Прибуток в період кризи – міф чи реальність?

Ні для кого не секрет, що в останні роки економіка нашої країни дуже непостійна. І про те, як зберегти гроші і не втратити свої заощадження, замислюються всі.

Якщо в період стабільності способів зберегти і навіть примножити свої фінанси багато, то в стані кризи гроші вимагають особливої уваги.

У цей період практично всі, у кого є заощадження, задаються питанням — куди правильно вкласти гроші, аби не втратити. І цей страх змушує вкладати у що завгодно, лише б гроші не знецінилися, як це вже бувало, навіть якщо вони в цій сфері нічого не розуміють.

Багато все-таки звертаємо аются до фахівців у фінансовій сфері і роблять правильно. Отримавши кваліфіковану консультацію у цьому напрямку, вкладники можуть вчасно зреагувати на зміни у фінансовому світі.

Якщо ви все-таки не довіряєте стороннім людям і не хочете нікого посвячувати в свої грошові руху, нижче представлені деякі з варіантів як правильно зберегти, вкласти і примножити свої гроші.

Як зберегти гроші в кризу, варіанти

На подив багатьох людей, існує факт, що під час кризи можна не тільки зберегти, але й заробити гроші. Але так можуть не всі. Тут потрібен особливий підхід, знання і практика. І якщо ми цікавимося, як можна зберегти гроші в даний час, то деякі люди, навпаки, в такі моменти метушні і паніки вишукують куди краще вкласти гроші, щоб заробити, їх називають інвесторами.

  1. Вкладення у вигляді готівки.

За останні роки всі переконалися, що долар і євро більш стабільна валюта, ніж рубль. Але, багатьох здивує твердження, що неважливо, у якій валюті ви зберігаєте свої кровні, інфляція все одно знизить купівельну спроможність. А при банківському вкладі потрібно баяться ще й за здатність банку виплатити ваші гроші в період кризи.

А ось якщо ви хочете заробити на девальвації рубля, то тут потрібно воістину «собаче» чуття. Практично всі інвестори воліють долари або євро, в такому непростому справі. Але розуміти, коли купити і коли продати, це теж непросто.

  1. Покупка нерухомості.

Цей варіант має свої «підводні камені». Тому одні джерела інформації закликають негайно купувати, інші радять почекати. Тут все у ваших руках. За час кризи нерухомість може значно впасти в ціні і ризик при її покупці, природно, є. Компенсувати такі витрати можна, здаючи це житло в оренду, що буде приносити, може і невеликий, але щомісячний дохід.

Звичайно, в такому випадку ніхто не обіцяє вам моментальної вигоди це більше довгострокове вкладення. А от якщо ви правильно вгадали момент і купили житлове чи нежитлове приміщення, коли ціни вже впали, після відновлення фінансового можете отримати непоганий прибуток.

  1. Вкладення в золото.

На думку фахівців, це достатньо надійний варіант зберігати гроші. Але тут теж є свої нюанси. Для цієї мети не годяться ювелірні вироби. Причина цього в тому, що при продажу вартість їх буде нижче, як і у будь-якого іншого товару. Чого не скажеш про рідкісні монети, які незалежно від наслідків фінансової катастрофи цінність не втратять.

Мінус покупки золотих злитків полягає у сумі ПДВ, яку ви втратите в будь-якому випадку. Що стосується вкладення в знеособлені металеві рахунки: помацати ці злитки ви, звичайно, не зможете, зате і ПДВ платити не будете. Але знову-таки ризик банкрутства банку.

  1. Акції.

Цей спосіб можна порівняти з лотереєю, пощастить чи ні.

Якщо ж ви вирішили ризикнути, придивіться до великим і серйозним підприємствам, їх напевно підтримує держава. І після кризи обов’язково допоможе стати на ноги, що позначиться на ціні акцій. Це варіант більше підходить фахівцям, які розбираються в такому непередбачуваному напрямку.

В інтернеті або в будь-якому фінансовому виданні ви знайдете багато порад як зберегти гроші, при падінні рубля, але в даний час найбільш актуальними є ці чотири варіанти.

Який би варіант ви не вибрали, пам’ятайте, що будь-які грошові руху, це завжди ризик, і коли ви не впевнені в чомусь, не варто цього робити, особливо якщо це останні ваші гроші. Ризик хоч справа і благородна, але перестрахуватися, ніколи не завадить.

Залишити коментар