Олівець для губ: як їм правильно користуватися

Кожна жінка прагне виправити щось у своїй зовнішності. І досить часто предметом невдоволення є губи. Звичайно, ви можете звернутися до пластичного хірурга і поправити контур шляхом хірургічного втручання. Але, по-перше, це дуже шкідливо для вашого здоров’я. А по-друге, за таку корекцію вам потрібно буде викласти досить значну суму грошей.

І якщо ви поки не готові ні морально, ні фінансово змінювати свою зовнішність подібним чином, то можете для цих цілей використовувати різні косметичні засоби. І сьогодні ми з вами поговоримо про олівці для губ.

Виявляється, з його допомогою ви можете легко змінювати форму так, як вам більше подобається. Крім того, навіть якщо ви незадоволені своїм відображенням у дзеркалі, то використовувати олівець для губ можна тільки для того, щоб підкреслити природну красу.

А якщо ми трохи зануримося в історію створення подібних косметичних засобів, то дізнаємося, що перші косметичні олівці з’явилися ще в середині дев’ятнадцятого століття.

А вони відрізнялися від усіх інших коштів своїм унікальним складом, оскільки в їх рецептуру був включений віск. А він, як відомо, сприяє високій стійкості нанесеній лінії і її більшої еластичності. Тобто лінія, проведена олівцем з воском, не потріскається.

Вибір олівця: на що потрібно звернути увагу

Насправді правильно вибрати косметичний засіб не так просто як здається на перший погляд. І не варто думати, що ви зможете придбати кілька кольорів і вибрати серед них найбільш підходящий. Адже якщо діяти таким чином, то можна значно похитнути стабільність сімейного бюджету, так як якісна косметика коштує досить дорого. Тому нам з вами потрібно вибрати таке косметичний засіб з першого разу. А для цього потрібно вивчити всі його недоліки і переваги.

В першу чергу давайте поговоримо про твердості грифеля. Якщо зупините свій вибір на занадто
твердому грифеле, то ймовірність подряпати шкіру буде дорівнювати приблизно 100 %.

А такі мікротравми можуть гоїтися досить довго, приносячи при цьому масу неприємних відчуттів. А ось надмірно м’який грифель може розтікатися і безнадійно зіпсувати макіяж. Саме з цих причин рекомендуємо вам зупиняти свій вибір на грифеле середньої жорсткості.

Тепер що стосується матеріалу. Оболонка найчастіше робиться з дерева або пластику. Звичайний дерев’яний олівець, звичайно, є натуральним, але вам доведеться постійно його стругать. А якщо точилка буде не дуже якісною, то ви можете в один прекрасний момент загнати в губу невелику качалку.

Що стосується пластмасового варіанту, то грифель в цьому випадку встановлюється в невелику тубу з пластмаси і викручується звідти, так само як і помада. Але тут є невелика каверза: оскільки така туба є досить тонкою, її досить легко зламати. А в цьому випадку косметичний засіб доведеться викинути, оскільки воно вже буде непридатне до використання. Є різниця і в кольорі.

Сьогодні ви можете зустріти в косметичних магазинах такі варіанти:

  1. Кольоровий. Таке засіб для створення макіяжу потрібно підбирати відповідно з кольором помади. А якщо знайти ідеальне поєднання не вдається, ви можете вибрати колір грифеля на тон темніше. Увага! Ні в якому разі не купуйте грифель світліше, ніж помада, оскільки в цьому випадку вам не вдасться візуально збільшувати рот. Навпаки, ви зробите його більш вузьким і блідим;
  2. Тілесний. Такий відтінок грифеля призначений для корекції контурів. Використовуючи його, ви можете кардинально змінити форму;
  3. Білий. Такий колір найчастіше використовують професійні візажисти для того, щоб зробити губи більш виразними. До речі, якщо ви підкреслите з допомогою такого кольору верхній контур губи, то у вас будуть ті самі губки бантиком;
  4. Безбарвний. Такий тон можна застосовувати для збереження макіяжу на більш тривалий час. Тонка смужка по контуру не дозволить помаді розповзатися.

Досить цікавою є і помада, олівець для губ. Вона наноситься досить просто і тримається набагато довше, ніж звичайна. Крім того, колір такого засобу є більш насиченим. Більше того, тон збережеться навіть після того, як ви поїдете, так що не варто хвилюватися про постійному оновленні кольору. Робити це вам не знадобиться!

Олівець для губ: шкідливий він чи ні

Подібне питання хвилює багатьох жінок, адже псувати своє здоров’я не хочеться нікому. Але на жаль, відповісти на нього однозначно неможливо. Справа в тому, що просто нафарбувати губки, ви не зашкодьте їм. Але якщо грифель було зроблено з суцільної хімії і жорсткий, дерево навколо грифеля було багате на скалки, то пошкодити ніжну шкіру не складе праці.

Саме з цієї причини ми рекомендуємо вам не заощаджувати на подібних косметичних засобах. І перш ніж вчитися малювати губи олівцем, ви повинні ретельно вивчити питання оптимального складу грифеля.

В ідеалі до складу повинні входити не тільки фарбувальні речовини, але і всілякі вітаміни і мікромінерали, основним завданням яких є зволоження та відновлення шкіри.

Увага! Якщо у вас суха шкіра губ, то вам варто звернути увагу на ті засоби, до складу яких входить рицинова або кокосове масло. Бажано також, щоб до їх складу входили вітаміни Е і С. Також для того, щоб засіб добре трималося у ньому обов’язково повинен бути віск.

Якщо ж ніяких натуральних компонентів в косметичному засобі немає, то такий продукт однозначно шкідливий для вашого здоров’я.

Як правильно нафарбувати губи олівцем

Зробити макіяж з допомогою олівця досить просто, але потрібно враховувати деякі нюанси виконання подібної процедури.

А зараз давайте розглянемо послідовність правильного нанесення такого макіяжу:

  1. Перш ніж починати фарбувати, зверніть увагу на зволоження. Пам’ятайте, що якщо ви вирішили значно коректувати форму, то потрібно зволожувати не тільки їх, але й обличчя. При цьому для шкіри обличчя рекомендуємо використовувати денний крем. А ось для зволоження найкраще підійде легкий нежирний бальзамчик;
  2. Якщо ви користуєтеся тональним кремом, перед тим як починати малювати контур, обов’язково нанесіть його невелику кількість на шкіру, так ви зможете уникнути значного контрасту між шкірою обличчя і ротом;
  3. Тепер що стосується самого процесу обведення контуру олівцем. Починати завжди потрібно від куточків і вести лінію по контуру в напрямку центру. При цьому не варто забувати і про якість лінії. Вона обов’язково повинна бути рівною і вузькою. Пам’ятайте, що занадто широка лінія може зробити ваш зовнішній вигляд смішним;
  4. Для того щоб лінія контуру не надто вирізнялася вам потрібно його трохи розтушувати по напрямку до центру. Зробити це ви можете за допомогою ватної палички, так і пальцем. Увага! Якщо ви растушевываете з допомогою пальця, то обов’язково вимийте після цього руки. В іншому випадку колір олівця може відбитися на вашому одязі;
  5. Помада або блиск наносяться тільки після того, як ви закінчили розтушовувати олівець. При цьому намагайтеся не робити шар занадто жирним, оскільки так ваш рот може виглядати вульгарно.

А тепер давайте розглянемо питання, як можна збільшити губи за допомогою олівця.

Зробити це зовсім нескладно. Для цього вам потрібно провести олівцем трохи вище контуру. І потім розтушувати отриману лінію у напрямку до центру.

Так ви візуально зробите губи трохи ширше. Але на протязі дня вам потрібно дуже уважно стежити за контуром і в разі необхідності підправляти його. В іншому випадку лінія губ буде нерівною.

Як бачите, ви можете сміливо використовувати в якості помади олівець для губ. Але при цьому пам’ятаємо, що грифель повинен бути високої якості, адже, в іншому випадку ви можете завдати собі мікротравми. Ну а якщо ви вирішили з допомогою такого косметичного засобу коригувати форму, то не варто забувати про практику.

Адже з першого разу зробити все ідеально виходить не у всіх. Тому не турбуйтеся, тренуйтеся і все у вас вийде! Удачі!

Залишити коментар