Правила фен-шуй для залучення грошей: покращуємо добробут

Феншуй, або фен-шуй (у перекладі з китайського «вітер і вода») — старовинна даоська практика організації простору, метою якої є пошук сприятливих потоків енергії ци, а також подальше використання їх на благо людини.

Незважаючи на те що китайському мистецтву дуже багато років, воно користується популярністю і сьогодні. Вважається, що за допомогою даоської практики можна досягти гармонії, поліпшення взаємовідносин у сім’ї та на роботі, виконання бажань, зміцнення здоров’я. Але найчастіше, звичайно ж, фен-шуй використовують для залучення грошей, оскільки, погодьтеся, у наш час бути щасливим і в той же час бідним неможливо.

Сьогодні ми розповімо, як правильно залучати багатство у своє життя за допомогою давньокитайського мистецтва.

Фен-шуй для залучення грошей: загальні рекомендації

Якщо ви хочете розбагатіти, у першу чергу, ретельно огляньте своє житло або офіс.

Як відомо, всі речі, що знаходяться в навколишньому просторі, несуть в собі певну енергетику, яка, безумовно, впливає на нас і на наше добробут.

 1. Позбавтеся від всіх розбитих стекол, дзеркал і навіть трохи щербатих чашок або блюдець. Всі
  дзеркальні поверхні завжди повинні бути ідеально чистими;
 2. Згідно з фен-шуй всі рослини, що мають колючки, збирають негативну енергію і відштовхують багатство. Тому варто позбутися від кактусів, які, як відомо, часто ставлять перед комп’ютером. Тим більше що від радіоактивного випромінювання вони не захищають;
 3. Згідно з ученням фен-шуй, гроші в будинок може притягувати яскраве світло. Тому сидіти в сутінках, намагаючись заощадити на електроенергії, не варто. Навіть звичайні побутові справи — миття посуду, перегляд телевізора, прибирання робіть при включеній яскравої лампи. Ну а романтична вечеря, зрозуміло, все ж варто провести при свічках. Слід зазначити, що фінансовий добробут позитивно впливає червоний колір. Для освітлення, наприклад, спальні або вітальні відмінно підійде торшер з червоним абажуром;
 4. Вважається, що енергія багатства любить свіже повітря. Обов’язково провітрюйте приміщення, а якщо дозволяють погодні умови, тримайте постійно відкритими вікна або кватирки. А ось протяги краще не влаштовувати — вони можуть «видути» матеріальне благополуччя;
 5. Потужним символом по фен-шуй вважається вода. Тому в будинку не повинно бути протікають кранів і труб, з яких сочиться вода. Вся сантехніка повинна бути в ідеальному порядку;
 6. Робочий стіл у кабінеті повинен бути звернений на південний схід. Якщо ви заробляєте гроші за допомогою комп’ютера, поставте його на дальній лівий край столу — це сектор багатства і удачі.

Талісмани для залучення грошей

Існує безліч талісманів для поліпшення фінансового благополуччя. Розповімо про найбільш поширених і дієвих з них.

Трехлапая жаба

Згідно з легендою фен-шуй, жаба колись була настільки злим і мстивим істотою, що
люди звернулися за допомогою до Будди. Духовному вчителю вдалося приборкати норовливу жабу, але під час виховного процесу вона втратила одну лапку. В якості розплати за всі свої злодіяння жаба випльовує золоті монети. Саме тому тварина зображують сидячим на гірці золота і выплевывающим монетку. Часто жаба має червоні ніздрі і очі.

Фігурка може бути виконана з пластику, металу або глини, а також з таких мінералів, як онікс і нефрит.

Жабу використовують в якості «магніту» для грошей. Правильно розташовувати біля вхідних дверей так, щоб створювалося враження, ніби вона встрибують в будинок.

За легендою, жаби бояться висоти, тому ставити її вище метра від підлоги не можна. Якщо у вас кілька фігурок, додайте їх в різних кімнатах.

Хотей

Сміється толстопузый лисий мужичок — один з богів радості, благополуччя і веселощів. Він може бути виконаний з пластику, глини, каменю, але найбільше цінуються фігурки з чорного дерева.

Для залучення грошей в будинок, згідно фен-шуй, Хочу слід розташовувати в південно-східній частині житла, а щоб гроші ніколи не переводилися у вашому гаманці, фігурку чоловічка слід регулярно гладити по животу.

Вважається, що, погладивши Хочу з ранку рівно 300 раз, ви забезпечуєте собі удачу на весь день, причому не тільки в матеріальному плані.

«Золоті» фрукти

Символами багатства також вважаються апельсини і мандарини. Ці фрукти мають «золотий» колір і округлу форму, чому схожі на монети. Прикрасити свіжими цитрусовими можна кухню, вітальню і їдальню, а от у спальні або кабінеті краще поставити штучне деревце лимона або апельсина, виконане з каменю або металу.

Із-за схожості листочків з монетами, символом багатства також вважається всім відоме грошове дерево — толстянка. Його кущики можна розставляти по всій квартирі.

Монетки

Для залучення в будинок достатку і грошового достатку китайці використовують справжні монетки. Їх
підвішують на червоній стрічці або шовковому шнурочку на стіні в південно-східній частині спальні або кабінету. А щоб побажати новонародженому маляті багатою і ситого життя, амулети можна підвісити біля його ліжечка.

Картинки

Для залучення грошей і поліпшення фінансового благополуччя, згідно стародавньому мистецтву фен-шуй, в приміщенні слід розвішувати картинки, що мають певне значення. Символами багатства вважаються картини, на яких зображені водоспади, океани і річки. Але тільки пам’ятайте, що все добре в міру. Вішати в будинку зображення потужних водоспадів (наприклад, Ніагарського) не слід, оскільки це може призвести до надлишку енергії.

Відмінно підходять для залучення грошей всі відтінки золотого кольору.

Це можуть бути зображення золотих монет, злитків, заходу сонця, грошових купюр і монет різних країн і т. д. Великі картини краще обрамляти в дорогі дерев’яні рами, оскільки дерево символізує силу, гнучкість і вважається уособленням успіху у фінансовому плані.

Як зберігати?

Велику роль у залученні матеріального благополуччя відіграє те, як і чому зберігаються наявні в будинку гроші. Пам’ятайте, що гроші не люблять хаос і неохайність, всі купюри в обов’язковому порядку зберігайте не зім’ятими, рівними і розкладайте їх бумажечка до папірчику.Ну а «будиночок» для грошей, гаманець, повинен бути красивим, охайним, неушкодженим і незношеним.

Особливу увагу, згідно китайському мистецтву, слід приділити вибору кольору гаманця.

Він безпосередньо залежить від року, в якому ви народилися, вірніше, від останньої цифри в даті:

 • 0 або 1 — коричневий, сірий, сріблястий, жовтий;
 • 2 або 3 — золотистий, чорний, блакитний, синій, білий, сріблястий;
 • 4 або 5 — синій, чорний, салатовий, блакитний;
 • 6 або 7 — салатовий, рожевий, червоний, зелений;
 • 8 або 9 — коричневий, червоний, рожевий, жовтий, чорний.

Для залучення грошей, згідно традиції фен-шуй, не слід зберігати в гаманці сторонні предмети та папери: ключі, записки, чеки, візитки тощо

Не рекомендується також носити фотографії своїх близьких, оскільки їх енергетика може «перебивати» енергію грошей.

Зовнішній вид гаманця повинен відволікати сторонні погляди від вмісту, тому бажано, щоб сховище ваших фінансів було красивим і ефектним.

Краще всього, якщо гаманець буде виконаний з природних матеріалів — замші, шкіри або натуральних тканин.

Те ж саме стосується грошей, що зберігаються в будинку. Виберіть або виготовте самостійно красиву, щільно закривається коробочку або конверт червоного кольору, акуратно складіть туди всі купюри, розкладіть їх по номіналу і сховайте в східному або південно-східній частині житла. Ваші думки при цьому процесі повинні бути творчими і позитивними, думайте, що у вас все вийде.

Покидаючи будинок, одну купюру залишайте в передпокої на поличці або тумбочці перед дзеркалом так, щоб грошик відбивалася в дзеркалі — це допоможе примножити кількість грошей в будинку.

І наостанок: прислухайтеся до порад, наведених у статті, але завжди пам’ятайте, що фен-шуй — це не тільки грамотно розставлені предмети в квартирі, але і ваші думки і дії.

Залишити коментар