Розставання з коханою людиною

Розставання з коханою людиною – це емоційна біль, депресія, сльози, намагання забутися. Час лікує, але чомусь, коли перші гострі хворобливі почуття проходять, пам’ять залишається надовго.

Будь-яке заняття викликає спогади, як це робилося, коли були разом. Часто буває, що з’явився новий друг, який зайняв місце в душі, а іноді і в ліжку, але з проблемою, як по коханій людині перестати сумувати, впоратися не вдається, особливо якщо встигли вже якийсь час пожити разом. Що робити в подібній ситуації?

Як перестати сумувати

Потрібно, щоб факт розставання з цією людиною був прийнятий на рівні підкірки.

Однозначних порад дати неможливо, але існують такі способи.

  1. Всі інтернет — та телефонні контакти видаляються, ліквідуються друзі, які з’явилися при спільному існуванні і не стали близькі. Ніякого спілкування з ними – необхідно відсікти такі спокуси, як передати привіт, запитати, як справи. У електронних носіях краще подібні контакти заблокувати – бажання подивитися фотографії або дізнатися, де він і з ким, може закінчитися депресією. Якщо можливо, слід і поміняти свій телефон, давши новий номер тільки «своїм» друзям і близьким;
  2. Зміна місця проживання. Доступно в разі, коли знімали квартиру. Якщо квартира своя, або переїхати неможливо за деякими обставинами, потрібно змінити обстановку, щоб якомога менше згадувати, як він «спирався об цю стіну» під час останньої розмови. Можна переклеїти шпалери, відштовхуючись від свого смаку, переставити меблі, придбати і розставити дрібнички. Значення має кожна дрібниця – від миючих засобів до постільної білизни;
  3. Від «милих дрібниць» слід безжально позбутися. «Дорогоцінний плюш», подарунки, спільні фотки. Якщо дари дорогі, їх краще здати в ломбард або обміняти;
  4. Варто задуматися про спілкування зі своїми подругами. Як можна перестати сумувати за людиною, якщо кожна розмова – це нагадування: «Як ти, як він, а от я бачила спільних знайомих і вони розповіли…». Справжня дружба існує, але все ж мало знайдеться подруг, які навіть після відвертої розмови з проханням не згадувати про колишньому не нагадають, а потім не вибачаться, про минулі відносини. Тому спілкування з близькими слід деякий час мінімізувати. Зрештою, у подруг знайдуться свої справи;
  5. Можна заглушити нудьгу улюбленою справою або новим захопленням. Адже спілкування та спільне проживання вимагало часу. Тепер воно звільнилося, можна вивчити мову, освоїти досі недоступний вид прикладного мистецтва, зайнятися творчістю або тією справою, яка у подальшому допоможе здобути фінансову стабільність. Спортивні секції, схуднення, відвідування концертів, головне, не замикатися;
  6. Найкраще допоможе забути минуле щось нове. Не варто відразу шукати собі «об’єкт» і переносити на нього всі минулі почуття до коханої людини, проте відмовлятися від спілкування з протилежною статтю не варто. Новий людина не буде копатися в душі, розпитувати про колишньому, «ятрити» рани. Це стосується і нових подруг. На перших порах буде достатньо приятельської спілкування. Більш близьких відносинах слід замислюватися потім, так як може виявитися, що зробила необдуманий вчинок і стало ще гірше;
  7. Допомагає подолати душевну біль тотальна зайнятість. Нехай весь день буде розписаний похвилинно. Під час навчання слід подвоїти завзяття, з яким гризеш «граніт науки». Якщо працюєш, постаратися зайняти трудовою діяльністю повний день. Може, варто домовитися з колегами і вийти у вихідний день? Не буде часу сидіти вдома, нудьгувати, і сподівається, а раптом він ще подзвонить чи прийде?

Не можна дати однозначних порад – деяким допомагають абсолютно протилежні заходи.

Шкідливі поради – як перестати сумувати за коханому

Можна згадати про спільної знайомої, яка симпатизує одному більше, ніж вам, залишеної жінки. Треба знайти її, і плакатися постійно, згадуючи всі щасливі моменти, поки спогади не набриднуть або не захочеться вже зробити щось корисне.

Якщо подруга зацікавлена, ніяк не обсмикує, продовжує зустрічатися, можна запідозрити, що нудьгувати доводиться з-за її підступів. Тоді допоможе забутися банальне з’ясування стосунків. У чвари можна втягнути інших спільних знайомих, потім обов’язково вони підтягнуть колишнього – буде весело.

Закритися вдома і нікого не допускати до себе, постійно думати про кохану, ридати, повторюючи його ім’я. Якщо доводиться показуватися на людях, всі справи починати з фрази: «Ми з … це робили так, а … вчинив би так!», і гірко зітхати. Якщо вдасться швидко довести себе до депресії, від нудьги позбавить медичне втручання – антидепресанти та седативні препарати.

Індивідуальні поради

Деяким для того щоб позбутися від нудьги, необхідно розібратися, чому вона з’явилася. Невже той чоловік обіймав так багато місця в житті, що без нього і зайнятися нічим?

Варто підштовхнути себе, згадати, що є особистістю. Сильній людині цікаво і наодинці з собою. Можна записати, що робили разом, чому не вистачає тієї людини конкретно, проаналізувати обставини. Заповнивши порожнечу, вдасться повернутися до активного життя.

У тому, що на душі пусто і нічим зайнятися, слід звинувачувати тільки себе. Людина народжується вільною, і будує своє життя за власним смаком, виходячи з власних потреб. Не варто перетворювати власне життя в спогади про минуле, треба пригадати, що робили, поки в житті не з’явився він.

Тоді ж не нудьгували?

Іноді починаєш розуміти, що дискомфорт і нудьга викликані зміною життєвого укладу, а той чоловік ні при чому. Просто виробилися нові звички, схоже рефлексів тварин. Увечері прийнято ходити в кафе, по неділях – обговорювати спільно переглянутий фільм. Варто зайняти порожні вечори і знайти людину, з яким можна обговорити, що відбувається в житті і на екрані. Тоді і від нудьги не залишиться сліду.

Якщо нудьга по улюбленому викликана не розставанням, а його тривалої отлучкой, впоратися з нею ще простіше. Зараз достатньо засобів зв’язку, щоб розлучатися тільки формально: інтернет, телефон, старий добрий телеграф.

Неможливо викинути людину з голови за короткий термін, досить звести кількість спогадів про нього до мінімуму. Допомагають позбутися сумних і прикрих думок час і відстань. Потрібно постаратися почати нове життя, і поступово перестанеш нудьгувати по колишньому.

А якщо не перестанеш, можна спробувати проаналізувати, чому розлучилися, замислитися над власними помилками, попрацювати над собою і спробувати повернути хлопця. Це не соромно, боротися за любов.

Залишити коментар