Робимо стильні джинси за пару хвилин

Перші джинси побачили світ в 1853 році. Але в той час це був просто робочий одяг. Штани шили з 3 кишенями і тільки темно-синього кольору, для практичності. Якраз завдяки своїй міцності і зносостійкості, ці штани стали такими затребуваними і завоювали увесь світ.

На відміну від 50-х, зараз джинси можуть бути різного крою, кольору, щільності, довжини, з камінням, заклепками і навіть з дірками. Звичайно, ці дірки не природного походження, а зроблені спеціально з допомогою різних технологій.

Як зробити дірки і потертості на джинсах своїми руками

Так як попит на «діряві» джинси з кожним роком зростає, ціни теж не радують. Такі штани коштують набагато більше, ніж просто класичні. Наші кмітливі жінки придумали, як робити красиві дірки на джинсах своїми руками. Це хороший варіант для старих поношених, в деяких місцях протертих джинсових штанів.

Є кілька варіантів таких джинсів:

  • з потертостями;
  • з дірками;
  • з латками;
  • комбінація дірок, потертостей і латок.

Який варіант підійде вам, багато в чому залежить від вашої сміливості і решти вашого гардеробу.

Як зробити потертості на джинсах

Головне питання не в тому, як зробити дірки на своїх штанях, а як зробити красиві дірки.

Розкладіть штани на будь-якій рівній поверхні. Між передньою і задньою частиною речі, вставте що-небудь тверде і плоске, щоб порізи залишилися тільки спереду.

Відзначте крейдою краю передбачуваної фігури. Зробіть надріз строго по горизонтальній лінії, щоб не пошкодити білі волокна, які трохи будуть прикривати ваші ніжки.

Потім зробіть ще один надріз паралельний першому, на відстані, яку ви зазначили раніше. Тепер візьміть пемзу і тріть тканина між розрізами, до отримання бажаного результату.

Для прискорення ефекту, тканину можна трохи змочити водою. Коли все буде готово, подивіться на результат і подумайте, де б ви ще хотіли зробити таку ж красу. Розрізи краще розподіляти асиметрично по штанинам і кишенях.

Перед тим як «зіпсувати» свої штани, спробуйте виконати всі ці маніпуляції на непотрібному шматочку джинсового матерії, тоді вам буде простіше уявити собі кінцевий результат.

Як зробити стильні дірки на джинсах

Щоб з ваших штанів дійсно вийшла дизайнерська річ, місця для дірок на джинсах краще відзначити заздалегідь. Коли ви вже остаточно визначилися, розкладіть майбутній так само, як і в першому варіанті. Теж зробіть рівні розрізи, виділивши ту ділянку, який буде діркою. Тепер візьміть велику голку чи ножиці для манікюру, і акуратно висмикуйте темне, коротке ниточки.

Якщо ви хочете отримати модну річ і, в той же час, не надто оголити ноги, з вивороту нашийте на утворилися отвори яскраву тканину. Так, виріб буде виглядати модно і в той же час скромно.

Як зробити модні дірки і латки на джинсах

До таких діркам і потертостей можна додати накладні латки. Вони не тільки допоможуть перетворити ваші старі джинси в стильну річ, але і виправлять природні сліди поношеності, тим самим подарувавши шанс вашим штанів на друге життя.

Розподіляти їх можна теж асиметрично на штанинах. Щоб краї латки не розтріпалося і форма не загубилася, по периметру тканини потрібно прошити ниткою яскравого кольору. Нашивки можуть бути з будь-якої тканини різного кольору, залежно від ваших уподобань.

До такого варіанту можна додати стрази, пайєтки, написи і кристали. Ще одним плюсом таких нашивок можна вважати і те, що невдалу дірку цілком можна замінити оригінальним латкою.

Як правильно зробити дірки на джинсах на колінах

Так як будь потертості і дірочки з часом все одно вийде велика проріз, розрізи на джинсах в області колін заслуговують особливої уваги. Навіть на новому виробі потертості в першу чергу з’являються на колінах, що тоді говорити, якщо ви самостійно зробите в цьому місці діру.

Якщо ви все-таки вирішили зробити красиві і модні дірки на колінах, необхідно дотримуватися кількох правил:

  1. не робити розрізи занадто великими;
  2. робити надрізи в області колін;
  3. краще робити не розрізи, а потертості, так штани довше прослужать.

Починаючи вчитися, як правильно робити потертості на джинсах і дірки, подумайте, чи підійде такий одяг до вашого стилю гардеробу. Якщо ви все ж зважилися, дерзайте, може бути, ви придбаєте нову модну річ за пару хвилин без витрат!

Залишити коментар