Позбавлення від жирових складок в грудях: поради, харчування, вправи

Проблема жиру в області грудей – часте явище серед людей, мало часу приділяють спорту. Якщо у вас немає можливостей для відвідування тренажерного залу, ви можете привести себе в форму будинку. Само собою нічого на тілі не розсмокчеться. Своє тіло потрібно постійно тримати під контролем, тільки тоді воно буде близьким до ідеального.

Заходи, що дозволяють знизити накопичення жирової тканини в зоні грудей

По-перше, відмовтеся від пива, сигарет і смаженого. По-друге, необхідна кардіо навантаження для загального фізичного розвитку. По-третє, це найголовніше, візьміть гантелі в руки, ляжте на підлогу і робіть руками розлучення. Грудні м’язи будуть підтягнуті, а зайвий жир почне спалюватися.

Якщо ви ведете малоактивний спосіб життя, вживаєте спиртне і курите, навіть не мрійте про рельєфною області в грудях. Щоб позбутися від жиру внизу грудей, пропийте курс препаратів, які підвищують секрецію тестостерону. Це може бути женьшень, протеїнові коктейлі, прийом Омега 3. Експерти рекомендують робити масаж на всю верхню частину тіла. Ефект від цього буде, але не дуже виразний. Щоб позбутися від жиру внизу грудей потрібно цілеспрямовано боротися тільки над створенням цієї зони тіла.

Як прибрати жирові відкладення під грудьми

Складки під грудьми є великою проблемою.

Позбутися від неї ніколи не пізно, варто тільки захотіти і почати виконувати наступні рекомендації:

  1. Виключіть з раціону шкідливі вуглеводи – борошняне, солодке, кава, алкоголь, копченості, гострі страви, газовану воду. Зменшити споживану порцію їжі в 2 рази, а після 6 годин вечора зовсім припините прийом їжі. Ця дієта позбавляє від непотрібних кілограмів і прибирає складки;
  2. Займайтеся спортом – плаванням, бігом, їздою на велосипеді, аеробікою або звичайною ходьбою. Приділяйте тренувань увагу регулярно, щоб досягти результату. Можете записатися в тренажерний зал і почати займатися під наглядом професійних тренерів. Завдяки цьому підтягнеться підшкірний жир і нерівності зникнуть;
  3. Відвідайте косметологічний кабінет. Наприклад, курс процедур обгортання допомагає прибрати кілька сантиметрів жиру, і шкіра стає пружною. Такі процедури надають комплексний вплив на весь організм;
  4. На крайній випадок можна звернутися до хірурга і зробити ліпосакцію. Вона допоможе позбутися від підшкірного жиру. Тільки знайте, що дана операція вважається недешевої і не позбавляє від накопичення сальних відкладень в подальшому.

Як прибрати жир в грудній області

У цій справі допоможуть звичайні віджимання для підтримки грудних м’язів у формі. Починайте з малого, поступово збільшуючи навантаження. Приміром, можете віджиматися, відштовхуючись не тільки від підлоги, але і з застосуванням гантелей. Після проведених віджимань поверніться у вихідне положення і простягніть праву руку від гантелі до пояса. Повторіть те ж саме з іншою рукою.

Поєднуючи віджимання з тягою, ви отримаєте прекрасний ефект, завдяки якому м’язи зміцняться, а жир внизу грудей буде буквально танути.

Проводите заняття до тих пір, поки не почнете помічати видимий ефект. Щоб жир спалювався ефективніше, додайте до віджимань ускладнюють елементи. Наприклад, поставте ноги на край дивана. Якщо у вас є турнік, то віджимання чергуйте з підтягуваннями. Завдяки цьому ви прискорите процес досягнення бажаних форм.

Головне, не прокачайте свої м’язи грудей занадто, виконуючи вправи з обтяженням і збільшенням обсягів грудної клітини. Після виконання програми тренувань намагайтеся не їсти хоча б 1,5 години.

У цей період жир буде інтенсивно йти з організму. Можете тільки пити воду, а потім вживати білкову їжу, наприклад, м’ясо чи рибу.

Як швидко позбавитися від жиру з грудей

У цьому допоможуть фізичні вправи, спрямовані на м’язи верхнього корпусу. Якщо ви будете виконувати їх щодня, то дуже швидко переконаєтеся, що ця методика ефективна.

Перелік вправ:

  1. Робіть віджимання від підлоги, розставивши ноги в зручній позі. Якщо ви відчуваєте, що руки слабкі, можете встати на коліна. Незабаром м’язи почнуть зміцнюватися, і ви зможете віджиматися з упором від шкарпеток;
  2. Сядьте на п’яти і з’єднайте долоні на рівні грудей, із зігнутими руками. Під час вдиху натискайте долонями один на одного. У такому посиленому положенні потрібно протриматися протягом 15 секунд. При видиху розслабте руки і відпочиньте близько 30 секунд. Потім повторіть заняття від 10 до 20 разів;
  3. Ляжте на підлогу і візьміть у руки гантелі, витягніть їх вгору перед собою і з’єднайте разом. Далі на вдиху необхідно розвести руки в сторони і опускати якомога ближче до підлоги, але не перестарайтеся. На видиху повертайте руки у вихідне положення, повторіть вправу 30 разів;
  4. Сядьте по-турецьки, зігнувши руки в ліктях і притисніть до боків. При вдиху потрібно скрутитися в хребті в праву сторону, стегна не повинні рухатися. При видиху розгинайтеся і повертайтеся у вихідну позицію. Після цього крутіться в ліву сторону. Продовжуйте вправу близько 30 разів в кожну сторону;
  5. Встаньте прямо. Візьміть в руки гантелі і притисніть лікті. На вдиху винесіть праву руку вперед, а при видиху повертайтеся у вихідне положення, потім поміняйте руку. Повторюйте ці боксерські руху 2-3 хвилини.

Виконуючи всі рекомендації, як прибрати жир з грудей, вже через тиждень у відображенні дзеркала ви побачите прогрес і підвищите свою самооцінку.

Залишити коментар