Оригінальні пісочниці для дітей на дачу своїми руками

Літо, сонце і пісок… Пригадується пляж на березі моря? Ні, мова піде лише про дитячій пісочниці. Але, повірте, малюкам цей невеликий куточок сипучої радості приносить не менше щастя, ніж нам, дорослим, світло-жовтий бережок у синій кромки води. Просто ми підросли, і наші пісочниці стали більше і дорожче.

А подарувати таке щастя дітям — майже нічого не коштує. Ненудних варіантів можна придумати скільки завгодно.

Пісочниця-трансформер — сучасна класика

Тому, хто придумав цю просту і зручну конструкцію, потрібно вручити хоча б почесну грамоту. Спорудити пісочницю з кришкою своїми руками можна, навіть не маючи великих навичок в столярній справі.

Закривається кришка не дозволить перетворити її в туалет для вуличних кішок і собак. А у відкритому вигляді вона перетворюється в дві зручні лавочки.

Втім, навіть звичайну пісочницю можна захистити від сміття і тварин шматком брезенту або іншої щільної тканини.

Якщо по краях немає стовпчиків, до яких можна прив’язати його, можна пришити по кутах гумки, які будуть чіплятися за кути конструкції.

Пісочниця-стіл

Така модель зручна для старших дітей. Легко переобладнується просто в столик, за яким діти із задоволенням поїдять або порисуют. Досить покласти зверху вирізаний по формі і оброблене по краях оргскло або фанеру.

Під наглядом

Просто, якісно і капітально. Для більш надійного захисту від сонця і дощу можна зробити отодвигающийся полог з щільної тканини. Пісок, який діти постійно розтягують ногами і розносять по ділянці, тут легко змітається з рівної підлоги. А близькість до зони відпочинку дорослих зручна з точки зору догляду за малюками.

Ще один варіант — пристрій пісочниці в зоні відпочинку, викладеної плиткою. Недоліком такої конструкції є бетонний бордюр, на якому некомфортно і не дуже корисно сидіти в прохолодну, ні в жарку погоду. Тому бажано зробити по периметру дерев’яні або пластикові лавочки.

Пісок без дощок

Оригінальне рішення — не поставити пісочницю, а викопати її. Краї можна закріпити бетоном, садової стрічкою, автомобільними покришками і т. д. В центр такої ділянки з піском можна поставити басейн.

Під вітрилами!

Граючої дитини необхідно захистити від жаркого полуденного сонця. Прекрасним рішенням стане імітація корабельних вітрил. Краща пісочниця до такого вітрила — у формі човна.

Кришка-альтанка

Така пісочниця легко ховається під звичайною садовою альтанкою. Але рухати потрібно не важкий короб з піском, а легку конструкцію на коліщатках. Причому робити її краще таким чином, щоб в складеному вигляді вона лежала на бортах нижньої коробки для зниження навантаження на колеса. Втім, все залежить від їх розміру та надійності кріплення.

Якщо руки у тата ростуть звідки треба

Зробити таку обертову круглу пісочницю-трансформер під силу, мабуть, лише людині, упевнено тримає в руках столярний інструмент. Три секції закриваються рухомими кришками і захищають їх від потрапляння сміття.

На терасі

Особливостями цього варіанту є розміщення під дахом на терасі і дошка для малювання крейдою, прикріплена до внутрішньої сторони кришки. У відкритому положенні вона обов’язково повинна кріпитися до стіни, щоб дитина не впустив її на себе.

Пісочниця-квест

Оригінальна кругова конструкція. Вимагає досить багато місця, але робиться з самого простого підручного матеріалу. До речі, в центрі можна спорудити альпійську гірку. Буде красиво і не так шкода корисної площі.

Базис і надбудова

Від цієї споруди в захваті будуть не тільки діти. Побороти спокусу посидіти на такому секретному горищі навряд чи зможуть і дорослі — хоча б під приводом перевірки надійності. Ця конструкція повинна мати такий запас міцності, щоб витримувати навантаження, що набагато перевищує вагу дитини.

Мобільний варіант

Пісочниця на коліщатках — прекрасне рішення для дітей, які люблять грати де-небудь недалеко від старших. Що б мама не робила, маленька непосида завжди може займатися своїми важливими справами поруч, щоб та не сумувала і на всяк випадок не забувала про свої обов’язки. В якості основи можна використовувати європіддон, який необхідно якісно обробити.

У гонитві за оригінальністю важливо не забувати головне — безпека для дітей. Все, що зроблено з дерева, має бути добре ошкурено та пофарбовано щоб уникнути скалок. Стовпи повинні бути глибоко вкопаними, мотузки — міцними, а кришки — виключати можливість падіння або защемлення. Зроблена своїми руками дитяча пісочниця — це, в першу чергу, радість і зручність для малюків, і тільки потім гордість папи-майстри на всі руки.

Залишити коментар