Поради психолога? Що робити, якщо чоловік не хоче дружину

Не вірте тому людині, яка говорить, що інтим – це не головне в сімейних відносинах. Адже саме секс є тим, що забезпечує емоційну і духовну зв’язок, дає фізичну розрядку, зміцнює взаємини і створює загальну сприятливу атмосферу в родині. З-за цього не можна пускати на самоплив проблему, коли чоловік зовсім не хоче власну дружину у фізичному плані.

Як показує життєва практика, причини байдужості можуть бути дуже різними. Для полегшення пошуку тієї, яка застосовується по відношенню саме до вас, всі вони розбиті на блоки, і представлені в даній публікації.

Турбота про дітей

Абсолютно передбачувана ситуація, в якій чоловік не хоче займатися сексом після недавно відбулися пологів, особливо якщо вони були партнерськими. У деяких чоловіків видовище мук розродження викликає страх і навіть огиду, з яким їм складно впоратися. У випадку із звичайними пологами теж деколи на інтимне життя не залишається ні сил, ні часу. Немовля потребує постійної уваги, і, найчастіше спить і живе в одній кімнаті з батьками, якщо і зовсім не спить з ними в ліжку.

В таких умовах досить складно повноцінно розслабитися і отримати максимальне задоволення. До того ж хронічна втома обох батьків автоматично притупляє фізичний потяг.

Проблеми і стреси

Ще один варіант того, чому чоловік не бажає виконувати свій подружній обов’язок – це труднощі, пов’язані з його професійною діяльністю. Якщо на роботі його дошкуляє начальство, поставлені складні завдання і цілі, відсутній нормальний графік або повноцінна зарплата, то про інтимної близькості з ним не варто й мріяти.

Все, що потрібно чоловікові – це спокій, усамітнення і можливість відгородитися від усіх можливих подразників. Не повірите, але зараз секс для нього є рутиною, боргом, і для збереження добрих сімейних відносин потрібно правильно зорієнтуватися в ситуації.

Відсутня любов або потяг

У житті кожної сімейної пари може наступити період, коли чоловік розуміє, що жінка вже не приваблює його у фізичному плані, вона йому разонравилась внутрішньо і зовні. Причин тому може бути кілька, але основна полягає в тому, що подружжя вже добре вивчили один одного, не чекають від сексу нічого нового, їхні почуття поглинені побутовими і життєвими проблемами.

Знову ж таки, бажання може бути відсутнім, якщо дружина постійно ходить по будинку в подертих капцях і засмальцьованому халаті, не стежить за своїм зовнішнім виглядом і просто викликає сексуальне апатію.

В останньому випадку чоловік любить її, цінує, поважає, але не бажає.

Коханка

Наявність недовіри один до одного, той самий побут, труднощі на роботі та інші проблеми – прямий шлях до появи коханки. Якщо чоловік відмовляється спати з вами у всіх сенсах, то, цілком імовірно, що секс він отримує на стороні.

Труднощі зі здоров’ям

У медицині існує дві категорії захворювань, негативно позначаються на статевій активності чоловіка. Спеціальні патології викликають статеву дисфункцію, а загальні просто провокують біль і неприємні відчуття під час статевого акту. Всі вони вирішуються відповідними терапевтичними прийомами, але ситуація ускладнюється тим, що самі представники сильної статі виявляються навіть говорити про своєму сексуальному безсиллі, вважаючи за краще ігнорувати партнерку.

Виношування дитини

Відповіддю на те, чому чоловік не хоче свою вагітну дружину, є банальний страх.

Нашкодити дитині, викликати тонус матки або спровокувати передчасні пологи. Вагітну повинен заспокоювати той факт, що виношування не триває вічно, а чоловік відчуває тривогу за її самопочуття і здоров’я майбутнього спадкоємця.

Втім, можете не чекати щасливого моменту, а донести до нього особливості занять сексом під час вагітності, пошукати зручні і безпечні пози, або зайнятися альтернативними варіантами задоволення один одного.

Варіанти вирішення проблеми

Розглянувши всі найпоширеніші причини відсутності потягу, пора переходити до того, що потрібно терміново робити, якщо чоловік не хоче дружину.

Залежно від провокуючого фактора, тактика може бути наступною:

 • Проаналізуйте спільне сімейне життя, аж до того, як ви виглядаєте будинку, під скількома ковдрами спите, і як часто вечеряєте удвох. Відшукайте джерело складнощів в сексі, і постарайтеся їх усунути;
 • Згідно з рекомендаціями сімейного психолога, без відвертої розмови не обійтися. Краще, якщо вдасться поговорити спокійно і по душам, з’ясувати бажання і претензії свого чоловіка;
 • Припиніть пиляти чоловіка, наведіть лад в оселі, зробіть його затишним і теплим, створити комфортну атмосферу і перестаньте відверто «виносити мозок»;
 • Причини якщо чоловік не хоче свою дружину після пологів, зазвичай йдуть самостійно, як тільки налагодяться біологічні ритми дитини, або частину турбот про нього ляже на плечі родичів або няні;
 • Якщо відсутність сексу – результат вашого неохайного і непривабливого зовнішнього вигляду, доведеться робити все, щоб виправити ситуацію. В допомогу вам прийдуть перукарські, косметологічні центри, магазини модного одягу і навіть пластичні хірурги і дієтологи;
 • Коли чоловік не хоче дружину, поради професійного психолога не обійдуть питання про інтимному і загальному різноманітності спільного життя. Подорожі, нові знайомства, враження і навіть незвичайний сексуальний досвід – ось те, що оживляє статеву бік відносин.

Класичні поради виглядають так:

 • Організуйте романтична вечеря зі свічками, мереживною білизною, пінної ванни і афродизіаками на закуску;
 • Частіше цілуйте, обіймайте і пестіть чоловіка, доводячи свою любов до нього;
 • Не стримуйте бажання написати або подзвонити чоловікові з метою сказати щось приємне або еротичне. Але врахуйте. Якщо ви цього раніше ніколи не робили, ваша поведінка може трохи збентежити вашу другу половинку;
 • Перегляньте фільми еротичного змісту і зачерпніть з них нові прийоми того, як завести чоловіка і довести його до екстазу;
 • Навчіться робити сексуальний або розслабляючий масаж.

Як ви вже встигли зрозуміти, навіть багаторічний шлюбний союз, що загрожує розпастися через відсутність сексуального потягу, можна врятувати, якщо докласти до цього певні зусилля.

Залишити коментар