Ройбуш: корисні властивості та протипоказання

Користь чаю ройбуш для здоров’я включає його використання як ліки від гострих головного болю, слабкості кісток, безсоння, астми і гіпертонії. Чай абсолютно не містить кофеїну, а також володіє низьким вмістом танінів. Ви можете насолодитися освіжаючим напоєм протягом всього дня без будь-яких можливих побічних ефектів. Чай ройбуш може додатково полегшити важкі спазми шлунка, а також принести полегшення при астмі та інших пов’язаних з цим проблеми зі здоров’ям. Він також підвищує імунну систему організму людини.

Червоний чай ройбуш володіє безліччю корисних властивостей. Ця форма чаю традиційно була популярна з давніх пір з-за свого унікального смаку і кольору, які поєднуються з корисними властивостями для здоров’я. Чай ройбуш або червоний чай є лікарським, трав’яним напоєм, який отримують з рослини Aspalathus Linearis, що росте в Південній Африці.

Ферментований чай має червоний колір.

Його лікувальні властивості були підтверджені Міністерством сільського господарства США у Вашингтоні, округ Колумбія. Стверджується, що чай ройбуш здатний знизити рак, захворювання серця, передчасне старіння та інші серйозні захворювання.

Альфа-кислоти і цинк, що містяться в червоному чаї, дуже корисні для шкіри. Цей чай можна також застосовувати безпосередньо на шкіру для зменшення акне, акне, сонячних опіків або пов’язаних з ними захворювань шкіри.

Цінність і користь ройбуша

Ройбуш багатий багатьма мінеральними елементами, такими як залізо, мідь, кальцій, калій, марганець, цинк, магній і альфа-оксикислоти. Він також містить антиоксиданти і фенольні сполуки.

Цей чай не містить щавлеву кислоту, і, отже, він може споживатися людьми, які мають камені в нирках. Чай ройбуш – один з кращих напоїв для підвищення здоров’я. Деякі з доведених корисних властивостей напою ви знайдете нижче.

Поліфеноли

Ройбуш містить поліфеноли, які мають протизапальну, противірусну і антимутагенным якостями. Поліфеноли є органічними хімічними речовинами, які найбільш часто хвалять за їх антиоксидантні можливості. Чай ройбуш має багато фенольних сполук, і поліфеноли є одними з найбільш важливих. Вони діють як поглиначі вільних радикалів по всьому тілу, які є побічними продуктами клітинного метаболізму і можуть викликати такі захворювання, як рак і хвороби серця.

Немає кофеїну

Ройбуш зовсім не містить кофеїн, тому рекомендується лікарями страждають від безсоння. Чашка напою безпосередньо перед сном може допомогти вам спати краще, а шляхом видалення кофеїну зі своєї дієти ви також зможете знизити стрес у своєму житті, підвищити настрій і зміцнити здоров’я серця. Залежність від кофеїну є найбільш поширеною наркоманією по всьому світу, але люди не розуміють небезпеки, і до яких наслідків це може призвести.

Лікувальні властивості ройбуша

Ройбуш відомий своєю властивістю знімати стрес, нервове напруження і гіпертонію. Гіпертонія більш широко відома як високий кров’яний тиск, а чай ройбуш відомий тим, як він знижує не тільки респіраторні умови, але в цілому кров’яний тиск. А гіпертонія може призвести до небезпечних серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади і атеросклероз.

Здоров’я кісток

Червоний чай багатий кальцієм, марганцем і фтористими мінерали, які допомагають у підтримці структури кісткової тканини і сильних зубів. За рахунок збільшення біодоступності мінералів в нашому організмі, можна зменшити шанси на розвиток захворювань, як артрит, остеопороз і хронічна біль у суглобах. Марганець фактично працює на більш глибокому рівні і стимулює ферменти, які необхідні для будівництва кісток і ремонту пошкоджень.

Захворювання серця

Кверцетин — ще один потужний антиоксидант, знайдений в чай ройбуш. Він був пов’язаний з профілактикою широкого спектру захворювань серця. Це протизапальну речовину, що знижує артеріальний тиск, а також очищає вільні радикали, як і інші антиоксиданти. Це сприяє збільшенню хорошого холестерину і зменшує рівень холестерину ЛПНЩ (поганий холестерин) у стінках артерій і кровоносних судин.

Чай ройбуш містить рідкі поживні речовини, як кверцетин і біофлавоноїди, що допомагає в поліпшенні циркуляції крові і перешкоджає крововиливу.

Здоров’я дітей

Це чай корисний для маленьких дітей, які страждають від болю у животі. Ви можете додати трохи підсолодженого молока в напій, щоб поліпшити смак і зробити його більш прийнятним для дитини.

Діабет

Антиоксиданти, що містяться в цьому чаї, допомагають збалансувати цукор в крові, покращують резистентність до інсуліну, засвоєння глюкози і підвищують секрецію інсуліну з підшлункової залози. Все це призводить до утворення ідеального оборонного щита проти розвитку діабету — одного з найпоширеніших захворювань, яке в даний час охоплює світ. Балансуючи рівень цукру, чай ройбуш може також захистити людей, які вже страждають на діабет, запобігаючи сплески і падіння цукру в крові, які настільки шкідливі для їх здоров’я в цілому.

Камені в нирках

Навіть люди з сечокам’яною хворобою можуть пити стільки червоного чаю, скільки вони захочуть, так як немає щавлевої кислоти в його складі. З-за цієї кислоти людям з проблемами нирок і не рекомендується пити занадто багато чаю інших сортів. Щавлева кислота являє собою кристаллообразующее речовина, тому вона може зробити присутність каменів або інших хворобливих наростів в нирках ще більшим. З чаєм ройбуш таких проблем не виникне.

Антиспазматичні властивості

Чай багатий спазмолітичні речовинами, які можуть полегшити сильні спазми шлунка, біль у животі. Це відбувається головним чином за рахунок активації До + (іони калію) в організмі без антагонізму діяльності кальцію. У сукупності це може зменшити гіперактивність у шлунково-кишковому тракті, запобігаючи пронос та інші кишкові проблеми.

Кілька слів застереження

Незважаючи на всі ці переваги для здоров’я, чай ройбуш протипоказаний для деяких людей. Це настільки потужний напій, що може заважати лікуванню різних захворювань, включаючи хіміотерапію для онкологічних хворих. Також напій не варто пити при вже існуючих проблемах з нирками і печінкою, так він може бути навпаки більш шкідливим, ніж корисним. Його слід використовувати в якості превентивної міри для цих умов.

Залишити коментар