Не стоїмо на місці! Нові види фітнесу

Фітнес — засіб боротьби з недосконалістю, віком, нудьгою і просто поганим настроєм. І, як і все в цьому світі, він не стоїть на місці, розвивається і постійно знаходить нові форми.

Щоб не набридли заняття, не пропала мотивація, не стало нудно, розширюємо свої заняття новими фітнес-напрямками на шляху вдосконалення свого тіла!

Аквадинамика — танцюємо у воді

Це нове слово у вже звичній для багатьох водній аеробіці. Являє собою хореографічну гімнастику у воді без використання спортивних снарядів і допоміжних предметів. Все відбувається під яскраве музичне супровід, який протягом тренування кілька разів кардинально змінює свій стиль. У тренуванні задіяні всі м’язи тіла, відмінно розвивається дихальна система. Результатом всього лише одного заняття може стати втрата 500-700 ккал без найменшого ризику травматизму.

Гидрорайдер — плаваємо на велосипеді

Ще один новий напрям у світі аквафітнесу, швидко набирає популярність. Тренування відбувається на велотренажерах, які встановлені прямо в басейні. Ефект геніальний і простий: за рахунок плавності рухів і зменшення ваги власної ваги знижується ризик травматизму суглобів і одночасно збільшуються навантаження на м’язи. Крім цього, організм змушений виробляти додаткову енергію для компенсації різниці температур тіла і води. Додати до цього стоїть і гідромасаж за рахунок активного руху у водному середовищі.

CrossFit — «нарізаємо кола»

Кроссфіт являє собою ланцюжок вправ, яка суттєво відрізняється від звичайних кругових тренувань. У циклі використовуються вправи, спрямовані на розвиток різних фізичних якостей: сили, координації, швидкості, гнучкості, здатності переносити високі навантаження, точності. Заняття поділяється на три блоки певної спрямованості. На виконання кожного відводиться певна обмежена кількість часу, що забезпечує високу інтенсивність тренування. Але лякатися не варто: існують програми для груп абсолютно різної базової підготовленості.

Бодібалет (байлотерапия) — худнемо красиво

Вибуховою екзотичний мікс танцювальної аеробіки і фантазії. Включає в себе елементи класичних танців, адаптованих до аматорського виконання, тому доступно навіть для непідготовлених учасників. Прекрасно розвиває розтяжку, поставу, робить тіло струнким і гнучким, вчить віртуозно володіти їм у русі. Заняття починаються з розминки і тривають близько години. У зв’язку з тим, що велике навантаження лягає на тазову область, цей вид фітнесу протипоказаний при проблемах з хребтом.

Кинезис — тягнемо гуму

Для занять використовуються тренажери третього покоління, забезпечені гумовими стрічками, які потрібно в спокійному і розміреному темпі розтягувати руками, ногами і іншими частинами тіла. Для кожної з них розроблені свої вправи. Заняття триває всього півгодини, але дозволяє опрацювати всі групи м’язів.

Фітнес — це не тільки отримання бажаної фізичної форми. Це відмінний спосіб зняття стресу, довантаження енергії і поліпшення загального психологічного фону. Нові види даного напрямку — можливість досягти всього цього без нудних монотонних занять, весело, красиво та з задоволенням. Знайти «свій» фітнес — це просто!

Залишити коментар