Місце, де живе чай, або декупаж чайного будиночка своїми руками

Чай — один з найбільш улюблених напоїв, міцно ввійшов у наше життя. Хтось вважає за краще заварювати його в чайничку, але більшість обирають легший спосіб — пакетики. Зазвичай вони тоскно лежать в коробці, яка після спустошення викидається в сміття.

Але є варіант, який оцінять справжні господині, завдяки її креативності та незвичності. Це чарівний будиночок, в якому затишно оселяться пакетики з чаєм.

Можна придбати його в магазині, але краще всього докладно ознайомитися з тим, що таке техніка декупаж. В результаті на кухні оселиться річ, зберігає частинку душі господині і радує очі гостей, які не зможуть залишитися байдужими до подібної краси.

Який матеріал краще використовувати для створення притулку для чаю?

Перш ніж почати творити своїми руками і приступити до пошуку підходящої ідеї, слід знати, що салфеточную техніку можна використовувати практично на будь-яких поверхнях. Це може бути скло, пластик, метал, картон, дерево та інше. Це дає можливість широко задіяти фантазію і винайти щось неповторне. Важливо врахувати і той факт, що деякі поверхні не здатні вбирати грунти і фарбу, тому при роботі з ними слід запастися спеціальною грунтовкою і терпінням.

Матеріали та етапи створення

Завдяки тому, що зараз існує безліч магазинів, що продають товари для хобі і творчості, то знайти заготовку з дерева, МДФ, пап’є-маше не складе особливої праці. З них можна створити як декупаж чайного будиночка на новорічну тематику, який гармонійно увіллється в чарівну атмосферу свята, так і щось більш оригінальне.

Для вироби можна використовувати і ті речі, які багато років пролежали без потреби, а викинути їх шкода. Щоб надати їм презентабельний вигляд, можна попередньо зняти з них стару фарбу або провести шліфування поверхні. Можна придбати вже готову річ у звичайному магазині, де продаються товари для будинку і використовувати її для створення вироби.

Матеріали, які вам знадобляться:

 • заготовки частин виробу;
 • грунтовка, фарби акрилові;
 • клей ПВА;
 • лак на водній основі;
 • шкурка;
 • кисті для фарби і лаку;
 • шпатель для нанесення грунтовки
 • ножиці;
 • трафарети
 • серветки.

Зображення на серветках залежить від того, на яку тематику буде створюватися таємне притулок для пакетиків чаю.

Це може бути справжній котедж, виконаний в англійському стилі, а, може бути, це буде казкова хатинка на курячих ніжках.

Етапи декупажу чайного будиночка своїми руками:

 • збірка і склеювання;
 • покриття грунтовкою;
 • ошкурювання поверхні;
 • фарбування;
 • вирізка аплікацій з серветок;
 • приклеювання малюнків до поверхні;
 • сушка і покриття лаком.

Такі етапи основній частині створення затишного місця для пакетиків з чаєм практично з будь-яких матеріалів. Але в першу чергу все залежить від людської фантазії та кмітливості.

Декупаж чайного будиночка — простий і об’ємний

Не потрібно пояснювати, що таке проста техніка. Вона доступна практично кожному і не потребує особливих умінь і навичок. Складніше буде освоїти об’ємну техніку, яка називається амбієнте, що означає «виступає малюнок». При використанні цієї техніки малюнок, нанесений за формою, виходить об’ємним, а не плоским, а його елементи виступають з поверхні і виглядають більш реалістичними.

Оригінально буде оформити в стилі об’ємного декупажу чайний будиночок, виконаний у формі чайника. Навряд чи той, хто вирішить виготовляти житло для пакетиків, використовуючи саме об’ємний декупаж, в майбутньому пошкодує про це. Ця техніка робить роботи фактично живими і неповторними і в своєму роді.

Ідеї для декупажу чайних будиночків

Отже, рішення про створення місця, де будуть жити пакетики чаю, прийнято, і тепер залишається лише вибрати стиль та манеру, в якій воно буде виконаний. Ідеї створення досить різноманітні.

Це може бути стародавній замок, з високими арками та колонами. На День святого Валентина допускається виготовити щось романтичне, з сердечками замість вікон і маленькими амурами на стінах.

Дозволено повернутися до витоків і прикрасити будова японськими ієрогліфами і символами, так як саме ця країна і є родоначальницею цього незвичайного творіння, вперше створеного там в середині XVI століття.

Подарунок подрузі можна зробити більш гламурним. Стіни виконати в рожевих відтінках і прикрасити стразами і намистинами.

Оригінальна буде та річ, на яку за допомогою декорування буде нанесена географічна карта або декупаж будиночка для чаю в англійському стилі. Які б ідеї не припали вам до смаку, головне — це творити саме те, що подобається найбільше, до чого лежить душа.

Тільки в цьому випадку у вас дійсно вийде щось особливе, а чай, який оселився в місці, створеному своїми руками, буде особливо смачним і насиченим.

Залишити коментар