Поєднання відтінків для манікюру з м’ятним лаком

М’ятні відтінки підкорили серця модниць! Цей ніжний відтінок салатового, який злегка йде в голубий, зустрічається не тільки в одязі, але і у взутті, аксесуарах і нейл-арте. Унікальність тони полягає в його універсальності – підійде для званих вечерь і повсякденному житті.

Лак для нігтів «Рідкий пісок» кольору м’ятний марципан

Виробники нейл-арт технологій намагаються постійно вносити нововведення, одним з таких відносних нововведень текстурний лак «рідкий пісок». Після висихання, на нігті формується «зацукрована» поверхню, тобто в ньому містяться «пісочний» кристали. Після висихання виходить напівматовий манікюр, з легким мерехтінням.

Покриття «рідким піском» буде пов’язано з деякими труднощами – рівномірний розподіл кристалів по нігтьовій пластині, тому рекомендовано покриття в кілька товстих шарів – найкраще в три.

При покритті топами або закріплюють покриттями, особливо матуючим або глянцевими, втрачається шорсткість.

Серед мінусів лаку «рідкий пісок» можна виділити наявність шорстких нігтів, які можуть чіплятися, з формуванням відколів і тріщин. За рахунок присутності в кольорі м’ятний марципан шиммера, його видалення може бути кілька скрутним. Тим більше кристали можуть травмувати ніготь.

Відгуки про лаку – суперечливі.

Деякі дівчата, вкрай негативно про нього відгукуються:

  • замість м’ятного, у флакончику заявлений зелений, не позбавлений чарівності, але зелений;
  • занадто тонка пензлик, хоча це можуть бути і свої плюси, але тільки не при покритті текстурними лаками;
  • різкий, неприємний запах;
  • після висихання, нігті нагадують «наждачку», але після звичайних домашніх справ, стають більш гладкими, і носіння «піску» на нігтьових пластинах стає більш комфортним.

Інші залишають захоплені відгуки – цікава структура, глибокий і красивий колір. Навіть незважаючи на необхідність покривати нігті в декілька шарів, лак висихає дуже швидко, на весь манікюр буде витрачено мінімум часу.

Ідеї для манікюру з м’ятним лаком

Дизайн нігтів відтінками м’ятного буде хороший, навіть якщо його виконати в однотонною гамою, але є свої особливості.

М’ятний колір входить в пастельну гаму, і всі лаки цієї групи повинні наноситься мінімум в два шари.

Його можна використовувати і при моделюванні нігтів французьким манікюром, причому цей колір використовується як основна кольорова підкладка, або при моделюванні вільного краю, поєднуючи м’ятний лак з однорідними відтінками.

М’ятний манікюр може поєднуватися і з багатобарвною палітрою – наприклад, м’який перехід від одного до іншого. Домогтися особливої витонченого результату можна при зниженні інтенсивності тону від початку до краю нігтя. Найкраще м’ятний лак поєднується з білим лаком.

Поєднання кольорів з м’ятним лаком для нігтів

Різнобарвний манікюр набирає обертів популярності, особливо серед молодих дівчат. Різні варіанти техніки покриття можуть створити яскравий, святковий образ, або ж дозволять зробити манікюр, який буде відповідати молодий бізнес леді.

Для створення ідеального образу потрібно знати які тони будуть ідеально гармоніювати між собою, а які ні.

Тому кожна дівчина повинна користуватися правилами дружніх відтінків:

  • монохромне покриття – відтінки, що знаходяться в одній кольоровому ряду, наприклад, зелений з блакитним, салатом, бірюзовим;
  • контрастне поєднання – м’ятний та чорний/білий;
  • ідеально будуть виглядати з м’ятним – сірий, рожевий, темно-синій, бежевий, коричневий колір апельсина.

Дизайн м’ятним гель-лаком

Використання м’ятного гель-лаку передбачає нехитрі малюнки. Це можуть бути горошини, сніжинки, зірочки, квіти або навіть геометричні фігури.

Для вимальовування можуть бути використані:

  • для кольорів – жовтий, рожевий, фіолетовий;
  • для контрастний малюнків – чорний;
  • лінії, фігури – білий.

При бажанні можуть бути використані кольорова фольга для манікюру, стрази, блискітки та ін.

Джерелом натхнення можуть стати фрукти, квіти, будь-які рослини. Методика покриття – як і звичайним гель лаком.

Для досягнення ідеальних результатів необхідно підбирати відтінки зеленого по тону шкіри, в іншому випадку нігті будуть нагадувати болітце.

Для шкіри середнього і темного відтінку підійдуть світлі тони зеленого, лаки темного кольору краще всього виглядають на світлій шкірі, створюючи ефект контрастності.

Так як зелений колір – зобов’язуючий, манікюр з таким покриттям найкраще поєднувати з аксесуарами або предметами одягу.

Залишити коментар