Секрети краси для тих, у кого трикутна форма обличчя

Те, що ми вчили у школі з курсу «геометрія», як не дивно, може стати в нагоді в косметології і перукарській справі. Чому, запитаєте ви? Та тому що саме тут необхідні знання, які ви отримали в школі, ну, хоча б можливість відрізнити одну геометричну фігуру від іншої.

Приміром, якщо у вас трикутна форма обличчя, то ви можете уникнути деяких моментів, які зіграють з вашою зовнішністю злий жарт. Але про все по порядку.

Які повинні бути стрижки

Природа подарувала кожній жінці свій особливий шарм і неповторність зовнішнього вигляду. Але для всіх жінок існують загальні правила нанесення макіяжу, укладання та стрижки волосся, в залежності від того, який у них тип особи. Всього існує п’ять типів особи: прямокутне, овальне, кругле, ромбовидное і трикутне.

Для жінок з трикутним типом особи характерні риси: вузьке підборіддя, широкі вилиці і широкий лоб. Це основні ознаки, які роблять ваше обличчя схожим на сердечко.

Якщо ви впізнали в цьому описі, тоді ми рекомендуємо вам ознайомитися з деякими правилами.

Зачіски для трикутного типу обличчя повинні бути такими, щоб до підборіддя вони розширювалися. Ідеальною буде стрижка, що нагадує трапецію, загалом кажучи, все що врівноважує овал, буде для вас підходящим, тобто зверху завуженим, а внизу розширеним.

Якщо ви хочете приховати недоліки ще більше, то можна волосся трохи підкрутити, при цьому кінчики загніть назовні.

Зачіски для обличчя трикутної форми оптимальні такі, щоб найширша частина була розташована по лінії мочок вуха або середини вушка. Не потрібно підкреслювати візуально і без того широкі вилиці. Не варто коротко підстригати чубчика, гладко зачісувати тому бічні пасма. А ось невелика чубчик, навпаки, звузить широкий лоб. Найбільш оптимальний варіант – це зробити чубок кілька косий чи прямий, але довгою.

«Пір’ячко» також допоможуть відвернути увагу від вузенької підборіддя. Якщо ваш майстер досвідчений, він знає, що такий спосіб краще всього створювати, зрізуючи ступенями волосся від верхньої частини до нижньої. «Пір’ячко» можна також укладати наступним чином: достатньо нанести трохи воску або гелю на кінчики волосся і скрутити волоски в пір’ячко. Додатковий обсяг додасть вашому образу завершеність.

Якщо трикутне обличчя не дуже яскраво виражено, тоді можете зробити коротку стрижку з пасмами, откинутыми з чола.

Крім класичного «каре» також добре буде виглядати «боб-каре». Цей вид зачіски додасть об’єм в області потилиці або, можливо, цілком підійде градуйована стрижка з краями кілька профільованими. При таких видах стрижки, як правило, вибір чілок великий: тут підійдуть і густа пряма, коса, рвана та інші види чолок.

Головне, не перестаратися, акцент не повинен переміститися в область лоба. Якщо стрижка у вас до плечей, пасма завийте, таким чином, ви створите від рівня підборіддя обсяг, який буде візуально створювати враження рівного овалу обличчя.

Рекомендовані стрижки для обличчя трикутної форми: коса довга чубчик, що закриває лоб в більшій частині і доходить до лінії росту брів. Та частина чубчика, яка є найбільш густий, повинна бути розташована трохи вище перенісся. При цьому локони повинні прикривати тільки верхню частину вушок, не закриваючи повністю овал обличчя. Легкий начіс варто робити тоді, коли ви збираєте волосся в зачіску. Зачіска з густою довгою чубчиком також вітається. Локони на маківці в поєднанні з прямою чубчиком створять прийнятний контраст в лініях стрижки і будуть виглядати дуже ефектно.

Вся зачіска, таким чином, буде побудована на контрастах, що буде виглядати дуже свіжо, цікаво і незвично, а в поєднанні з трикутною формою обличчя це буде виглядати дуже красиво.

Стрижки, які не рекомендуються при даному типі особи. Не підходить категорично коротка чубчик. Не слід також зачісувати бічні волосся дуже старанно, гладка зачіска в цьому випадку лише зіпсує правильний образ. Вилиці, які отже за визначенням є широкими, стануть виділятися ще різкіше, що вам не доставить задоволення, коли ви йдете в дзеркало по завершенні роботи над своїм образом.

Дівчата, особливо ті, які мають чоловічим типом особи, взагалі не повинні носити короткі стрижки.

Якщо рекомендований спосіб для такого типу – це контрасти, то, отже, не рекомендуються чіткі, строгі, рівні лінії.

Найкраще профілювати кінчики волосся, щоб вони розбавили вигляд. Густі кінчики будуть видалені завдяки цьому ходу, а решта створять видимість об’єму.

Якщо особа відкрито повністю, це лише підкреслить те, що ви хотіли б приховати.

«Хвіст наверх», такий улюблений багатьма дівчатами, при такому типі особи не є бажаною зачіскою. Він підійде лише тим, у кого обличчя правильної овальної форми.

Якої форми повинні бути брови

Обов’язково приділіть увагу своїм бровам. Для трикутного обличчя форма брів дуже важлива, оскільки також здатна поліпшити овал обличчя, або ж, зробити його гірше. Не підходять до такого типу брови прямі, краще всього буде, якщо ви їх злегка підніміть вгору. Для брів підходить така лінія, за якої вони б трохи вигиналися.

Як нанести макіяж

Макіяж для обличчя трикутної форми повинен також врівноважувати верхню і нижню частину обличчя. Створити такий макіяж вам допоможуть деякі хитрощі. За допомогою основи більш темною по тону затемніть бічну поверхню скул і віскі. Якщо підборіддя сильно виділяється, припудріть його пудрою, також бажано більш темною по тону. Бічні поверхні нижньої щелепи і подскуловые западини, навпаки, потрібно висвітлити. У формі ромба накладіть на передню поверхню щік рум’яна, виберіть такі, щоб текстура була ніжною, а колір повинен бути світлий.

Загальні правила нанесення макіяжу такі:

  • наносити рум’яна на вилиці, у напрямку до центру вух;
  • акцент сильніше робіть на очі, використовуючи яскраві тіні і туш;
  • підняті вгору брови виглядають краще, тому не варто їх сильно фарбувати;
  • по боках підборіддя нанесіть світлий тон пудри, так ви його візуально розширите;
  • губи яскраво фарбувати не потрібно, залиште їх світлими.

Пам’ятайте також про те, що різких переходів від одного тону до іншого або від однієї лінії до іншої не повинно бути. Всі лінії повинні бути розтушовані, нанесені м’яко. Не застосовуйте тони занадто яскраві і виділяються. Персикові, пастельні, ніжні рожеві – як раз те, що потрібно для тих, хто хоче створити ніжний повітряний спосіб, при якому образ буде гармонійним і жіночним.

Як вибирати окуляри

Стати пропорційним вашому овалу обличчя, допоможе правильно підібрана оправа окулярів. Для трикутної форми обличчя окуляри краще всього підбирати в тонкій оправі. Якщо особа має яскраво виражену v-образну форму, тоді краще всього, щоб в оправі були різкі лінії, гострі кути.

Дівчатам, у яких овал менш яскраво виражений, прямокутні або квадратні скла не підійдуть, навпаки, зробіть лінії верху особи більш округлими і вибирайте окуляри відповідної форми.

Оправа повинна бути світлого нейтрального відтінку. Не потрібно вибирати і надто тонкі оправи, які будуть виглядати навіть кілька скупо. Це як раз той випадок, про який кажуть «золота середина».

Овальна або кругла форма – це те, що вам підійде, але при цьому ніяких химерних елементів і зайвих деталей бути не повинно. Простота, скромність як раз те, що більш доречно для такого типу особи.

Як вибирати головні убори

Ретельно слід підбирати також для трикутного обличчя головні убори. Тут принцип такий же – не варто надягати крислатого капелюха або вибирати ті убори, які передбачають відкритий лоб. Краще всього підібрати такі головні убори, які б вигідно підкреслювали овал, дещо звужуючи верхню частину обличчя.

Як бачите, створення образу опирається на кілька факторів, серед яких тип особи, довжина волосся, форма стрижки. Якщо правильно обіграти нюанси своєї зовнішності, можна отримати справді незабутній образ.

Залишити коментар