Подарунки на 8 березня своїми руками – майстер-клас як зробити

Як кажуть, найкращий подарунок – той, що зроблений, а не куплений. Особливо якщо це подарунки до 8 березня своїми руками: мама з бабусею завжди сваряться, що ми витрачаємо гроші на привітання для них, а дівчат-колег на роботі буває так багато, що душащая жаба починає свою роботу вже з перших днів весни.

Отже, якщо ви вирішили зробити подарунок на 8 березня своїми руками, пропонуємо вам список найбільш оригінальних варіантів, з якими можна легко впоратися, якщо заручитися терпінням і натхненням.

Фотоподарунок до Міжнародного жіночого дня

Фотографії самих різних розмірів, форм та оформлення – це варіант для тих дам, які можуть нескінченно розглядати картку з любов’ю в душі і іскорками радості в очах. Звичайно ж, це наші мами і бабусі.

Щоб уникнути таких банальностей, як фотоальбом (який, до речі, треба ще заповнити), спробуйте підключити фантазію і створити з фотокарток стильний предмет інтер’єру.

 • Варіант№1 – колаж. Щоб виготовити такий подарунок своїми руками, вам знадобиться основа. Це може бути ватман (але тільки щільний, щоб у підсумку ваш подарунок не був згорнутий в трубочку і відправлений на шафу), дизайнерський папір з цікавою текстурою, набір фоторамок, які можна поєднати в єдину форму або навіть фотофон, який сьогодні можна придбати в багатьох інтернет-магазинах. Підготувавши основу, клей, роздруковані фотографії та декоративні елементи, починайте творити: ви можете слідувати принципу мінімалізму, доповнивши колаж з фоток парою написів або візерунків або втілити в життя всі найзаповітніші ідеї і заповнити «полотно» кольоровими бризками, вирізками з журналів чи ще чимось;
 • Варіант №2 – комікс. Чому б з допомогою фотографій не розповісти історію вашої сім’ї: можна згадати прикольні моменти з життя та оформити їх у вигляді коміксу;
 • Варіант №3 – родинне дерево. Всі ви знаєте, що являє собою родинне дерево з фотографіями. А ми пропонуємо вам майстер-клас по створенню цього, об’ємного дерева, який стане не тільки оригінальним пам’ятним подарунком на 8 березня, зроблених своїми руками, але і незвичайним предметом інтер’єру.

Отже, в якості самого дерева можна використовувати гілку з дерева, але відповідного розміру і на досить міцному стовбурі, який зможе встояти вертикально і утримати гілки з прикріпленими до них фотографіями. Далі споруджуємо підставку: закладаємо в кашпо справжню землю або шматок пінопласту з отвором під гілку, який потрібно буде задекорувати тканиною або іншим відповідним матеріалом.

Ви можете використовувати декоративне дерево, придбане в магазині, так буде набагато простіше і швидше.

Вибрані та роздруковані фотографії з портретом кожного з членів сім’ї прикріплюємо до гілок: симпатичними скріпками, прищіпками, нитками або чимось подібним. До фото можна також прикріпити табличку з ім’ям і датою народження.

Як фотоподарка можуть також виступати настінні часті, календар або інший предмет інтер’єру, який ви можете декорувати своїми руками.

Квіткова класика

Кожну весну найкращий подарунок на 8 березня жінкам – це квіти. Але ж цей класичний презент можна перетворити в ідеї подарунків на 8 березня своїми руками. Останнім часом дуже стильним предметом інтер’єру стали всілякі флорариумы, які продаються в спеціалізованих магазинах у вигляді готових композицій або наборів для самостійного їх формування. Якщо ви оберете другий варіант, то це вже буде вважатися подарунком, зробленим своїми руками, проте спорудити флораріум можна і з нуля.

Найпростіший майстер-клас «робимо подарунки на 8 березня своїми руками» передбачає використання в якості скляної ємності для декоративних рослин звичайної банки будь-якого розміру.

Далі вам знадобляться наступні складові:

 • грунт, що підходить для тих рослин, які ви будете висаджувати,
 • дренаж у вигляді піску, дрібної гальки, керамзиту або битої цегли,
 • вугілля деревне або активоване,
 • самі рослини,
 • декоративні елементи, наприклад, маленькі будиночки, гілочки, симпатичні фігурки і тому подібні,
 • інструменти – невелика лопаточка або столова ложка, довгий пінцет, пульверизатор, лійка і ножиці.

Першим шаром дренаж. Потрібно насипати його товщиною три-чотири сантиметри.

Наступний етап – вугілля, який потрібен для того, щоб поглинати шкідливі хімічні речовини і запобігати утворенню некрасивих утворень у вигляді цвілі і грибка.

Далі – грунт, який повинен бути вологим. Якщо ви будете висаджувати в нього декоративні рослини, можна прорідити коричневу масу кольоровим піском.

Для висаджування рослин використовуйте пінцет. Після того, як кожен учасник флораріум опиниться на своєму місці, обприскати їх водою.

Завершальний етап – декорування, яке зробить композицію завершеною.

Якщо ж ви все ж вирішили піднести букет, а не кімнатна рослина, як зробити подарунок на 8 березня своїми руками?

Як пузирі кульці на день народження ідеально підійде горщик від меду, так з квітами на Жіночий день прекрасно поєднується вишукана ваза.

Ось як можна оформити навіть найпростішу скляну банку:

 • обвити ємність ниткою бісеру, мотузкою або інший симпатичною мотузкою,
 • розмалювати з допомогою контурних фарб,
 • обернути красивою пам’ятної фотографією, надрукованій на щільному папері,
 • обтягнути тканиною або мереживом.

Листівка, як в дитинстві

Пам’ятайте, щоб порадувати маму, ми робили такі подарунки на 8 березня своїми руками, як паперова листівка. Для цього було достатньо написати на білому аркуші великими червоними літерами «Мама, ти найкраща» і намалювати квіточку, і улюблена жінка в захваті.

Сьогодні, не дивлячись на те, що ви вже доросла і самостійна людина, можна скористатися цим прийомчиком, але створити більш складну листівку. На просторах інтернету ви знайдете масу варіантів і майстер-класів, як створити гарну вітальну листівку, використовуючи звичайні матеріали і декоративні елементи з магазину для творчості.

Зважившись приготувати саморобний подарунок на 8 березня, заздалегідь налаштуйтеся на позитивні думки, щоб не впадати в паніку, якщо щось не буде виходити.

В залежності від того, скільки часу у вас залишилося на підготовку, розраховуйте власні сили і вибирайте ті ідеї, з якими точно впораєтеся.

Залишити коментар