Робимо локони плойкою

Кучері завжди прикрашають жінку. Будь-якого типу обличчя підійдуть хвилі або кучерики, якщо правильно їх укласти. Швидко накрутити волосся можна плойкою. Цей прилад зручно брати на роботу або в дорогу. Як красиво завити волосся за допомогою плойки?

Правильна укладка

Дивлячись на сторінки модних журналів, здається, що в цьому немає нічого складного, проте у багатьох виникають проблеми – то завитки не тримаються, то стирчать у різні сторони, то несиметричні.

Щоб зробити красиві локони, дотримуйтесь наступних правил:

 • змийте все, що було (без гелю, лаку), інакше ці кошти можуть загорітися через нагрівання;
 • якщо треба зробити швидку завивку, розділіть їх на три частини: дві бічних і потиличну;
 • щоб кучері надовго збереглися, нанести спеціальний засіб для термоукладки;
 • захопіть плойкою пасмо і внатяжку загорніть практично до кореня, а через 20 секунд звільніть її – довше краще не тримати;
 • чим тонше буде прядка, тим більше стійкий локон вийде.

Зробіть все правильно, і вийде красиво укладена зачіска.

Як самій собі завити волосся плойкою?

Ви можете просто подвить кінчики волосся, щоб було видно, що ви приділили трохи часу, до того ж це виглядає завзято. Таке підкручування підходить зачісок типу боб або каре. Як краще заявити кінчики волосся плойкою? Їх можна завити назовні або всередину. Все залежить від того образу, який ви хочете створити.

Як красиво завити короткі волосся плойкою? Тут теж допоможе спеціальний нагрівальний прилад. Можна робити великі локони, це завжди, незалежно від кольору і довжини – елегантно і сексуально. А можна вибрати собі більш тонку плойку і зробити дрібні кучерики. Це вже зробить вас інший – веселою і легкою.

Довше доведеться повозитися з довгою або середньої шевелюрою. Але підсумок буде таким же – дрібні завитки або велика хвиля.

Як правильно завивати волосся плойкою:

 1. спочатку розділіть їх на чотири квадрати: потилицю, нижня сторона під верхівкою і з обох боків біля скронь;
 2. нагрійте прилад до 150 градусів;
 3. накручуйте невеликі пасма не більше двох сантиметрів шириною;
 4. формуйте локони знизу-вгору і просувайтеся до верхівки;
 5. щоб вийшов тугий локон, завивайте його по напрямку вниз – нагревающую частина розташуйте під пасмом, відтягніть іншою рукою пасмо за кінчики і намотайте по спіралі;
 6. зафіксувати треба приблизно на двадцять секунд і звільняти дуже обережно;
 7. після завивки на маківці і потилиці переходите до скронь, а в кінці укладіть пасма від маківки до чола;
 8. щоб зачіска трималася довго, перші десять хвилин після процедури не чіпайте локони – вони повинні охолонути;
 9. через десять хвилин можна укласти локони за допомогою рук або рідкісної гребінця;
 10. зафіксуйте зачіску лаком, але не занадто захоплюйтеся – лак може обважнювати.

Можна завити плойкою штучні волосся? Прості штучні – завивати не можна, але якщо вони термостійкі, тоді провести процедуру завивки можна. Найкраще попередньо змочити їх і завивати приладом, нагрітими до 180 градусів. Після того, як зніміть локон з плойки, обов’язково закріпіть його зажимом.

Як вибрати прилад?

Матеріал поверхні приладу дуже важливий. Він може бути керамічних, металевих і анодно-оксидним. Звичайно, металева – найагресивніша поверхню. Вона пошкоджує структуру волосся і спалює їх. Потім їх буде дуже складно відновити.

Анодно-оксидна – більш дбайливо ставиться до волосся. На такий плойки є оксидне покриття, яке не шкодить.

Керамічна поверхня не сушить волосся, вони залишаються м’якими. Дуже добре, якщо є нано-срібне покриття. Воно володіє лікувальним і антибактеріальні властивості. Іонізація робить створення зачіски безпечним процесом.

Варто звернути увагу і на ширину приладу. Яка ширина, такий буде у вас і розмір завитка. Якщо у вас довгі кучері, краще використовувати грубу поверхню. Якщо ж вони короткі, підійде тонка.

Потужність. Чим могутніше прилад, тим швидше він нагрівається.

Важлива і терморегуляція. Плойка може нагріватися від 60 до 200 градусів. Чим вище температура, тим менше треба витрачати часу на укладку, але тим більшої шкоди наноситься вашим кучерям.

Вибирайте такий прилад, який буде безпечний для використання. У будь-якому випадку, користуватися ним слід не більше двох разів на тиждень. Тоді ваша шевелюра буде в повному порядку.

За допомогою улюбленої плойки дівчині можна кожен раз моделювати нові образи, просто підкручувати чубчик або кінчики, створювати обсяг у скронях або на потилиці, закручувати тугі локони або легкі кучері. Головне, вибрати безпечну поверхню при покупці.

Залишити коментар