Найбільш повні люди у світі

Які почуття викликають люди з явними ознаками ожиріння? Як правило, людина, руки якого насилу сходяться на животі, провокує до себе негативне ставлення. Оточуючі дивляться на нього з почуттям переваги і ноткою гидливості. Не варто зарозуміло ставитися до товстунам, в деяких випадках причиною звисаючих складок жиру стає не пристрасть до фаст-фуду, а захворювання, вилікувати від якого медицина не в силах.

Проблеми, з якими стикаються самі повні люди світу

Цікаво, хто-небудь замислювався, з якими проблемами стикаються люди, чия вага значно відрізняється від норми?

Варто поспівчувати того кількістю неприємних дрібниць, з якими їм доводиться мати справу при налагодженні побуту.

Приміром, невдачею обернеться відвідування меблевого салону, якщо необхідно придбати ліжко для повного людини. Стандартні моделі не розраховані на таке навантаження. В даний час в спеціалізованих салонах можна зустріти варіанти з укріпленим каркасом.

На відміну від моделей з рейковою підставою, ліжка для повних виготовляються з суцільною дерев’яною поверхнею і каркасом, виконаним з металу. Тільки в цьому випадку ложі прослужить протягом довгих років.

Друга за значимістю деталь при облаштуванні побуту – матрац.

Купити матрац людині з пристойним вагою не так просто. М’яке виріб буде негативно позначатися на здоров’ї, так як не зможе підтримувати хребет під час сну в оптимальному положенні. Тому необхідно вибирати моделі з максимальною жорсткістю і незалежним пружинним блоком. Слід звертати увагу на показник навантаження, який обов’язково повинен вказуватися в супутніх документах. З не меншими проблемами доводиться мати справу, вибираючи для повних людей дивани.

Крісла-каталки – необхідний атрибут для тих, чия вага представляється воістину величезним. Скелеттакого людини не в змозі утримувати масу на вазі і часто товстуни не мають можливості пересуватися самостійно. Навіть прості домашні крісла не підходять повним людям, чиї руки не вміщаються на підлокітниках, а тіло з працею втискується в простір затишного, на перший погляд, сидіння.

До речі, чимало людей з завищеними вагою продовжують трудитися. Найчастіше, це офісні посади, на яких людина з великими обсягами не піддається фізичним навантаженням. Однак і в цьому разі постає питання про придбання спеціального офісного крісла для повного людини. Зазвичай такі моделі розраховані на вагу до 250 кг і оснащені досить потужними підйомними механізмами.

Ось тільки купити їх досить проблематично. Тому частіше доводиться дивани, крісла та інші предмети меблів замовляти в індивідуальному порядку, що значно підвищує їх вартість.

Одяг для повних людей представлена набагато ширше.

Однак далеко не завжди вибір володіє великою кількістю варіантів і враховує анатомічні особливості фігури. Особливо сильно це помітно в колекціях, представлених російськими виробниками. Чомусь вони впевнені, що дами, що носять 50-70 розмір, обов’язково мають не менше великій груддю. У результаті жінки з нестандартною фігурою змушені звертатися до приватних ательє.

Якщо не хочеться в майбутньому зіткнутися з подібними проблемами, варто почати боротьбу із зайвою вагою негайно. Фізичні вправи для повного людини і раціональне харчування багатьом толстячкам дозволили знайти стрункість

Можливо, для деяких стимулом стане фотогалерея з демонстрацією знімків повних людей «до» і «після».

А комусь захочеться практикувати фізичні вправи, якщо він ознайомиться зі списком товстунів, які набрали максимальний вагу і зуміли впоратися з проблемою.

Найповніші: топ людей, що подолали важкий ожиріння

У світі величезна кількість людей, що володіють зайвою вагою. Але далеко не всі з них виявляють твердість у вирішенні схуднути.

Тому приклад товстунів, зуміли впоратися з вагою, заслуговує поваги:

  • Кеннет Брамль в 44 роки важив 468 кг. Спроби схуднути змусили його обмежитися всього 1200 калоріями на добу. Запекла боротьба з вагою призвела до зниження маси на 76 кг всього за 40 днів;
  • Патрік Дюэль, вага якого становив 410 кг, худнув протягом року і зміг втратити 260 кг! На жаль, подібне ставлення призвело чоловіка до лікарні, де йому вдалося скинути ще «трохи». З лікарняної палати Патрік вийшов з вагою 170 кг;
  • Майкл Хебранко з вагою 411кг був занесений до Книги Рекордів Гіннеса, так як зміг скинути вагу до 90 кг. Однак втримати результат Майклу не вдалося, і незабаром його маса перевищила половину тонни;
  • Серед «героїв» Книги рекордів Гіннеса» і найповніша дама – Розалії Бредфорд з вагою 544 кг. Після тривалих дієт і голодувань Розалі знову була внесена в Книгу Гіннеса як жінки, що досягла максимального зниження ваги. Їй вдалося схуднути аж на 416 кг!

Як видно з прикладів, навіть при величезній масі можна вибрати самий відповідний спосіб та зменшити вагу. Звичайно, якщо тільки ожиріння не спровоковано станом здоров’я.

В цьому випадку спочатку необхідно спробувати вилікувати проблему і худнути тільки під контролем професійних медиків і дієтологів.

Залишити коментар