Новинка гігієни – залізне мило

Мало – постійний супутник людини і незамінний помічник у боротьбі з брудом і бактеріями. В магазинах представлений великий вибір асортименту різних форм, кольорів та ароматів. Прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні можна побачити унікальну різновид мила під назвою «залізне».

Залізне мило по-іншому називається одонайзер. Це шматочок нержавіючої деталі, що виготовляється зі сплаву металів, неподвергающіхся руйнівної дії іржі. Вважається, що відкрили цей вид мила китайці.

Стандартна форма новинки, сталевого мила, округла і злегка плеската по краях. Існують компанії, що випускають товар у формі трикутника, піраміди, багатокутники і так далі. Також організації наносять свої логотипи на виготовлений продукт.

Разом з металевим милом пропонуються красиві підставки і упаковки. Тому таке творіння можна підносити своїм друзям і близьким в якості подарунка.

Застосування залізного мила для усунення запахів

Завдяки тому, що зсередини залізне мило порожнисте, його вага становить 40-50 грамів. Також позитивним моментом можна вважати і те, що дана річ вічна, так як має необмежений термін експлуатації. Також вона не вимагає яких-небудь особливих умов для зберігання, але при цьому і не має миючими, а також розчинювальними властивостями.

Одонайзер усуває неприємний запах, але не забруднення, і тому перед його застосуванням спочатку потрібно помити шкіру рук звичним для всіх туалетним милом. Ні в якому разі не можна застосовувати засоби одночасно, інакше бажаного ефекту не буде.

Склад металевого мила наступний: нержавіюча сталь виробляється з додаванням сірки. При цьому принцип дії мила досить таки простий – відбувається звичайна хімічна реакція металу з кислотами, які й провокують неприємні в’їдливі аромати, внаслідок чого і відбувається нейтралізація запахів.

Користуватися таким милом теж досить легко – достатньо кілька секунд потримати його під струменем води, після покрутити в долонях, імітуючи намилювання. Робити це слід протягом однієї хвилини. Якщо ефект не досягнуто, повторіть процедуру знову.

Сталеве мило дуже легке, зручне і довговічне. Воно дійсно допомагає позбутися від неприємних запахів. Ця річ стане однією з найнеобхідніших предметів на вашій кухні.

Низька вартість металевого мила дозволяє знаходитись йому в кожному будинку.

Сталеве мило «Аманда»

«Аманда» являє собою невеликий шматок нержавіючої сталі у формі мила, здатний видалити в’їдливі запахи часнику, сирої риби, цибулі, м’яса, тютюну, бензину та інші. Щоб металеве мило було ефективним, його потрібно потримати під струменем прохолодної води приблизно 1 хвилину. Сталеве мило іноді називають наномылом, припускаючи, що при його розробці використовуються нанотехнології.

Наномыло

Можна зазначити цілий ряд достоїнств даного незвичайного інноваційного мила:

  • не містить хімії і безпечно для здоров’я;
  • довговічне;
  • працює навіть в холодній воді;
  • можна заощадити на дорогих миючих засобах.

Втім, у нього також є і недолік. Залізне мило не бореться з мікробами, тому використовувати його в гігієнічних цілях не можна. Тим не менш, з роботою щодо усунення запахів сталеве мило справляється чудово.

Залишити коментар