Родимки на долоні – до чого з’являються і що означають

Родимки, невуси або родимі плями можуть з’явитися у дитини відразу ж після народження. В подальшому ділянки з підвищеною пігментацією утворюються все життя. Народні повір’я кожної родимці надають особливий сенс. За рідним плямам ворожать – пророкують майбутнє і заглядають в минуле.

Родимка на долоні з’являється досить рідко. Дерма на внутрішній стороні кисті досить груба, ороговілий шар відлущується по мірі нагрубения, і невуси «виживають» тільки при зародженні в глибоких шарах шкіри. Але такі утворення зустрічаються, і хіроманти пов’язують їх появу з життєвими змінами.

В хіромантії кожен рельєф на долоні – це знак долі. Родимі плями, розташовані на карті життя», можуть змінити значення того чи іншого передбачення повністю.

Долоня – «зоряна карта

В першу чергу увагу слід звернути на якій руці родима пляма. Родимки на долоні лівої руки у чоловіків і жінок вказують на проблеми з кармою у правшів.

Ці проблеми можуть поширюватися:

  • на негативні риси в характері, створюють утруднення в спілкуванні;
  • на стан здоров’я – у себе і близьких;
  • на фінансовий стан.

Таке ж значення надають появи рідного плями на правій долоні для лівшів.

Величезне значення має місцезнаходження родимки на долоні.

Лінія життя відходить від самого краю долоні, огинає горбок Венери, проходить повз горба Юпітера і закінчується майже згину руки. Кожен відрізок цієї лінії означає певний віковий період у житті людини. На долоні лівої руки родимка на лінії життя, яка з’явилася раптово, вказує, що доля готує в цей час серйозне випробування. Неможливо уникнути небезпеки якщо родима пляма розташована на перетині ліній життя, серця і розуму, до неї можна тільки підготуватися.

Бугор Юпітера розташований під вказівним пальцем. Невус на ньому вказує на владний характер, гіпертрофоване самолюбство і марнославство. Така людина йде по «трупах». Однак йому потрібно постійно стежити за своїми вчинками і словами. Одна помилка – і все, що він робив у житті, завалиться.

Пагорб Сатурна знаходиться під середнім пальцем. Що означає родимка на долоні на цьому підвищенні? Вона вказує на постійні життєві негаразди, нещасливе сімейне життя, невдачі при відношенні з протилежною статтю. Проблеми можливо зменшити, якщо постаратися не впадати в агресію по дрібниці. Коли родима пляма між точками Сатурна і Юпітера, пом’якшити скандали не вдасться при всьому старанні – вони поширюються навіть на робочі моменти.

Виражене піднесення під безіменним пальцем називається кільцем Аполлона. Припухлість в цьому місці вказують на бажання слави і популярності.

Поява темного плями на знакові Аполлона ставить жирний хрест на подібних мріях. Можна «приклеїтися» до чужої слави, але про визнання власного таланту мріяти не варто. Під час спроби виділитися навколишні жорстко засудять.

Під мізинцем розташоване піднесення Меркурія.

Якщо воно значно виражено, можна не сумніватися – крутійство у людини в крові. Він постійно буде брехати, без видимої причини, зупинити його неможливо, навіть якщо «зловити на гарячому». З’явилося на цьому місці родима пляма? Значить, є шанс зупинити нестримну фантазію і домогтися успіху. Для цього необхідно визначитися з хобі і займатися тільки тим, що подобається. Успіх буде досягнутий.

У невпевнених у собі людей швидше за все буде родимка на поясі Венери – місці нижче горбів, розташованому навпроти середнього і безіменного пальців. Знак – темна пляма вказує – пора відкинути комплекси і взяти себе в руки. Треба полюбити себе, і оточуючі теж наблизяться, смішки за спиною припиняться. Доля дала знак – все ще можна виправити.

Біля великого пальця, уздовж опуклості, знаходиться лінія Марса. Якщо на ній з’явилася родимка, то терпіння вже на межі, звичайне холоднокровність може відмовити, що загрожує отриманням травми. Люди, які мають цей знак, ходять ніби по лезу ножа – їм слід навчитися тримати себе в руках. Цікаво, що родимка на правій долоні, розташована на лінії Марса, вказує на мінливість характеру, нервозність, але при цьому, її володар має міцне здоров’я, і всі його неприємності можна пояснити настроєм.

Горбок сонця розташований майже в самому центрі долоні. Родима пляма на ньому – знак нещастя. У житті доведеться зустрітися з несправедливістю, любовні стосунки можуть закінчитися драмою, високий ризик вступити в невдалий шлюб, втратити роботу і впасти в злидні.

В самому центрі долоні, правіше сонячного горба, знаходиться кільце Місяця. Людині з таким невусом потрібно уникати зіткнення з водною стихією, і з людьми з підвищеною фантазією. Ці зустрічі можуть закінчитися для нього негативно. Подорожі по морю або річці можуть призвести до катастрофи, а бажання і допомогу здійснити чиїсь мрії – до фізичних страждань і душевних розчарувань.

Лінія розуму розташована трохи вище лінії життя.

Родимка на неї може виявитися символом таланту і пророкуванням про те, що домогтися успіху в обраній галузі неможливо. Яскраве родима пляма, що піднімається над шкірою, показує, що людина просто дурний.

Від середнього пальця навскоси до зап’ястя пролягає лінія щастя. Якщо доля перериває суцільну лінію чорною точкою, успіху та визнання чекати марно. Всього доведеться добиватися важкою працею, але на те, що старання будуть винагороджені по заслугах, надії немає.

Основні характеристики новоутворень

Чим крупніше невус, чим він яскравіше, чим вище піднятий над шкірної поверхнею, тим більший вплив він робить на долю. Хіроманти вважають, що маленькі родимки від Бога, а великі – від диявола. Таким же чином вони характеризують колір новоутворення. Чим вона світліша, тим більша ймовірність, що поява до добра.

Кругле родима пляма з рівними краями – до сприятливих життєвих змін. Це спостереження доводить, що хіроманти давно помітили зв’язок між патологічно зміненими новоутвореннями і погіршенням стану здоров’я.

Якщо родимка змінює форму, стає несиметричною, свербить, запалюється – це означає, що почалося переродження клітин і, швидше за все, в організмі запущений онкологічний процес.

  • Помічено довге пігментна пляма – до близької небезпеки;
  • у вигляді півмісяця – не варто встрявати в авантюру;
  • у формі трикутника – до підйому лібідо.

Не варто вступати в близькі стосунки з людиною, родимка на долоні якої, перетинає лінію життя, має форму квадрата з прямими кутами. Це явна ознака божевілля зі схильністю до агресії в сексуальному плані.

Родимки, які з’являються у жінок при вагітності до пологів і закінчення грудного вигодовування розглядати як знаки долі не потрібно. Це природне явище – організм працює з підвищеним навантаженням, спостерігається гормональний сплеск.

У медиків з приводу невусів і вагітності навіть є своє марновірство – якщо у жінки підвищена пігментація, значить, в організмі все гаразд. Організм виробляє достатньо гормонів, щоб під час вагітності не виникло ніяких патологічних станів.

До хіроманта варто звертатися тільки у разі, коли після пологів і закінчення лактації невуси на долоні не зникли.

У який би час і де б не з’явилася родимка, якщо вона заподіює дискомфорт, болить, свербить, має розмиті краї, необхідно звертатися до лікаря.

Тільки лікар може визначити характер новоутворення. Якщо потрібно видалити нерозумно відмовлятися. Один із найважчих видів онкологічних процесів – меланома – виникає при переродження родимки.

Залишити коментар