Натуральний сольовий дезодорант – застосування

На ринку косметичних засобів представлений величезний арсенал дезодорантів.

Але не всі з них ефективні проти потовиділення та неприємного запаху, а також нешкідливі для здоров’я.

Види дезодорантів-антиперспірантів, їх плюси і мінуси

Дезодорант-спрей

Даний вид захисту від поту набрав свою популярність на початку двохтисячних років, коли вперше стали з’являтися в магазинах балончики-розпилювачі марки Fa, Rexona та інші.

Переваги спреїв в тому, що вони зручні в застосуванні. Струсивши балончик, необхідно зробити кілька розпилень в пахвовій області і вуаля, все готово. Не потрібно чекати, поки він висохне. До того ж, він не залишає плям на поверхні одягу.

Але мінусом вважається його короткий дію, лише протягом однієї-двох годин. Звідси можна зробити висновок, що його доведеться наносити кілька разів за весь день. Виходить дуже витратно, та й не завжди є можливість це зробити. Існує також небезпека при контакті з вогнем, балон може вибухнути та завдати тяжкої шкоди оточуючим.

Стіки

Дуже зручний і компактний вид приваблює осіб прекрасної половини людства, але після нанесення він забруднює одяг. Ще один недолік – високий вміст спирту в складі, який сушить ніжну шкіру під пахвами і призводить до подразнення.

Кулькові антиперспіранти

Найперші види засобів захисту від неприємного запаху поту, які широко використовується і в даний час. При нанесенні на поверхню шкіри створюється своєрідна плівка, яка закупорює потові залози, перешкоджає потовиділенню.

До складу засобу входить спирт для знезараження шкіри, ароматизатори для боротьби з неприємним запахом. Люди з схильної до подразнення шкірою після першого застосування можуть відчути сухість і свербіж. Це говорить про те, що потрібно змінити дезодорант.

Найефективнішим на сьогоднішній день вважається фірма такого антиперспіранта Драй Драй. Наносити його слід на чисті, а головне, сухі пахви, що є однією з необхідних умов. Одного разу достатньо, щоб позбутися від поту майже на три-чотири дні.

Пахви забудуть, що таке вологість і поганий запах. Але, на жаль, це чудо-засіб для догляду має маленьку ємність і високу вартість – близько 800-900 рублів. У цій же серії є серветки, засоби проти потовиділення для ніг.

Але багато лікарів вже б’ють тривогу з приводу того, що така тривала блокування роботи потових залоз може серйозно позначитися на вашому здоров’ї. При неможливості відтоку поту, в якому містяться різні шкідливі токсичні речовини і шлаки, він надходить у лімфатичне русло, що у важких випадках може призвести до онкологічної патології лімфатичних вузлів, а у жінок – рак молочної залози.

Щоб уникнути такої проблеми, не слід часто використовувати такі засоби, а тільки в самих необхідних випадках, наприклад: відвідування спортивного залу або важливого заходу.

Дезодорант – сольовий мінерал

В даний час став популярним натуральний антиперспірант-мінерал. Побачивши на полицях магазинів таке цікаве засіб, всі поспішають довідатися, наскільки воно ефективно і безпечно.

Багато жінок не наважуються купувати засіб саме із-за недостатньої поінформованості. І дарма, адже переваг у нього дійсно багато.

Переваги сольових дезодорантів

  • Перше, що варто відзначити, – це нешкідливість. На відміну від інших антиперспірантів, мінерал не створює ніякої плівки на поверхні шкіри і не закриває пори, він просто завдяки вмісту спеціальних хімічних сполук зменшує вироблення поту протягом тривалого часу. Даний вид косметичного засобу пройшов безліч випробувань і довів свою безпеку як у дорослих, так і у підлітків і дітей;
  • Ефективність. При нанесенні вранці його дія триватиме протягом усього дня. Сольовий дезодорант вас не підведе навіть в найскладніших ситуаціях;
  • Не має запаху. Зараз прийнято розділяти всі косметичні засоби на чоловічі і жіночі, хоча відмінність тільки в ароматах. У жінок це зазвичай солодкі хвилюючі нотки, у представників сильної статі запах свіжості, яскравості. Цей дезодорант універсальний, тому що підходить у використанні як для чоловіків, так і для жінок;
  • Ще одним унікальним властивістю вважається відсутність слідів на одязі, так як безбарвний мінерал, і при нанесенні на шкіру він швидко сохне. Ваші гардеробні приналежності не потрібно буде постійно запирати і вимочувати;
  • Тривалість використання. Такого засобу зазвичай вистачає більш ніж на один рік, на відміну від інших дезодорантів;
  • Не викликає алергічних реакцій.

Який склад і дію мінералу?

Багато хто вважає, що якщо до складу входять мінеральні сполуки, то це завдає шкоди здоров’ю. Однак це не так, просто варто розібратися.

Сполуки алюмінію, які містяться у всіх антиперспіранти, накопичуються в потових залозах, приводячи в подальшому до серйозних наслідків. Але цих речовин немає в сольовому дезодоранті. Мінералом він названий в прямому сенсі цього слова, якщо хто ще не зрозумів.

Створений він з гірських квасців, в яких містяться амонійні солі. Ці сполуки володіють антибактеріальним ефектом. Адже запах виходить від мокрих пахв з причини того, що пот – це сприятливе середовище для розмноження бактерій, а вже їх продукти життєдіяльності мають такий неприємний аромат.

При виготовленні дезодорантів, крім розпилювання та шліфування цих порід, нічого не відбувається. Тому це чисто природне гігієнічний засіб догляду за тілом. Наука не стоїть на місці, і в багатьох країнах вчені в лабораторних умовах вирощують подібні кристали, що володіють схожими властивостями, але відрізняються більшою прозорістю.

Спосіб застосування сольового дезодоранту

Перед застосуванням необхідно ретельно вимити область нанесення з милом, щоб видалити бактерії і запах поту, так як якщо верхній шар дезодоранту вбере в себе цей неприємний запах, він потім буде з кожним нанесенням віддавати його шкірі тому. У даного виду засобів є своя маленька особливість – перед нанесенням на чисту суху шкіру пахвових западин слід змочити їх невеликою кількістю води.

Потім провести декілька разів по поверхні шкірного покриву і дати висохнути, потім можна вже надягати одяг. Після використання промийте мінерал водою і просушіть сухою тканиною. Так ви продовжите «життя» своєму «захиснику» від поту. У зворотному випадку поверхня мінералу почне швидко жовтіти, що призведе до його неефективності.

Крім просто мінералу, вже випускають такі антиперспіранти у вигляді спрею і ролика. Тут немає нічого незвичайного в застосуванні на відміну від інших дезодорантів.

Варто пам’ятати декілька нюансів стосовно саме мінералів. Вони дуже крихкі, тому ставте їх в місця більш-менш безпечні – у закриті ящики, невисокі полки. Також не залишайте їх на тривалий час у контакті з рідиною – вони просто розчиняться в ній.

Яким би модним і рекламованим не було засіб догляду за тілом, в першу чергу, необхідно думати про своє здоров’я. Вибирайте безпечні та ефективні дезодоранти, до того ж, наш ринок косметичної продукції на сьогоднішній день дозволяє це зробити.

Залишити коментар