Неумивакин: лікування содою і перекисом водню одночасно

Останнім часом нетрадиційні способи лікування набули небувалу популярність. У пошуках альтернативних засобів терапії ми нерідко вивчаємо теорії відомих професорів і вчених. Так, одним із перших свою теорію про лікуванні багатьох недуг запропонував Неумивакин. Лікування содою і перекисом водню одночасно ми розглянемо в сьогоднішній статті.

Харчова сода – універсальна панацея

Іван Павлович Неумивакин – відомий академік, який подарував світу цікаве і дуже ефективний засіб для лікування багатьох недуг, а саме харчову соду. Карбонат натрію, потрапляючи в людський організм, сприяє розрідженню крові, відновленню кишкової мікрофлори, а також нормалізації кислотно-лужного балансу.

Професор вважає, що більшість захворювань обумовлено різними інфекційними збудниками. Зрозуміло, що профільні лікарі будуть настійно рекомендувати приймати фармакологічні препарати, хоча багато лікарі іноді вдаються саме до лікування харчовою содою.

Її обов’язково потрібно правильно приймати, інакше можна нашкодити своєму здоров’ю. Перед лікуванням таким способом рекомендується пройти комплексне обстеження та проконсультуватися з лікарем. Тільки при відсутності протипоказань дозволяється прийом карбонату натрію.

Як вже говорилося, професор Неумивакин відшукав універсальну панацею від багатьох недуг. Лікування содою проводиться за спеціальною схемою. Але перш ніж ми поговоримо про це, давайте розглянемо список захворювань, які лікуються за допомогою харчової соди:

 • опікові рани;
 • онкологічні недуги;
 • кандидоз;
 • простатит;
 • кератома;
 • подагра;
 • псоріаз;
 • артроз.

Харчова сода вважається антисептиком, який допомагає впоратися з опіковими ранами, свербінням і подразненням шкірних покривів. Завдяки своїм унікальним властивостям, содові розчини широко використовуються в гінекології, зокрема, для спринцювання при молочниці.

Неумивакин В. П. у своїй книзі розповідає, що содові розчини допомагають впоратися з алкоголізмом. Їх потрібно приймати перорально по певній системі. Через деякий час з організму будуть виведені всі токсичні речовини.

При розвитку патологій суглобових тканин можуть утворюватися характерні нарости. Позбутися від них можна за допомогою содових примочок і ванночок. Нерідко представниці прекрасної половини людства використовують содові коктейлі з метою позбавлення від зайвої ваги. Відгуки жінок свідчать про те, що через 10 процедур можна знизити масу тіла на 4-5 кг.

Що стосується лікування онкологічних недуг содою, то його потрібно проводити під тотальним контролем профільного спеціаліста. Вперше про лікування раку содою заговорив італійський професор Сімончіні. У деяких джерелах вказано, що після лікування содою багато люди видужували і позбувалися від цієї смертельної недуги.

Але щоб прийом содових коктейлів приніс користь, необхідно дотримуватися спеціальної схеми, інакше хвороба може стрімко прогресувати, а це призведе до настання незворотних наслідків. Неумивакин звертає увагу, що використання карбонату натрію для лікування онкологічних патологій 3 стадії категорично заборонено.

Пероксид водню: в чому його цінність?

Вперше про цінності пероксиду дізналися жителі пострадянського простору. Саме професор Неумивакин запропонував лікування перекисом водню. Він вважає, що більшість проблем зі здоров’ям на сьогоднішній день пов’язано з катастрофічним дефіцитом кисню. Погана екологія, шкідлива їжа, стреси, малорухливий спосіб життя і ряд інших негативних факторів стають причиною його нестачі. А як відомо, саме кисень необхідний людському організму для повноцінного функціонування, навіть на клітинному рівні.

Потрапляючи в організм, перекис водню виконує ряд функцій, зокрема:

 • збагачує кожну клітину киснем;
 • усуває токсичні речовини, що перешкоджають повноцінному функціонуванню кишечника;
 • знищує вірусні, грибкові та бактеріальні мікроорганізми.

Неумивакин В. П. порівнює пероксид водню з природним паливом, яке необхідно людині для здоров’я. На початковому етапі лікування потрібно використовувати кілька крапель перекису, розведеної у відфільтрованій воді. Спочатку слід подивитися на реакцію свого організму, а вже тільки потім збільшувати дозування і продовжувати лікувальний курс.

Перекис водню можна приймати не тільки перорально. Так, Неумивакин В. П. допускає її використання для внутрішньовенних ін’єкцій і клізм. Зверніть увагу, що внутрішньовенні уколи може робити тільки профільний доктор. Як показує практика, багато людей використовують пероксид водню також в якості розчину для промивання вушних і носових проходів.

Карбонат натрію і пероксид водню — вдалий тандем або небезпечна суміш?

Автор трактату про лікування харчовою содою і перекисом водню Неумивакин В. П. не радить використовувати перераховані вище засоби одночасно. Такої ж думки дотримуються і лікарі-дієтологи, а також гастроентерологи. Якщо в організмі людини зустрінуться ці два компоненти, то відбудеться хімічна реакція, характер і наслідки якої досі не вивчені.

Приймати пероксид водню та харчову соду можна паралельно з півгодинним інтервалом. Більшість людей, які використовують описуються засоби для лікування недуг, спочатку приймають розчин перекису, а вже потім харчової соди. До речі, терапія такими засобами не виключає прийому фармакологічних препаратів. Не забувайте, що будь-яке лікування обов’язково потрібно погоджувати з профільним лікарем.

Содові розчини слід вживати перед прийомом їжі, краще натщесерце. А далі ще 2 рази на порожній шлунок. У такому випадку лікування буде дуже ефективним, до того ж ви зможете уникнути надмірного газоутворення, появи відрижки і дискомфорту в епігастральній області.

Скарбничка лікувальних рецептів

Як вже говорилося, Неумивакин пропонує лікування содою за індивідуальною схемою. Рецепти ви можете подивитися в спеціальній книзі, написаній професором. Ми ж зараз поговоримо про найбільш популярних з них. Відразу звернемо увагу на те, що карбонат натрію не можна приймати при наявності таких протипоказань:

 • непереносимості компонентів;
 • алергічних реакцій;
 • в період виношування плоду;
 • цукрового діабету;
 • виразкових патологій ШКТ;
 • порушень шлункової кислотності.

Рецепт №1

Остеохондроз – популярний недуга сучасності. Для лікування можна використовувати содовий розчин.

Склад:

 • ? Ч. л. харчової соди;
 • 1 ст. відфільтрованої води.

Приготування і застосування:

 1. Обов’язково відфільтровану воду нагріваємо до температурної позначки в 60°. Розводити карбонат натрію в холодній або занадто гарячої рідини не рекомендується.
 2. У відфільтрованій воді ретельно розмішуємо харчову соду.
 3. Випиваємо такий содовий розчин двічі на добу за 30-60 хвилин до прийому їжі.
 4. Тривалість лікувального курсу становить 14 днів, потім необхідно зробити десятиденну перерву.

Рецепт №2

Содові розчини допомагають позбутися від ангіни. У цьому випадку Неумивакин радить розводити карбонат натрію в молочній основі. Така суміш буде володіти пом’якшуючими і заспокійливими властивостями.

Склад:

 • ? Ч. л. харчової соди;
 • 1 ст. теплого молока.

Приготування і застосування:

 1. В скляній ємності змішуємо компоненти, доводячи розчин до однорідної консистенції.
 2. Приймаємо таке засіб перорально двічі на добу до їди.
 3. Паралельно для полоскання горла можна використовувати розчин, приготовлений на основі перекису водню.
 4. В цьому випадку беремо 1 ч. л. пероксиду водню з розрахунку на ? ст. відфільтрованої води.

Існує ще безліч рецептів приготування содових розчинів. Як вже говорилося, їх можна використовувати для спринцювання і клізм. Не забудьте попередньо заручитися підтримкою лікаря. Щоб лікування содою і перекисом дало результат, краще звернутися до фахівця, який розробить індивідуальну схему з урахуванням фізіологічних особливостей і стану здоров’я. Будьте здорові!

Залишити коментар