«Влюбляйся обережно», або правила розпізнавання альфонсів серед чоловіків

Все частіше і частіше нам доводиться вислуховувати нещасні скарги подруг, що залишилися після бурхливого роману не тільки з розбитим серцем, але і з порожнім гаманцем. Потрапляючи на вправні виверти професійних альфонсів, жінки можуть навіть оформляти на коханців свою нерухомість, або добровільно навішувати на себе значні суми кредитів і іпотек. Кому захочеться виявитися в подібній ситуації?

Відповідь очевидна – ні одного з нас. Але кожному кваліфікованого психолога відомо, що слабка стать куди більш ірраціональний в справах сердечних, ніж сильний. Закохуючись, ми готові віддати останнє, аби споглядати свій «скарб» біля себе.

Та тільки «скарб» у подібних ситуаціях повсюдно зникає, залишаючи після себе лише непогашені борги і спустошені банківські рахунки. Що поробиш – така робота альфонса!

Не можна не врахувати, що грамотний, якщо так можна висловитися, альфонс, спочатку являє собою справжній жіночий ідеал.

Ввічливий, галантний, ввічливий, велелюбний, і навіть щедрий – всі ці якості ми і «купуємося», щиро вирішуючи, що наш принц на білому коні вже примчав.

Але в підсумку все йде за накатаним сценарієм: альфонс просить, а ми, засліплені любов’ю, покірливо віддаємо. Хочете дізнатися, як не потрапити в подібну пастку? Читайте про те, як розпізнати альфонса ще з перших зустрічей!

«Тривожні дзвіночки»

Жіноча консервативність часом буває надзвичайно алогічною і в корені неправильною. Наприклад, майже для всіх, хто не є симпатиками феміністського руху, «правила поведінки» справжнього чоловіка гранично прості: він повинен вирішувати всі проблеми, за все платити і невпинно балувати сюрпризами. Однак трапляється, що дівчині доводиться сплатити свою частину рахунку в ресторані, звідки вона повертається додому спустошеною і задумливою. «Я потрапила в лапи альфонса!» – чують її подруги з телефонних трубок на наступний день.

Ан ні, все зовсім не так. Бути може, ви дійсно дуже сподобалися чоловікові, але він просто не має можливості оплатити за вас рахунок, особливо якщо ви, не согласовавши такі пікантні нюанси з ним, вирішили побалувати себе свежевыловленными омарами і шампанським «Будинок Періньон».

Крім того, якщо побачення стало вашою ініціативою, і людина була до нього не готовий, згідно з правилами етики, оплачувати рахунок повинні ви, і ваш новоспечений кавалер вчинив досить благородно, не зваливши цю долю на вас повністю. Та й банально, ви не знаєте нюансів його матеріального стану в даний момент.

Тому охрестити його «вбогим покидьком, вирішили заощадити на такій королеві, як я», також буде невірно.

Цілком можливо, що людина перебуває на етапі становлення свого бізнесу і вкладає в нього все, до єдиного гроша. Як же гірко вам буде зустріти його через пару років в компанії молодої дружини і в стані очевидного матеріального благополуччя! Багато чоловіків взагалі перевіряють жіночі наміри саме таким чином. Адже їм теж неприємно, коли їх відверто використовують, і зустрічаються з ними виключно в корисливих цілях.

Тут важливо врахувати всі тонкощі, перш ніж займатися відвертою стигматизацією та таврувати хлопця негативними визначеннями. І більше того, чоловік альфонс після знайомства веде себе прямо протилежно.

Його показна щедрість здатна по-справжньому закрутити вам голову, і ви подумаєте про те, що таких «золотих чоловіків» давно не залишилося в сучасному суспільстві. Бач, яке везіння!

При бажанні викрити альфонса, варто детально вивчити тонку тактику його гри. І вона може аж ніяк не збігатися зі стандартними жіночими очікуваннями на цей рахунок. Ви напевно впевнені, що такий тип чоловіків з першого дня зустрічі веде себе на манер вередливу дитину, тикаючи пальцем у вітрини з годинником «Rolex» у звуковому супроводі протяжного «Ну купиии!»? Як би не так!

Як розпізнати справжнього альфонса при знайомстві?

 • Він здається вам страшним романтиком. Тягне вас увечері до моря, вважає падаючі зірки, щодня тягне до вас в будинок букети ваших улюблених квітів, співає вам серенади ночами, залишає графіті під вашими вікнами. І так, в його лексиконі невпинно фігурує слово «романтика»;
 • Він дуже палкий у висловлюваннях. «Ти справжня богиня, а я зовсім тебе не гідний!», «І що, що я тебе мало знаю? Виходь за мене прямо зараз!», «Мрію, щоб наші майбутні янголята були схожі на таку досконалість, як ти» — це далеко не повний список палких красноречий, які можна почути з вуст альфонса чи не в першу зустріч. Стійка на колінах, хапання за серце, симуляція обожнювання вашої персони – весь цей театральний драматизм дуже характерний для подібних чоловіків;
 • Він будує далекосяжні плани. Теоретично, ви вже живете на березі океану в будинку, побудованим його власними руками, у вас самий щасливий шлюб на планеті, мінімум п’ять дітей і два лабрадора… О, жіночі мрії! Але не поспішайте з висновками. Ми вже говорили, що чоловіки значно раціональніше нас, а тому від них інколи не доб’єшся пропозиції навіть через п’ять років співжиття;
 • Він не працює. Та у нього на те є багато причин! Хвора собака, переїзд в нове місто, скорочення, яке, щоправда, сталося півроку тому… Можливо, він навіть стане в відкриту просити у вас у борг, мотивуючи це тим, що йому, бідоласі, не на що існувати, і зрозуміло, обіцяючи повернути все з триразовими відсотками вже через кілька днів / тиждень / місяць;
 • Він надзвичайно щедрий, навіть на противагу попередньому пункту. Не питайте, звідки у нього стільки грошей (і не думайте, що ви – його єдиний намічається джерело доходу). У альфонсів, як і в гомосексуалістів, поранена чоловіча частина. Тому він буде компенсувати її саме такими способами. А ще він стане часто заводити мову про гроші з приводу і без. «Доводити мужність» альфонс може татуюваннями, міцними м’язами, трепанием про зв’язки зі спецслужбами та перебуванням у гарячих точках. Показна войовничість і значимість – перший, і дуже явна ознака альфонса.

Як розпізнати альфонса і правила його поведінки, ми зрозуміли. А тепер перейдемо до коротким пунктів, за якими можна ідентифікувати «професіонала».

Як швидко розпізнати альфонса в житті?

Вам допоможе сім ознак і характерних рис:

 • Доглянутість, що межує з метросексуальностью;
 • Крайня ступінь скритності;
 • Постійні розмови про гроші і нав’язливі допити про вашої матеріальної частини життя;
 • Марнотратство і марнотратство;
 • Філософствування і просторові міркування, особливо якщо стає питання про його діяльності, перспективи, і навіть простих хобі;
 • Пошук певного типу жінок. Зазвичай альфонси «полюють» тільки за закомплексованими і відчайдушно самотніми особами;
 • Тиск на жалість з розповідями про зради жінок, розчаруванням у друзях, смерті близьких.

Подібний чоловік спробує здивувати вас своєю уявною «секретністю». Як правило, він із задоволенням розповідає жертвам, що працює на спецслужби, знімає небезпечне документальне кіно або співпрацює з інопланетянами. Про реальну його житті ви не дізнаєтеся рівним рахунком нічого.

Мережеві шахраї і альфонси

Сидите на сайті знайомств в пошуках свого коханого? Врахуйте – це і є та сама «козирна» середовище проживання цих хижаків.

Як можна розпізнати альфонса на сайті знайомств?

 • Його анкета націлена на класичні прийоми для чарівності легковірних: життя в стилі «люкс», романтичні поеми, бравади своєму добробуту;
 • Він постійно промацує грунт, питаючи, ким ви працюєте, де відпочиваєте і як проводите дозвілля;
 • Він веде себе дуже романтично. Нерідко присвячує всім жертвам один вірш (і боронь вас Гугл вбити в пошук їх рядки!);
 • Він плутається у свідченнях щодо міфології свого життя. Навіть спритний професіонал може забаритися в потоках власної брехні;
 • Він може просити у вас грошей, кажучи, що його переслідують і погрожують розправою;
 • Він стане будувати плани на спільний бізнес, натякаючи на взяття кредиту (на ваше ім’я, зрозуміло);
 • Він буде використовувати віртуальні кошти зваблювання (листівки, стікери, мальовані букети), адже вони значно дешевші реальних подарунків.

Будьте обережні і не кидайтеся у вир кохання з головою. Знайте – ви можете залишитися не тільки розчарованою в почуттях, але і обкраденной. Та варто вам зробити щось, що не входить в плани альфонса, як ви миттєво втратите з ним всякий зв’язок, адже ви більше нецікаві йому в плані джерела наживи.

І нехай вам попадаються лише гідні чоловіки!

Залишити коментар