Прості фокуси для дітей 5-10років в домашніх умовах – секрети

Звичайно ж, кожен малюк хоч раз у житті мріяв стати справжнім фокусником. А ще більше він хотів навчитися розгадувати загадкові трюки. І правда, адже дуже цікаво розгадати те, як у Девіда Коперфилда виходить літати і ховати цілі поїзди? Або дізнатися, звідки в капелюсі фокусника береться милий зайченя?

Ми розповімо вам і вашим діточкам про те, як можна самостійно зробити прості фокуси для дітей, розкриємо їх секрети, і навчимо вас робити цікаві трюки малюків 5 і 10 років.

Фокуси-немає нічого простіше

Якщо ви будете вивчати з дитиною різні спритні трюки, це буде розвивати у дитини логічне мислення, кмітливість.

Також прості фокуси, призначені для дітей у домашніх умовах, благотворно позначаться на становленні пам’яті, розвиток таких якостей, як цілеспрямованість і концентрація уваги. Розвинуть такі ігри моторику рук і координацію рухів.

Ну а якщо у вас сором’язлива і невпевнена в собі дитина, навчити його простим фокусів для дітей та розгадування їх секретів буде подвійно корисно. Малюк зможе, таким чином, стати лідером в компанії. Він буде показувати свої «хитрі штучки» друзям, які стануть в захопленні дивитися на те, як в капелюсі зникають кольорові хустинки. Звичайно ж, ловлячи захоплені погляди одноліток, малюк відчує впевненість у собі і підвищить свою самооцінку. Дайте дитині зрозуміти: для вдалого результату цікавого і простого фокуса, призначеного для дітей, треба правильно підготувати весь реквізит.

Потрібно багато тренуватися, підготувати костюм вникнути в деталі подачі трюку. Результатом і винагородою дитині будуть служити захоплені оплески родичів і друзів, відчуття магії та свята.

«Чарівна паличка»

Для цього простого фокуса для підростаючих дітей 5 років необхідно склеїти з паперового аркуша паличку, яку потрібно прикрасити. Заповніть її з одного боку конфетті, а з іншого – серпантином. Оп-ля! Дитина став чарівником. Малюк зможе, перед глядачами, загорнути паличку і потрясти його в аркуш газети. Як результат з паперу высыплются конфетті. Потім слід перевернути аркуш, і дістати серпантин. В кінці фокуса газета комкается разом з паличкою.

«Вгадаю цифру»

А це простий фокус, призначений для дітей 10 років, який можна зробити в домашніх умовах: малюк повинен попросити друга задумати цифру від 1 до 5 . Потім йому треба поцікавитися про загадане числі. Один скаже, що, наприклад, він задумав трійку. Чарівник повинен наблизитися до шафи, в стулках якого лежить листок з написом три.

У чому ж секрет фокусу? Все дуже просто: заздалегідь заготовлені картки з написаними числами слід заховати в різних предметах меблів.

В залежності від того, яке число друзі будуть називати, фокусник буде діставати з піаніно або тумбочки відповідну картку. Тут важливо тільки запам’ятати, що і куди буде заховане. Такий фокус відмінно розвине пам’ять дитини і змусить повірити його друзів, що дитина вміє читати думки.

«Яблуко і апельсин»

Дитині треба показати глядачам апельсин і накрити його кольоровим хустинкою. Вимовивши «крекс-фекс-пекс» («крибле-крабле-бумс» теж має спрацювати), треба здерти хустинку. На долоні малюка буде лежати вже яблучко.

Секрет трюку в тому, що з апельсина треба зняти шкірку, а яблуко помістити в його шкірку. Коли фокус буде в самому розпалі, маляті треба буде щільно стиснути яблуко в шкірці апельсина і показати це всім оточуючим.

Хустка сдергивается разом з шкіркою, і на долоньці лежить яблуко. Все просто. Потрібна буде лише спритність рук.

Такий трюк відмінно позначиться на розвитку моторики рухів у вашого юного чарівника.

«Тенісний м’яч»

Дитина повинна показати всім тенісний м’яч і затиснути його в руці. Потім, в кулак заталкивается ще і хусточку. Коли малюк розіжме пальчики, він повинен показати кулька: хустки в руці не виявиться.

Секрет фокуса простий: у тенісному кульці заздалегідь робиться виїмка. При демонстрації м’ячика, його потрібно показати глядачам таким чином, щоб ніхто не здогадався, що в ньому є дірочка. Коли кулька буде затиснутий в ручці, отвір повинен бути згори. Як ви зрозуміли, при заталкивании хустки в руку, ганчірочка поміщається в сам кульку. До речі, малюк може показати всім кулька без хустки, а потім з затиснутою руки з м’ячиком спритно дістати ганчірочку: фокус вдасться удвічі і вийде просто клас.

«Вертикальне яйце»

Це досить простий фокус, який полягає в тому, що дитина може посперечатися з друзями, що зможе поставити яйце вертикально.

Для рішення такої задачі, вам потрібно буде зробити в яйці дірочку і видалити через неї білок і жовток.

Потім малюк просто потрібно розкрутити яйце, воно почне крутитися і встане вертикально: ось потіха і здивування буде у друзів!

«Звідки вода»?

Характерник повинен продемонструвати всім порожню вазу і такі ж порожні руки. Коли він запустить ручку у вазу, то зможе виплеснути воду. «Це неможливо!»,- скажете ви?

Ми розкриємо секрет трюку: для цього знадобляться:

  • гумова груша;
  • ваза;
  • трубка.

Необхідно в гумову грушу з трубкою набрати воду і заховати «система ніпель» під кофту в рукав. Потім малюкові потрібно притиснути руку до бочку і злегка натиснути на грушу, вода виллється в ємність.

Як ви бачите, у цьому, здавалося б, неможливе диво, дуже простий секрет. Такі нескладні фокуси призначені, звичайно ж, для діточок постарше, тому що зовсім маленькі, мабуть, не зможуть непомітно натиснути на грушу. На закінчення скажемо: будь-які трюки — це трохи чарівництва. Дитина завжди мріє відчути себе чарівником. Зараз торгові точки пропонують масу всіляких пристосувань, які можуть знадобитися юного чарівника. Купувати або власноруч виготовляти такі речі — вирішуйте самі. Фокус може по-справжньому захопити малюка, а може виявитися йому цікавим лише на пару тижнів.

Але, так чи інакше, ви будете з допомогою трюків розвивати творчі здібності вашого юного волгебника, а це вкрай корисно для правильного розвитку малюків.

Приємного вам проведення часу і побільше чарівництва!

Залишити коментар