Похорон у сні

Сняться похорон досить часто, так як з цим скорботним заходом у житті доводиться стикатися не щодня. Але люди помирають, і не помічати цього неможливо. З точки зору символізму, сюжети снів, в яких бачиш похорон, не обов’язково є поганим знаком. До речі, і в житті смерть одного може бути основою добробуту іншого.

Тому не варто переживати з ранку, згадуючи сон, а дістати відповідний сонник, і дізнатися – бачити похорон до щастя чи сумної події?

Сонники та траурна церемонія

Наприклад, сонник Міллера, сонник тлумачить бачення наступним чином.

Бачити, як ховають знайомого або близької у ясну теплу погоду – до успіху в справах, міцного здоров’я у себе і в домашніх, до виконання планів. Якщо ж поки живого знайомого людину ховають в дощ або при низьких хмарах – потрібно готуватися до хвороб.

Похорони по соннику XXI століття:

 • похоронна процесія – до всіляких успіхів та до щастя: для чоловіків – весілля, довголіття;
 • плачуть бачити – до приємної звістки;
 • самому плакати – до короткочасного задоволення;
 • приймати співчуття – до веселого торжества.

Цей же сонник пророкує: похорон знайомої людини – до успіху в справі, яке вважалося збитковим і його вже намагалися завершити, щоб втратити поменше; а також до змін у собі, до набуття впевненості, усвідомлення самодостатності.

Варто відкрити сонник Ванги і дізнатися, що вона думає про траурне свято.

 • Побачити себе в труні або нести його – майбутні проблеми зі здоров’ям;
 • порожня домовина – до депресії;
 • нести труну незнайомця – вчинок, який належить зробити, оточуючим принесе страждання, він спочатку підлий – може бути, зупинитися?

Тому ж соннику – на похоронах незнайомої людини доводиться забивати цвяхи в кришку труни – вдасться побороти свій поганий характер і позбутися від шкідливих звичок, стати краще і мудріше. Сонник Фрейда – сумні образи він пояснює страхами сновидця.

Якщо сон з траурною процесією приснився чоловікові, це означає:

 • страх імпотенції;
 • партнерка не залишиться задоволена і голосно висловить своє невдоволення;
 • можливість зниження лібідо;
 • у самий відповідальний момент не вийде продемонструвати «бойову готовність».

Жіночі страхи мають іншу спрямованість – найбільше вони бояться сексуальної непривабливості і не затребуваності. Якщо приснився подібний сюжет, необхідно відвідати перукаря і поправити власне здоров’я.

Жіноча привабливість багато в чому залежить від стабільності гормонального циклу. Якщо по Фрейду себе бачиш у труні, значить, в ліжку занадто багато часу присвячуєте себе і власних переживань. Відставте в сторону егоцентризм і постарайтеся доставити задоволення партнеру.

Страшні сни

Побачити в сні, як ховають близького родича, дуже страшно. Прокидаєшся вражений і засмучений. Що означає, якщо доводиться бачити уві сні похорон живої людини, дуже близької?

Якщо узагальнити передбачення сонників, то можна дізнатися, що якщо ховають:

 • брата – до його довгого життя;
 • сина – якщо він заподіює неприємності, вони скоро закінчаться; дитина чудовий і безпроблемний – до його міцному здоров’ю;
 • бабусю – до її довгого життя, якщо не сниться дзвін, якщо бабуся померла, але приснилася – потрібно сходити на кладовище або обдарувати дітей з двору цукерками;
 • дідуся – тут варто розглянути 2 сюжету, про померлого дідуся і живого.

Якщо сон про вже померлого дідуся – не вистачає любові і турботи протилежної статі.

Треба відкинути всі справи і зайнятися сімейними, налагодити стосунки зі супутником життя, знайти другу половинку. Дідусь живий – слід замислитися, що неправильно спілкуєшся з оточуючими і змінити манеру поведінки.

Сняться похорон чужої дитини, може бути невідомого. У власній родині надовго запанує світ, а от стосунки з друзями стануть прохолоднішими, так як новий стан – повне взаєморозуміння і бажання проводити час і всі свята разом, віддалять від колишніх приятелів.

Ховати далеких родичів – на щастя, особливо якщо в цей день відмінна погода. Чим би не займався – прийде удача. Бізнес, здоров’я, любов, стосунки з друзями – все на висоті. У більшості сонників похорон вже померлої людини – несприятливий знак. Будь покійник попереджає про погіршення обставин. Особливо небезпечно, якщо в подібному сюжеті сниться батько. Це показник прийдешнього руйнування, хвороби близьких, до втрати. Якщо в труні лежить батько, який поки живий – сон передвіщає йому здоров’я і довголіття.

Особливо сприятливий сон для батька, якщо сновидець приймає співчуття. Тато в житті отримає грошовий приз або винагороду, виявиться винуватцем торжества, зустріне втрачених – як йому здавалося – друзів.

Ховати матір – цей сюжет до здоров’ю та життю матері відношення не має. Сон стосується самого сновидца – йому чекають зміни до гіршого, розчарування, неприємні життєві зміни. А самій мамі – тільки здоров’я і щастя.

Похорон живого чоловіка – не просто хороший, а відмінний знак. Всі невирішені проблеми підуть у минуле, поставлені цілі досягнуті, фортуна повернеться обличчям.

Можна розраховувати на спадщину, на здобуття премії, просування по кар’єрних сходах – тлумачення передбачення багато в чому залежить від реальних обставин. Таким же чином трактується сон про жалобній церемонії на честь живої дружини. Але всі ці бачення збудуться в позитивному руслі, якщо у сні є стороннім спостерігачем, не відчуваючи сумних емоцій. Якщо біль відчуваєш не прокинувшись, а уві сні, то це передбачає грошові втрати. Вони будуть настільки серйозні, що труднощі торкнуться побутових сторін реальному житті.

Якщо уві сні вдасться побувати на власних похоронах, бачити себе в труні, йти за власною домовиной, оплакувати своє життя, то ніяких проблем у найближчі півроку не передбачається.

Близькі будуть здорові, в сім’ї запанувати гармонія. Такий сюжет сновидінь вважається одним з найбільш сприятливих.

Залишити коментар