треба обов’язково дочекатися повного їх висихання.

Залишити коментар