Підбір вдалої зачіски за типом обличчя

До кожного типу обличчя застосовні закони «золотого перетину», які створюють неповторну індивідуальну зовнішність. Для кожної жінки важливо знайти себе, свій стиль, свої пропорції і створити свою, не схожу на інших красу.

Для цього важливо дотримувати принципи, яких дотримуються професійні перукарі, підбираючи стрижку під певну форму особи.

Шукаємо свій ідеал

Різноманітність зовнішності людей так само велика, як і різноманітність їх характерів, поведінки і манери судження. Але у всьому є свої закономірності, які об’єднують окремих людей і діють для цієї групи як шаблон.

Щоб виявити свій шаблон краси, слід уважно дослідити пропорції власного обличчя, густоту і стан волосся. Після чого варто приступити до вивчення основних правил та знайти ту золоту середину, яка найбільше підходить конкретній людині.

Класифікація типів особи за їх формою:

  • овальне обличчя ідеально для сміливих експериментів і класичних зачісок, так як до нього підходять практично всі стилі укладання та стрижки;
  • трикутне обличчя має два підвиди – у формі серця і груші, і вимагає окремого моделювання з виділенням або чола, або підборіддя;
  • квадратне обличчя з-за незграбності вимагає частого догляду і високого професіоналізму майстра, метою якого є приховати або згладити невигідний контур;
  • прямокутне обличчя, має правильними пропорціями, але надто вираженими горизонтальними і вертикальними лініями, які треба пом’якшувати округлої лінією волосся;
  • круглий тип відрізняється низьким рівнем розташування рівня росту волосся, яке здійснює особа луноподобным – не можна носити стрижку, яка повторює форму особи;

Підбір зачіски для жінок по типу особи має свої нюанси і може сильно відрізнятися в залежності від бажаного результату. Потрібно це враховувати для того, щоб мати модну зачіску, відповідну певній формі обличчя і підкреслює індивідуальну привабливість. Ну, і звичайно, потрібно брати до уваги персональні особливості – довжину носа і шиї, широту чола, висоту і рельєфність скул, а також інші фактори.

Для «овалу» обмежень немає

Сміливо можна фантазувати і експериментувати, приміряючи на себе різні образи. Якщо деякі риси обличчя потребують корекції, то деякі прийоми з зачіскою допоможуть з ними впоратися. Варто звернути особливу увагу на густоту і стан волосся. Якщо волосся тонкі і слабкі, то рекомендується стрижка з довжиною, яка закінчується на середині підборіддя, з обов’язково отфилированными кінчиками.

Дівчатам, що володіють даною формою обличчя дуже йдуть чубчика, причому скоєно різні, і цей факт варто враховувати при створенні власного стилю. Якщо передбачається носіння окулярів, сонцезахисних або для корекції зору, то варто пам’ятати, що їх ширина не повинна бути особи. Ідеально, якщо вона така ж або трохи ширше.

«Трикутник» вимагає корекції

Зачіски для трикутного обличчя, що характеризується широким лобом і вузьким підборіддям необхідно вибирати такі, які б розширювалися до низу особи. Як правило, це стрижки, мають обриси трапеції.

Добре виглядають завиті на рівні скул локони з кінчиками, розгорнутими назовні. Наприклад, це може бути каре з оптимальною для вузького підборіддя довжиною до середини шиї. А широкий лоб може візуально звузити невелика чубчик.

Варто окремо розглянути, які зачіски для трикутного обличчя підходять жінкам, які мають широку нижню частину і сильно видатні вилиці. Їм слід здійснювати підбір стрижки з урахуванням своїх особливостей. Наприклад, таким дівчатам, відмінно підходять завиті локони, розташовані на скронях. За рахунок свого обсягу, вони візуально вирівнюють пропорції, гармонізуючи загальний образ.

Довжина волосся повинна бути не дуже короткою. Вони повинні обрамляти обличчя і злегка прикривати широкий підборіддя. Бічний проділ, асиметричні стрижки, довгі чубчики на один бік допоможуть створити неповторний шикарний стиль.

«Квадрат» треба пом’якшувати

Головна риса – однакова висота і ширина обличчя. Важкі лінії допоможуть пом’якшити зачіски, візуально подовжують обличчя і згладжують гострі кути підборіддя. Вибір чубчика, трохи прорідженого, зачесанной на бік допоможе відвернути увагу від нижньої частини обличчя, а косий проділ, майже по центру голови додасть приємну округлість. Жіночності додадуть довге волосся з підкрученими пасмами, прикривають ширину нижньої щелепи. Так само добре буде поекспериментувати з асиметричними зачісками, здатними пом’якшити грубі риси.

Каре допоможе «прямокутника»

Прямокутне обличчя відрізняється подовженими пропорціями. Високий лоб і витягнутий підборіддя, однаковий розмір чола, підборіддя і скул є ознаками прямокутних пропорцій. Вибір зачіски для дівчат з такими рисами варто зупинити на коротких і середньої довжини стрижки – каре або боб.

Візуально розширюючи вилиці за допомогою закручених на кінцях локонів, спрямованих назовні і приховуючи вуха можна домогтися приголомшливих результатів, роблять жінок з таким родом особи запам’ятовуються надовго красунями. Для прикладу можна поглянути на Сару Джесіку Паркер, вміло використала свої особливості для створення чарівного образу.

Табу для «кола»

Круглолиці дівчата часто мають однакову ширину і довжину лоба, підборіддя і таку ж висоту скул і округле підборіддя. Першочерговим завданням при створенні образу є візуально витягнути форму обличчя, використовуючи відповідну стрижку і аксесуари.

Для досягнення такого ефекту можна створювати високі зачіски або зачісувати, притискаючи, волосся назад, робити короткі ступінчасті стрижки або використовувати довге волосся, що закінчуються нижче підборіддя.

Варіантів багато, головне знати, що жінкам з круглим обличчям категорично не можна використовувати дуже густі і короткі чубчика і об’ємні зачіски, додають ширину.

Якими б не було обличчя і фігура дівчини, важливо знати, що увага протилежної статі і повагу жінок викликає, насамперед, впевненість у собі, доглянутість і почуття стилю. Навіть ті, хто страждає від вроджених вад, які неможливо приховати, здатні бути лідерами в компанії і знаходити собі пару.

Дотримуючись наведених вище правилами, маючи сильну волю і ставлячись з посмішкою до подій навколо будь-яка, навіть не дуже красива дівчина в змозі підкорити цілий світ.

Залишити коментар