Подорож в чарівну країну: робимо індійські зачіски

Загадкова Індія пахне прянощами, звучить музикою з кіно і рясніє яскравими ошатними сарі. Східні жінки, місцеві мешканки далекої країни привабливі тієї екзотичною красою, яка мимоволі викликає трепет у северянок.

І так яскраві, немов квіти, вони, тим не менш, змогли висловити своє «я» за допомогою досить скромних жіночих зачісок.

Особливості екзотичних зачісок в індійському стилі

Індіанки люблять гарні речі, тому волосся для них не стільки предмет експериментів, скільки частину тіла, за якої необхідно ретельно доглядати. Обкурювання волосся ароматним димом є тому підтвердженням.

Одним словом, краса локонів для них в першу чергу полягає у здоров’ї волосся, тоді як самі по собі індійські зачіски досить прості, але при цьому неймовірно жіночні.

Єдине що варто зазначити, це прикраси. Золото, срібло, дорогоцінне каміння використовуються знатними і багатими дамами. Біжутерія, стрічки, обручі і квіти – жінками простіше.

Також важливу роль відіграє приналежність до касти, розділення народу за соціальним та професійним становищем. По тому, як укладені і прикрашені волосся, можна легко визначити, до якої саме касти належать їх власниця.

Як зробити правильно індійську зачіску?

Зачіска в індійському стилі облагороджує будь-яку дівчину, з нею вона буде здаватися більш ніжною і чарівною.

Зробити її дуже просто, не складніше, ніж будь-яку іншу. На жаль, дівчатам, які мають короткі волосся, такий спосіб створити не вийде, так як індійські зачіски робляться тільки на довгі або середні волосся. Те ж стосується і жінок, які мають короткі чубчика.

Індійська зачіска на довге волосся

Для її створення знадобляться наступні речі:

  • гребінець;
  • пінка або мус для укладання;
  • звичайна гумка-невидимка;
  • шпильки;
  • прикраси на вибір.

Розчешіть волосся і зробіть прямий проділ посередині голови. Якщо локони «не слухаються» або пушатся, то краще скористатися мусом для волосся. Зберіть прядки у хвіст на потилиці за допомогою гумки.

Розділіть отриманий хвіст на три частини. З двох частин зробіть пучок, закрутивши волосся джгутів і закріпивши їх шпильками. З решти пасм сплетіть косу і обмотайте її навколо пучка. Закріпити її кінець слід під пучок, зафіксувавши шпильками.

Тепер настала черга прикрас. Індійські жінки дуже люблять всілякі шпильки, сережки, ланцюжки. Тому чим більше, тим краще. Традиційні ланцюжка на лоб і вздовж проділу відмінно доповнять сережки в аналогічному стилі. Для щоденного варіанти підійдуть штучні квіти і шпильки, прикрашені перлинками та камінчиками.

Зачіски на середні волосся в індійському стилі

Індіанок природа наділила густими чорними кучерями. Якщо ви власниця саме такий шевелюри, то цей стиль ви можете сміливо приміряти на себе.

На середні пасма ми розглянемо більш святковий варіант індійської зачіски. До приладдя, крім перерахованих вище, необхідно додати спеціальну губку з поролону для більшого об’єму. Купити її можна в будь-якому магазині, де продаються шпильки.

Розчешіть волосся відокремте надлобные і надвисочные пасма, розділіть їх на два пучка за прямим пробору в центрі. Інші зберіть волосся в хвіст на потилиці, одягніть зверху губку. Розділіть хвіст на три частини. Дві третини оберніть навколо губки з усіх боків, сховайте під неї кінці.

Зробити це потрібно так, щоб губка не було видно з-під волосся, в результаті повинен вийти акуратний пишний пучок.

Пасма з скронь і лоба перетворіть в кіски, спрямовані в сторони потилиці. У ці коси можна відразу ж вплести стрічки. Якщо ви вмієте плести «колосок», то можна зробити і його. Кінці одержані кісок сховайте під пучком, зафіксувавши їх шпильками.

Решту волосся з хвоста розділіть на дві частини. Одну частину перетворіть в кілька маленьких завитків, які слід укласти зверху пучка. Останню заплетене пасмо у вільну косу і оберніть нею пучок. Прикрасьте зачіску намистинами, квітами або декоративними шпильками. У підсумку вийде святковий варіант індійської зачіски на середні волосся, яку можна зробити на вечір або свято.

Варто відзначити, що у своїй більшості індійські жінки воліють укладати волосся у звичайну косу на потилиці, звичну для нас з самого дитинства. У поєднанні з красивими прикрасами та вбранням така індійська зачіска буде виглядати екзотично і дуже жіночно.

Залишити коментар