Оригінальні подарунки: букет з трусів і шкарпеток для чоловіка і дитини

Перед святом жінки ламають голову над тим, що ж подарувати своєму чоловікові. Хочеться, щоб презент був практичний, креативний і потрібний, але при цьому не занадто дорогий і доступний. Ці поняття здаються взаємовиключними, але поєднати ексклюзивність і практичність легко. У чоловіків особливі відносини зі шкарпетками – вони втрачають їх навіть в однокімнатній квартирі. Тому ваш обранець напевно оцінить вашу винахідливість, якщо ви презентуєте йому букет з шкарпеток.

Варто експериментувати?

Звичайно, дівчата думають про те, чи не вважатимуть хлопці шкарпетки банальним подарунком. Але букет з цих виробів виглядає оригінально і стильно – чоловік з гумором буде приємно здивований.

Букети з трусів і шкарпеток, зроблені своїми руками, мають багато переваг:

  • Якість. Бутони краще робити з шкарпеток відомих виробників, які виготовляють їх з міцних і практичних матеріалів;
  • Зручність. Ваш чоловік зможе найближчі півроку не переживати, що з ранку залишиться без шкарпеток. Якщо підібрати однакові моделі, йому не доведеться сортувати і розкладати їх по парах – хлопці дуже не люблять це заняття.
  • Доступна вартість. Ви не будете витрачати на подарунок всю зарплату, відмовляючи собі у приємних дрібницях. До того ж, найближчі півроку не потрібно буде виділяти певну суму грошей на шкарпетки.
  • Оригінальність. Букет з шкарпеток для чоловіка, зроблений своїми руками, можна купувати не тільки до будь-якого свята. Подаючи такий сюрприз, ви демонструєте свою турботу про близьких людей: чоловіка, сина, дідусеві або колезі.

Майстер-клас

Як же зробити букет з шкарпеток? Якщо ви вирішили подарувати коханому шкарпетки, то піднести презент варто оригінально.

Для створення букета потрібно підготувати матеріали:

  • Папір для пакування;
  • Стрічки для прикраси;
  • Палички для шашлику;
  • Ножиці, шпильки.

Кількість шкарпеток залежить від того, яких розмірів ви хочете зробити букет. Він може бути однотонним або кольоровим. Заздалегідь потрібно підготувати вироби, зняти бирки. Кожен носочок скрутіть в трубочку, не дуже щільно.

Відверніть краю, щоб вийшли гарні загнуті пелюстки. Скріпіть конструкцію шпилькою, щоб вона не розпалася. Кожен бутончик надіньте на паличку для шашлику. Зафіксувати її можна за допомогою двостороннього скотча.

З паперу виріжте два прямокутника, наклавши їх один на одного одним краєм, як ніби ви запаковуєте звичайний букет. Зберіть всі бутони разом, загорніть їх папір і прикрасьте стрічкою. Можна зв’язати букет красивим бантом.

Аналогічний букет з шкарпеток можна зробити для новонародженого. Вироби для немовлят дуже маленькі, тому їх краще кріпити до зубочисткам або трубочках для коктейлів, регулюючи довжину. Мама новонародженого буде рада такому оригінальному і корисного подарунка.

Якщо у вашого чоловіка зараз є шкарпетки, можна зробити своїми руками букет з трусів. Вони так само згортаються в бутончики і надягають на шпажки. В серединку можна вставити піну для гоління або його улюблену туалетну воду.

Нехай ваші подарунки приносять не тільки користь, але і піднімають настрій!

Залишити коментар