Пологи в США – організація, отримання візи, вибір госпіталю

США – «блакитна мрія» багатьох громадян пострадянського простору. Прийнято вважати, що там краще, вільніше і багатше. Люди прагнути виїхати в цю країну хоча б «подивитися», а якщо з’являється можливість жити там, намагаються негайно цим скористатися.

Для дуже довірливих громадян навіть листи розсилають в мережі: «Вам випала унікальна можливість отримати вид на проживання в США і якщо ви заплатите…» Вірять і платять.

Багато жінок пострадянського простору народжувати спеціально їдуть в США, намагаючись дати своєму майбутньому малюку якомога більше шансів зробити вільний вибір. Дитині, що народилася в цій країні, автоматично надається її громадянство. Він може жити в США, а після повноліття викликати до себе інших родичів.

Відмінна і довгострокова перспектива на майбутнє.

Плюси і мінуси пологів у США

Що змушує жінок, що знаходяться на великих строках вагітності, здійснювати тривалі перельоти, іноді ризикуючи своїм здоров’ям і здоров’ям дитини?

Пологи в США – це безліч переваг.

Адже народжені в Америці:

 • вільно переміщаються по всьому світу, не оформлюючи Шенгенську візу;
 • праця фахівців цієї країни гідно оплачується;
 • можна отримати гідну освіту в будь-якій країні земної кулі;
 • обиратися та бути обраним теж в будь-якій країні на будь-якому континенті;
 • вибір, служити в армії, чи не служити;
 • можливість отримати безпечний кредит під реальні відсотки, без побоювань за своє життя, якщо будуть труднощі з погашенням;
 • шанс зробити заощадження у твердій валюті, які не прогорять і не обнуляться;
 • мати гідну старість.

Мінуси пологів в Америці – недоступність для деяких верств населення внаслідок можливих економічних витрат і труднощів з перельотом.

Пологи в США – вартість

Багато жінок відмовляються від пологів у США тільки тому, що думають: їм чекають величезні економічні витрати, з якими неможливо впоратися. Зовсім не потрібно мати в банку рахунок на кілька мільйонів, щоб народити в американській клініці.

Обслуговування і хороша лікарня в цій країні стоять до 7000 доларів, але можна знайти і медичний заклад, де на всі «заходи» вистачить 3,5 тисяч доларів.

Громадяни пострадянського простору, які мають пристойну, гідно оплачувану роботу, і не вступали в конфлікти з законом, мають відмінну можливість отримати візу на в’їзд до Америки – вагітність не є причиною для відмови. Єдино, що може зажадати посол у консульстві – гарантію, що там не залишаться незаконно. Якщо діти, справи і нерухомість залишаються на Батьківщині, дозвіл на в’їзд отримати не так важко.

До витрат слід додати:

 • вартість перельоту туди та назад – при зворотному перельоті потрібно не забути про квиток для дитини і придбання речей для нього. Сам переліт – близько 2000 доларів;
 • проживання весь час, поки там перебуваєш – середня вартість житла близько 2000 доларів;
 • харчування – від 500 до 1000$ в залежності від запитів – можна запланувати більше;
 • обов’язкова оренда автомобіля – в США це необхідна річ, майже така ж, як дамська сумочка – до 80$ в день;
 • оплата всіх послуг – медичного центру, додаткова консультація педіатра, аналізи, ведення пологів – вартість залежить від клініки, від того, як пройдуть пологи, від стану матері і дитини – поцікавитися всіма послугами необхідно заздалегідь, клініки є більш дорогим і більш дешеві;
 • оформлення документів для майбутньої дитини вже після пологів – ще 1200-1400$.

Потрібно не забувати, що малюкові знадобиться придане – на нього теж варто запланувати якісь витрати.

Медичні послуги в США

Збираючись народжувати, треба розуміти, що як би ретельно не було проведено обстеження раніше, всі аналізи доведеться здавати повторно. Карта з російськомовними обстеженнями буде представляти інтерес тільки для російськомовних фахівців і те, з ознайомчою метою.

Загальна ціна на звичайні пологи у США – близько 5000$, з добовим перебуванням в медичному закладі. Кожен додатковий день коштує 500-600$.

Кесарів розтин вже дорожче, незалежно від того, планове воно чи ні – від 4000$. Якщо віддається перевага якого-або певного лікаря, це теж оплачується окремо.

Варто вибирати клініку, яка надає комплексні послуги – тобто в рахунок входить епідуральна анестезія, чергування медсестри та інше – так виходить дешевше. Якщо ці послуги знадобляться під час перебування в клініки, позапланово, то доведеться доплачувати. Суми незначні – від 500 до 2500$.

Не завжди все відбувається так, як планувалося, це потрібно враховувати.

Найкраще народжувати у госпіталі. У цьому випадку жінка приїжджає в медичний заклад після початку пологової діяльності – перейм, народжує і їде додому. Все точно так само, як і на пострадянському просторі. Рахунки приходять потім, протягом 1,5 місяців, виходячи з витрачених на неї коштів. Якщо заздалегідь домовитися, їх можна оплачувати в розстрочку.

Найбільш оптимальне рішення проблеми – заздалегідь придбати страховку. В цьому випадку всі послуги обійдуться дешевше.

Місце пологів і госпіталь вибирають заздалегідь, домовляються по інтернету або телефону. Потім надсилається рахунок, який сплачується. Все це потрібно зробити в кінці першого триместру вагітності, на термін до 4 місяців. Для забобонних жінок подібний варіант не підходить.

Організація пологів у США

Зрозуміло, всі нюанси вильоту і майбутнього перебування необхідно продумати заздалегідь.

 • можна звернутися до «рідне агентство», але в цьому випадку, швидше за все, захочуть нажитися;
 • знайти американське агентство – є організації, що надають подібні послуги;
 • відкрити візу самостійно.

Для отримання візи необхідно підготувати необхідні документи – на це теж потрібен час і матеріальні витрати.

Пологи в США – віза

Віза для оформлення при обігу за медпослугами – В1/В2. Щодо прохачів віз такого типу не діє презумпція невинуватості. Тому вони повинні довести, що не збираються залишитися на постійне проживання.

Документи, необхідні для отримання візи:

 • довідка з місця роботи з вказівкою зарплати;
 • документи на право власності на яке-небудь майно;
 • виписки з кредитних карт і банківських рахунків;
 • документи, що підтверджують наявність близьких родичів у Росії – гарантії того, що ніхто не збирається залишитися на постійне місце проживання.

Не рекомендується подавати документи на візу одному члену сім’ї, якщо плануються пологи – перевага надається сімейним парам. Надалі можна дружина залишити вдома.

З собою потрібно обов’язково мати документи для оформлення дитини російського громадянства – це роблять в консульстві. Для цього буде потрібно свідоцтво про шлюб, копії паспорта батька дитини – якщо він відсутній, всі завірений нотаріально.

Ті ж документи плюс виписки з медичної установи потрібні для оформлення американського паспорта для дитини і громадянства цієї країни.

Якщо що-то зробити не встигають, оформлення документів можна зробити, вже повернувшись додому, в посольстві США.

Вилетіти на пологи краще всього при терміні 32-34 тижні – це більш безпечно для дитини.

Де краще народжувати в США

Америка – велика країна, що розкинулася на декілька кліматичних поясів. Однак російськомовні гінекологи є в Лос-Анджелесі, Флориді, Нью-Йорку і Маямі – туди традиційно їдуть народжувати жінки з пострадянського простору і там – як традиційно вважається найбільш якісне обслуговування.

Лос-Анджелес – прекрасне місто, що знаходиться в найбільш розвиненому індустріальному центрі. Проте в цьому місті найвища ціна на медичні послуги, так і в місті досить загазована атмосфера.

Традиційно вважається, що саме висока якість медичних послуг у Нью-Йорку. Однак там і клімат малоподходящий для маленької дитини, і загазованість, характерна для всіх великих міст, висока оренда житла та автомобілів. З точки зору екології, це місто для немовляти зовсім не підходить.

Правда, батькам напевно буде лестити, що їх малюк народився у центрі фінансової світової столиці.

Оптимальним місцем для народження дітей вважається штат Флорида – місто Маямі. Тут відмінне обслуговування, клімат, в якому новонародженим можна легко пережити адаптаційний період, і багато російськомовних гінекологів – сюди традиційно їдуть народжувати жінки з пострадянського простору.

Жінки про пологи в Америці відгукуються тільки в позитивному ключі – вони залишаються в захваті від ставлення персоналу та рівня медичного обслуговування.

Залишити коментар