Поза ложка: як її правильно прийняти?

Ранковий секс бадьорить, дарує неймовірне відчуття близькості з коханою людиною, коли обидва ще знаходяться в приємній солодкої млості сну, але вже готові дарувати один одному радість і насолоду. Отримати його не особливо напружуючись можна в так званій позі «ложки».

Яка це поза в сексі «ложка»?

Треба сказати, що ця поза характерна і для сну.

При цьому жінка лежить на боці, спиною до партнера, а чоловік обіймає її ззаду, притискаючись грудьми і стегнами. Саме в такому положенні партнери легко можуть зайнятися сексом, ще перебуваючи у владі Морфея.

Цьому сприяє ранкова ерекція чоловіка, який ще не до кінця усвідомлюючи своїх дій, намагається тісніше притулитися до сідниць партнерки і розмістити статевий орган між її стегнами. Відчувши бажання коханого чоловіка, партнерка злегка прогинається і піднімає вгору ногу, дозволяючи члену увійти більш глибоко.

Така поза ложки краща для вагітних, особливо тих, які перебувають у третьому триместрі.

Зі зрозумілих причин таким парам доступні не всі позиції, і вони змушені шукати варіанти, при яких партнер не тиснув би на виступаючий живіт, а партнерка могла б уникнути зайвої напруги м’язів преса.

Поза ложки в ранковому сексі, так, власне, і в будь який інший час дня і ночі, дозволяє жінці розслабитися і отримувати задоволення, і треба сказати, що для цього створені всі умови.

Руки партнера вільні, і він може однією з них пестити клітор жінки, а інший, засунувши її під головою партнерки, гладити її соски. Жінки надзвичайно люблять цю позицію, так як вона побічно є підтвердженням любові до неї чоловіка.

Вона з радістю надає йому можливість пестити себе у всіх можливих місцях, і люблячий чоловік обов’язково цим скористається, не обійшли своєю увагою живіт, шию, вуха, особливо «котячу» зону, розташовану на спині між лопатками.

Її стимуляція, як і стимуляція шиї ззаду, доставляє жінці ні з чим не порівнянне відчуття, і наближає оргазм.

Як в Камасутрі описується поза ложки

В Камасутрі багато уваги приділяється стимуляції так званої точки «G».

Вона знаходиться на передній стінці піхви жінки і не при кожній позі вдається дістати ще і цю загадкову і не до кінця вивчену ерогенну зону.

Для цього партнеру потрібно проникнути всередину як можна глибше. Жінка може посприяти цьому, підтягнувши коліна ближче до грудей.

Рухаючись в такому положенні зародків, посилюючи злиття, партнеру необхідно відкинутися верхньою частиною тулуба назад.

Це дозволить в достатній мірі стимулювати вищеназвану зону і доставити жінці ні з чим не порівнянне задоволення.

Якщо секс затягнувся, і партнер злегка втомився через обмеженість руху в цій позі, він завжди може перевернути партнерку на живіт і продовжити виконувати фрикції, перебуваючи позаду. І хоча поза ложок ніжніше пози доги стайл, партнерці зовсім не обов’язково вставати на коліна: вона може лежати з витягнутими вниз ногами, злегка підмахуючи партнеру і стискаючи м’язи піхви, посилюючи наступ оргазму у партнера.

Переваги пози, описаної в цій статті – у наявності. Хороша вона і для любителів гострих відчуттів, тобто анального сексу. Сполучення в позі ложок не випадково називають сексом вихідного дня, коли нікуди не треба поспішати і є можливість довше поніжитися в солодкій нірвані.

В якій би позі ви вирішили зайнятися любов’ю, головне – щоб отримували задоволення обидва учасника процесу.

І тоді солодкі миті щастя будуть з вами до наступного моменту близькості!

Залишити коментар