Омбре на світле волосся – коротке і середнє

Кожен рік модниці демонструють на червоній доріжці оригінальні і надзвичайно гарні зачіски. Від фарбування локонів залежить образ в цілому. Якщо ви не хочете кардинально змінюватися, тоді спробуйте зробити омбре на світле волосся.

Саме білявим красуням такий спосіб фарбування підійде і додасть їх способу новизну і свіжість.

Розглянемо всі варіанти

В унікальному світі стилістів фарбування локонів в техніці омбре з’явилося відносно недавно. За ці роки такі зачіски придбали величезну популярність серед відомих актрис і співачок. Хочете отримати статус ікони стилю? Тоді спробуйте зробити омбре.

Якщо раніше брондірованіе вважалося прерогативою дівчат, що володіють волоссям кольору воронячого крила, то сьогодні все частіше представниці прекрасної статі обирають фарбування омбре на світле волосся. Такий стиль підходить жінкам, які хочуть максимально зберегти первозданну красу і колір пасом. До речі, при такому фарбуванні вам не потрібно часто відвідувати салон краси, адже ефект вигорілих на сонечку локонів відмінно виглядає, але за умови, що воно зроблено на професійному рівні.

З допомогою омбре ви зможете зберегти здоров’я і силу локонів, адже впливу барвника піддаються виключно кінчики або прикоренева частина. Найчастіше представниці слабкої підлоги роблять омбре на світле волосся середньої довжини, хоча і власницям коротких і зухвалих стрижок такий стиль ідеально підходить.

Перш ніж ми розглянемо основні аспекти фарбування, а також правила вибору варіантів, давайте розглянемо існуючі види омбре. До їх числа слід віднести такі техніки:

 • класичне фарбування;

 • ефект відрослих коренів;

 • яскраве перевтілення;

 • зворотне омбре;

 • язички полум’я.

Існує ще безліч варіантів омбре на світло-русяве волосся, і цей список не вичерпний. Представниці слабкої статі вибирають відповідний для себе спосіб фарбування локонів. Стилісти рекомендують робити таку процедуру виключно у салонних умовах, оскільки омбре, виконане самостійно, може не вийти, що призведе до пошкодження локонів.

Зверніть увагу, що основний тон можна залишити натуральним. Як правило, перший перехід робиться на 3-4 відтінки світліше, а кінчики локонів відрізняються приблизно на 8 тонів. Всі переходи повинні бути плавними і практично непомітними. Така зачіска відмінно підійде жінкам, у яких не вистачає часу для частого відвідування салону.

Поговоримо про тонкощі фарбування

Щоб світле омбре на русяве волосся виглядало на ваших локонах чудово і тривалий час радувало вас, перед проведенням процедури фарбування обов’язково проконсультуйтеся зі стилістом. Перше, що вам потрібно врахувати, це кольоротип шкірних покривів, очей і вихідний відтінок прядок. Саме на цих «трьох китах» базується правильне фарбування і вибір палітри відтінків.

Як відомо, поділяються на чотири кольоротипи виду і відповідають часу року. Отже, дівчина-зима буде виглядати чудово, якщо вибере попелясті відтінки фарби, а також натуральний блонд. А ось весняним представницям слабкої статі холодні відтінки навряд чи підійдуть. Щоб підкреслити свою індивідуальність і природну красу, краще віддати перевагу м’яким квітам медової або пшеничного палітри.

Власницям річного кольоротипу слід зупинити свій вибір на контрастних кольорах. Як правило, у таких дівчат зовнішність не дуже виразна, і щоб додати яскраві фарби, найкраще фарбувати кінчики локонів в темні відтінки, тобто зробити зворотне омбре.

А ось осіннім дівчатам рекомендується фарбувати волосся в рудуваті і золотисті відтінки. Саме такі вогненні кольори додадуть вам небувалу впевненість, яскравість і оригінальність.

Омбре на короткі світле волосся потрібно робити вкрай обережно, оскільки не всі стрижки поєднуються з таким стилем фарбування. Для початку виконується стрижка, а вже потім фарбування з урахуванням типу і форми обличчя.

Коректуємо форму обличчя за допомогою омбре

Багато представниць слабкої статі знають, що з допомогою стрижки можна скоректувати форму обличчя. Тільки уявіть: ніякої пластики! Якщо вам здається контур вашого обличчя недосконалим, спробуйте змінити стрижку.

Фарбування також допомагає кардинально змінити свій образ. Наприклад, власницям незграбного квадратного обличчя краще відмовитися від темних і яскравих контрастних кольорів. А зробити контур плавним і м’яким можна за допомогою світлих відтінків. Вам достатньо пофарбувати всього лише кілька прядок у особи, і ви не впізнаєте себе в дзеркалі.

Трикутна форма обличчя також характеризується своєю незграбністю. Щоб контур був плавним, спробуйте зробити омбре з допомогою фарби теплого відтінку. Саме така палітра кольорів внесе у ваш образ додаткову м’якість, відмінно крадучи кути і чіткий контур.

Багато дівчат намагаються приховати пухкі щічки. Круглолицим представницям слабкої статі стилісти настійно рекомендують вибирати темні і контрастні відтінки. За рахунок такого фарбування ви зможете візуально подовжити обличчя, роблячи його риси овальними і злегка витягнутими.

А якщо особа має витягнуту овальну форму, то візуально змінити його контур і зробити більш округлим можна за допомогою світлих відтінків. У такому разі прикореневу частину краще залишити натуральній, а кінчики висвітлити на 4-5 тонів.

Дівчатам з трапецієподібним особою потрібно звернути увагу на подбородочную частина. Лоб, як правило, вузький, а підборіддя – широкий і виступаючий. Щоб це виправити, спробуйте пофарбувати локони в техніці зворотного омбре. Прикореневу зону краще освітлити, а ось кінчики локонів пофарбувати в темний контрастний колір.

Дві сторони однієї медалі

Як і будь-яке інше фарбування, техніка омбре має, безперечно, свої переваги і вади. Як показує практика, про що свідчать і відгуки представниць слабкої статі, позитивних моментів в такому фарбуванні значно більше, ніж негативних.

Отже, омбре на світлі локони має наступні переваги:

 • вам не доведеться часто відвідувати салон, щоб забарвити прикореневу частину;
 • ефект відрослих коренів або вигорілих кінчиків завжди виглядає елегантно і невідпорно;
 • під час процедури фарбування прикореневій зоні не наноситься шкоди;
 • за допомогою фарбування в стилі омбре можна надати додаткову виразність погляду;
 • правильно підібраний відтінок дозволить скорегувати риси особи;
 • без шкоди для фарбування можна систематично обстригати кінчики локонів;
 • у будь-який час ви зможете повернути свій природний відтінок волосся, не відчуваючи дискомфорту і зберігаючи естетичний вигляд.

А от недоліків значно менше:

 • омбре не підходить для дуже коротких стрижок;
 • неправильна процедура фарбування може призвести до витончення кінчиків локонів;
 • прядки при освітленні підсушується і потребують постійного зволоження і живлення;
 • неправильне фарбування може зіпсувати вигляд локонів.

Якщо ви хочете змінити свій образ, але при цьому не сприймаєте повне фарбування локонів, спробуйте зробити омбре. Цей стиль завоював серця багатьох жінок. Така зачіска відмінно підійде як для світського рауту, так і для повсякденного життя. Стилісти настійно рекомендують фарбувати локони в стилі омбре виключно в салоні. Тільки в цьому випадку ви зможете досягти бажаного результату. Будьте красивими!

Залишити коментар