Невербальні ознаки симпатії чоловіка до жінки

В душі закоханої жінки завжди живе надія на взаємність. Але в силу характеру або обставин представники сильної статі іноді не поспішають починати відверту розмову з дамами. Прояснити ситуацію можуть невербальні ознаки симпатії чоловіка до жінки – розшифруйте визнання в любові, вимовлене на мові жестів, міміки і поглядів.

Вчені довели, що половина інформації при спілкуванні передається за допомогою поглядів і рухів. Якщо чоловік відчуває ніжні почуття до дівчини або дамі, в її присутності він поводиться незвично. Необов’язково бути психологом, аби помітити невербальні ознаки закоханості чоловіки, адже часто вони очевидні.

10 «німих» освідчень у коханні

Закоханість змушує нас з завмиранням серця спостерігати за людиною, який сподобався. Чи є шанс побудувати з ним стосунки чи доведеться пережити гірке розчарування? Можете сподіватися на щасливий роман, якщо в поведінці вашого героя з’явилися наведені нижче ознаки прихованої симпатії чоловіка до жінки.

  • Глибокі вири

На допомогу зацікавленої дамі в першу чергу прийдуть прості медичні відомості. Очі людини, яка бажає привернути до себе увагу, перетворюються в «вири», тобто змінюють зовнішній вигляд із-за значного розширення зіниць.

  • «Полохлива» зацикленість і інтимний погляд

Чоловік завжди дарує об’єкту своєї пристрасті особливий погляд. Навіть якщо навколо ціла юрба красивих дівчат, він буде пильно дивитися саме на кохану, при цьому очі відчуває палкі почуття людини виглядають радісними, «сяючими».

Але варто відповісти своєму мачо тим же, як він відведе погляд убік. При близькому спілкуванні погляд чоловіка може ковзати від лінії очей до підборіддя і грудей, а якщо потенційна пара знаходиться у віддаленні один від одного – до нижньої частини тіла. Такий погляд називають інтимним, адже він явно видає романтичний інтерес до представниці протилежної статі. Зустрічаючись очима з сподобалася жінкою, чоловік на секунду відкриває рот.

  • Причепурювання

Бажання подобатися викликає безліч неусвідомлених рухів: чоловік поправляє краватку або комір, осмикує сорочку, скидається з одягу неіснуючі порошинки, пригладжує волосся. Звідки така увага до своєї зовнішності? Звичайно, всьому виною прекрасна дама.

  • Ідеальна постава

Крім бездоганного костюма, представники сильної статі прагнуть здивувати красивою поставою: розправляють плечі, підіймають голову, втягують живіт.

  • Положення корпуса та ніг

Як веде себе чоловік, якщо йому подобається жінка, але він це приховує? Величезне значення мають такі начебто дрібниці, як положення тіла в просторі. Особливо яскраво проявляється цей симптом закоханості» у великих компаніях: чоловік займає позицію, при якій його корпус буде повернутий у бік пасії. Такий розворот не завжди можливий, але думки «Ромео» легко розгадати, звернувши увагу на шкарпетки взуття: за їх напрямом завжди видно, до кого володар туфель, черевик і т. п. найбільш розташований.

  • Зліт брів

Спілкування з жінкою, коханою потай, – це стресова ситуація. Як би шанувальник не намагався приховати хвилювання, навряд чи він буде контролювати рух своїх брів. А вони злегка піднімуться і розкажуть співрозмовниці, що чоловік на даний момент далекий від байдужості.

  • Жести

Вам доводилося спостерігати, як товариш йди один закладає великі пальці рук за ремінь штанів? Це прояв ворожості до конкурента або любов до жінки. Так що перш ніж робити висновки, подумайте — може бути, ви в чомусь перейшли чоловікові дорогу? Також співрозмовник може покласти руки на стегна, сидячи на стільці, витягнути ноги. Справа не у втомі – просто він підсвідомо демонструє фізичну силу, готовність до інтимних стосунків із жінкою.

  • Порушення дистанції і «випадкові» дотики

Як зрозуміти, що чоловік закоханий, але приховує свої почуття, якщо ви проводите багато часу поруч, наприклад, в навчальному закладі або на роботі? Розмовляючи, він буде намагатися порушити кордони вашого особистого простору, тобто відстані витягнутої руки. Як правило, людина не підпускає чужих людей до себе настільки близько навіть при розмові, але якщо симпатія взаємна, ви можете не відчути внутрішнього протесту, коли чоловік до вас наблизиться.

Не дивуйтеся, якщо він як би ненароком стосується вашої руки, плечей, зачіски, кладе руку на спинку крісла, в якому ви сидите. Прагнення до тактильних контактів – явне підтвердження того, що чоловікові приємно перебувати поруч з вами, що він мріє про зближення. Якщо представник сильної статі підтримує лікоть супутниці, вкриває її плечі піджаком, це не данина ввічливості: ваш провідник дає зрозуміти суперникам, що він вважає вас «своєї» і не має наміру поступатися іншим.

  • Блищання в суспільстві

У присутності «дами серця» закоханий зазвичай починає голосно жартувати, розповідає кумедні історії, особливо ті, в яких він проявив себе як герой. Якщо суть цього «виступи» втілити в слова, то вони будуть звучати так: «Подивись, який я дотепний, яке у мене відмінне почуття гумору!».

Будьте уважні: якщо потенційний кавалер не виявляє інших невербальних ознак симпатії чоловіка до жінки, можливо, він стає душею компанії заради іншої леді.

  • Настрій і рухливість

У художній літературі почуття любові часто порівнюють з легкістю польоту, відчуття всесильності. Це не просто красива метафора: закоханий чоловік дійсно готовий перевернути гори. Він стає веселим, жвавим, часто починає наспівувати і присвистывать, дивує оточуючих легкої і навіть пританцовывающей ходою, здійснює авантюрні і відчайдушні вчинки.

Якщо ви помітили в поведінці знайомого 3-4 невербальних сигналу, описаних вище, це привід стати уважніше, поспостерігати за ним. Але при сукупності відразу багатьох «симптомів уваги» не сумнівайтеся: цей чоловік вас любить.

Любов неможливо приховати. Це твердження стосується не тільки емоційних дам, але і сильних, серйозних чоловіків. Зміни в поведінці потенційного кавалера, яких можуть не помічати інші, є для уважною жінки цим поясненням в почуттях. Не втрачайте шансу стати щасливою – зробіть крок назустріч коханій!

Залишити коментар