Робимо своїми руками квіти і брошку з пластикових ложок і виделок

Що тільки не прийде в голову искусницам-рукодільниця! Їх умілі ручки добралися вже до простих пластикових ложок. Адже всі хоч раз бували на пікніку і їли одноразовими ложечками. Так ось, виявляється, з допомогою «обідніх приладів» своїми руками можна зробити справжні витвори мистецтва — троянди і ромашки. Квіти з пластикових ложок прикрасять вашу улюблену поличку або комод, їх можна поставити у вазу на стіл, або зробити справжню ікебану.

До речі, такі вироби можна матюкати з вашими діточками, якщо їм виповнилося 3 рочки. Малюки будуть захоплено робити пелюсточки і допомагати вам збирати бутони троянд.

Трояндочки з ложечок

З одноразових ложок, своїми руками, можна зробити троянди. Для цього вам знадобляться, безпосередньо, самі «черпачки», «свічка», зелена «паперова гофра», такого ж кольору ізолююча стрічка, штучні листки і вазочка. Не обійтися тут і без клейового пістолета.

На одну троянду піде 11 ложечок (один залиште недоторканим, а у решти видаліть плоскогубцями ручки). Таким чином, у вас вийде 10 відрізаних «половничков».

Запаліть вашу свічку і потримайте над її полум’ям «одноразовий інструмент» (поглибленням нагору). Коли вона нагріється, пластик трохи скрутиться. Тут важливо не притуляти «половничек» близько до полум’я, інакше вона стане чорною або зовсім загориться. Тримайте «черпачок» у невеликому віддаленні від вогню (як це робити, ви можете побачити на фото).

Далі робимо наступне: беремо другий «інструмент» і нагріваємо над полум’ям його краєчки. За допомогою плоскогубців підкручуємо краї так, щоб ложка нагадувала бутончик «королеви квітів». Точно таким же чином слід «обробити» ще кілька «черпачков» (обідній прилад з ручкою буде виступати в ролі стеблинки нашого квітки).

Потім необхідно приступити до формування «другого ешелону» пелюсток. Для цього потрібно взяти «Одноразовий інструмент» і тримати його вертикально над вогнем. Коли ви приберете «черпачок» від полум’я, потягніть її краєчки плоскогубцями вп напрямку вниз.

Необхідно, при цьому потримати (в такому положенні) наш «обідній прилад», до повного охолодження. Якщо ви не будете задоволені зовнішнім виглядом отриманого пелюсточки, то можна взяти новий «половничек» і спробувати ще раз. Таких пелюсток вам знадобиться 4 штуки.

Третій ешелон» пелюсточок повинен збиратися за допомогою залишилися 5 ложечок. Як ви можете побачити на справжньому, живому цвітінні, його пелюстки дуже сильно скручені і як би опускаються вниз. Таку ж форму треба надати і обіднім приладів. Нагрійте ложку і з допомогою плоскогубців сформуйте прикінцеві пелюсточки.

Коли всі необхідні деталі для складання бутона будуть підготовлені, вам знадобиться скористатися клейовим пістолетом. Візьміть ложку, у якій ми залишили ручку і нанесіть на нього склеювальний склад, щільно притиснувши до нього другий лепесточек. У вас вийде бутон з ніжкою.

Як би оточуючи бутончик, клеїмо 4 пелюсточку «другого ешелону». І тут вам знадобиться представити в своїй уяві живу «королеву квітів». Пам’ятаєте? Її пелюсточки щільно прилягають одна до одної. Такого ж ефекту вам потрібно домогтися і в разі ложечок.

Далі, наносячи на деталі склеювальний склад пістолета, збираємо частину троянди і о, чудо: у вас вийде «королева квітів» майже як справжня!

Робимо пелюстки й листя

Якщо ви хочете, щоб у вашої троянди був подовжений стеблинка, можна з допомогою клейового пістолета приєднати до неї всі відрізані ручки ложок. Потім вам знадобляться штучні листочки, навколишні бутон (їх ще називають чашолистками). Обмотайте ізоляційною стрічкою стеблину квітки і додайте листочки.

Ну а тепер, щоб надати натуральності стеблинці троянди, можна обмотати його гофрованими паперовими листами або стрічкою, яку використовують в своїй справі флористи.

І ось у вас вийшла красива «королева квітів», яка може бути справжньою прикрасою обстановки вашої квартири. Взагалі, квіти, які можна зробити з пластикових ложок або вилок своїми руками: можуть бути не тільки чудовими виробами, але і справжнім ювелірними прикрасами.

Можна зробити своїми силами брошку-квітка з пластикових ложок і виделок? Відповідь позитивна. Приміром, за описаною нами техніці можна зробити просто шикарну брошку-троянду, просто прикріпивши до бутону булавочку. Погодьтеся, таке прикраса, зроблене своїми руками, не соромно буде причепити на кофточку, надівши її в театр або в кіно.

Ви можете побачити фото просто чудових квітів з одноразових пластикових ложок. Вони наповнять вашу душу новими ідеями. Адже квіти з ложок — вироби, які вимагають ідей і фантазії.

Робимо тюльпан

Навесні яскраво світить сонечко, тане сніжок і оновлюється природа. І ще в цю пору цвітуть тюльпани, ніжні, чарівні квіти. Як бути, якщо до весняної пори ще далеко, а вам так хочеться споглядати тюльпани? Вихід є: такі бутони можна зібрати за допомогою одноразових ложок.

Для того щоб зібрати тюльпанчик, вам знадобляться:

  • клейовий пістолет;
  • одноразові тарілочки;
  • пластикова пляшка зеленого кольору;
  • трубочки для коктейлів;
  • зелена ізолююча стрічка;
  • шпажки;
  • ножиці, кусачки, паяльник;
  • власне, самі ложечки.

Нахлестывая «черпачки» (попередньо відріжте від них ручки, як і у випадку з трояндами) один на одного, споюємо їх за допомогою паяльника — так робляться бутончики. З жовтенькому тарілочки робимо тичинки, закріплюючи їх на шпажку. У Центрі бутона паяльником робимо отвір і одягаємо на «стеблинка з тичинками» наш бутончик (конструкцію можна склеїти, для більшої впевненості).

Потім потрібно зібрати нижню частину тюльпана: трубку для коктейлів розрізаємо в тому місці, де вона згинається. Із зеленої пластикової пляшки виготовляємо лист. Прикріплюємо лист до трубочці, оплавив його в полум’ї свічки і наш стеблинка готовий. До речі, якщо ви незадоволені кольором листочка, то його можна прикрасити звичайними зеленими акриловими фарбами.

Прикріплюємо стеблинка до бутону з тичинками, і розкішний тюльпан готовий! Ви можете зібрати з таких тюльпанчиков цілий букетик, щоб поставити його в красиву вазу на свій приліжковий столик. Весна буде посміхатися вам, даруючи гарний настрій, яке притаманне чарівним тюльпанам.

Квіти, які можна скласти з пластикових ложок і вироби з вилок — це таке захоплююче заняття, що ви точно не залишитеся до нього байдужими. Тепер ви знаєте, як самостійно зробити квітку з пластикових ложок. Приємного вам рукоділля!

Залишити коментар