Природні смарагдові очі: справжня коштовність на вашому обличчі

Смарагдові очі, оспівані поетами і художниками, зустрічаються в реальному житті вкрай рідко. Деякі люди, що стежать за чужими зовнішніми «родзинками», сумніваються в тому, що вони взагалі існують у природі, оскільки споглядають їх тільки у людей з декоративними контактними лінзами.

Чи існують взагалі справжні смарагдові очі?

Так! Але цей колір райдужки є фактично унікальним, і їм пощастило володіти всього 2% світового населення. Для порівняння, «рідкісними» зеленими очима можуть похвалитися 15% людей.

Насправді, смарагдовими традиційно називають сіро-зелені, але досить яскраві очі. Ні для кого не секрет, що колір очей, а точніше, їх райдужної оболонки, залежить від рівня синтезу пігменту меланіну. Наприклад, у карооких і сірооких людей цього пігменту найбільша кількість, у зеленооких – дещо менше, у блакитнооких – мало, а в альбіносів немає зовсім.

Важливу роль в цьому відношенні відіграє генетика.

Хоча, справедливості заради, варто відзначити, що у пари блакитнооких людей нерідко народжуються кароокі діти, тому дане питання донині залишається спірним і відкритим.

Особистісні якості володарів смарагдового відтінку очей

У людей з смарагдовим кольором очей унікальна не тільки зовнішність, але і характер. Вони відрізняються сміливістю, рішучістю, енергійністю і цілеспрямованістю. А адже це ті самі якості, яких так не вистачає багатьом сучасних людей!

Крім того, власники настільки чарівного і красивого кольору райдужної оболонки дуже вірні і віддані як свого обранця, так і близьким людям в цілому. Вони – чудові друзі, готові завжди прийти на допомогу, і навіть викликати неї самостійно, коли їх зовсім не просять. Деколи ці люди бувають недовірливими, що, зрештою, притупляє їх власне світосприйняття і змушує підкорятися чужим установок. Партнерів вони вибирають самостійно, притому часто люблять їх безмірно, аж до обожнювання. Але якщо половинка не відповідає взаємністю, люди з смарагдовими очима досить швидко остигають до неї.

По суті, смарагдовий відтінок виходить в результаті змішування глибокого сірого і яскравого зеленого. Сірий відтінок райдужки характерний для деспотичних людей, надмірно самовпевнених, в деякій мірі агресивних і гранично владних.

Але зелений тон як би «врівноважує» всі ці риси, роблячи персону більш м’якою, поступливою і спокійною. У підсумку виходить, що людина поміркований і багатогранний у всіх своїх персональних поведінкових факторах.

Смарагдовий відтінок очей говорить про те, що ви – персона зухвала, сильна і безстрашна. Ваш потік думок неймовірно інтенсивний, а вашій голові постійно присутня маса грандіозних ідей і планів. При цьому вашої життєвої енергії цілком вистачило б для того, щоб втілити їх у життя в найкоротші терміни.

Але, на жаль, втілюються в реальність лише деякі з них. А все тому, що вам чужа конфліктність, особливо з близькими людьми. Ви не вмієте чітко дотримуватися своєї позиції, і вас дуже легко переконати на свій лад. Ви не володієте тієї самої жорсткістю, яка притаманна сероглазым людям. А без таких рис, як відомо, не можна зробити серйозних рішень і перетворень.

Що кажуть психологи?

Згідно із запевненнями професійних психологів, колір очей впливає на характер свого носія. Існує навіть певна класифікація психологічних типів особистості по відтінку райдужної оболонки.

Встановлено, що люди з сіро-зеленими або смарагдовими очима володіють виключною силою волі, цілеспрямованістю, якоїсь напористістю і нетерпимістю. Однак все це стосується сторонніх людей. У родині такі люди справедливі, терплячі і кілька романтичні.

По відношенню до чужих вони можуть міг звертатися до нетерпимі і незговірливих. У любові ви схильні до самопожертви заради блага свого ближнього. Якщо ваш партнер відповідає вам взаємністю, ви будете незвичайно вірні йому. Це буде напрочуд теплий і плідний союз довжиною в життя.

Але якщо щось іде не по-вашому, і ваш обранець не надто охоче доводить або демонструє почуття до вас, ви можете в мить охолонути до нього і перестати сприймати його як свого рідного і дорогого людини. Ви досить легко розриваєте зв’язку, якщо не відчуваєте стовідсоткової впевненості в своєму улюбленому.

Вам притаманні такі прекрасні риси, як мудрість, рішучість, стійкість і внутрішня сила. Ви не позбавлені амбіцій, але всі вони «добрі», не межують з чванством і нездорово завищеними зарозумілістю. Ви чесні, але в той же час делікатні, ніколи не полізете в душу сторонній і не почнете обсипати його непроханими радами. Ваша прямолінійність завжди стримана і делікатна. У вас спостерігається гармонійна порція інтелекту і фантазійного уяви. Ви володієте живим розумом і приголомшливою пам’яттю. Часом вам самим не вистачає душевного тепла, але ви завжди готові прийти на допомогу бідному або захистити слабкого. Ви потребуєте в щирому, надійному і постійному людину поруч.

Підбираємо макіяж для смарагдових очей

Існує чимало відтінків смарагдових очей. Вони можуть бути світлими і більш темними, глибокими. У райдужці можуть переплітатися відразу кілька кольорів, наприклад, інтенсивний сірий, жовто-зелений і колір морської хвилі. Такі сполучення роблять смарагдові відтінки ще більш оригінальними і фантастичними.

Але справжні смарагдові очі завжди відрізняються домінантним зеленим кольором. І макіяж до них варто підбирати саме виходячи з цього.

Вам підійдуть такі відтінки тіней для повік:

 • Теракотовий;
 • Ліловий;
 • Сливовий;
 • Бронзовий;
 • Болотний;
 • Фісташковий;
 • Глибокий винний;
 • Колір морської хвилі;
 • Фуксія;
 • Нейтральний бежевий або шампань;
 • Глибокий трав’яний;
 • Персиковий;
 • Мідний або бронзовий;
 • Горіховий;
 • Лавандовий;
 • Пісочний.

Рішуче не годяться такі тони:

 1. Смоляний;
 2. Кавовий або шоколадний;
 3. Яскраво-блакитний;
 4. Сріблясті;
 5. Сірі (особливо якщо такий колір домінує у відтінках райдужки).

Вам слід пильно стежити за станом своєї шкіри, щоб вона виглядала рівною, ніжною і бархатистою. Користуйтесь легкими мінеральними пудрами і не перестарайтеся з відтінками рум’ян. Вам точно не підійдуть яскраві персикові або насичені цегляні тони. Краще віддати перевагу ніжному рожевому або теплому пісочному тону. Також не варто зловживати контурированием: воно може зробити особа грубим, а таке справжній скарб, як ваші рідкісні смарагдові очі, стануть на ньому всього лише бляклими розмитими плямами.

Ні в якому разі не допускайте недосипання, оскільки синці і темні кола під очима здатні звести на «ні» сприйняття вашого реального природного гідності. Взагалі, враховуючи вашу природну яскравість, вам слід бути стриманою в макіяжі.

Обов’язково стежте за чистотою шкіри: пам’ятайте, що ваш головний «козир» притягує захоплені і заздрісні погляди не тільки до вашим очам, але і до особи в цілому. Не слід робити класичний смокі-айз: він здатний зробити ваші очі бляклими і дуже контрастними.

Якщо ви дуже любите такий тип макіяжу, віддайте перевагу більш стримані базові тони.

Якщо у вас до того ж руде волосся, поєднання їх з смарагдовими очима настільки яскраво по своїй первісній природі, що додатковий контрастний макіяж може зіпсувати вам весь імідж, зробивши його вульгарним і химерним. Тому вам варто утриматися від таких нюансів, як жирні пін-ап стрілки, пишні фальшиві вії і занадто темні тіні. Краще зробіть ставку на натуральність, і ви гарантовано завоюєте успіх серед протилежної статі.

Чорна підводка для вас не те, щоб зовсім протипоказана, але небажана. У всякому разі, для повсякденного носіння. Краще віддайте перевагу більш складним і нейтральним кольорам лайнерів – бургунді, багатий фіолетовий, бронзовий, синій, шоколадний. Варто також уникати яскравих жовтих, рожевих і блакитних тіней. Це створить враження «заплаканої» вигляду. Куди більш прийнятно буде виглядати кораловий, морський, гірчичний відтінок.

Раз вже вам пощастило народитися володаркою унікальних смарагдових очей, варто всіляко підкреслювати свою гідність і вміло обіграти його в загальному вигляді.

Будьте чарівні!

Залишити коментар