Мінімалізм в одязі: кому він підходить і як правильно створити образ

Можна відчувати себе шикарною жінкою, надівши тільки просту білу сорочку, чорну спідницю? Виявляється, можна! Мало того, існує цілий стиль, в якому кількість різноманітних аксесуарів зводиться до нуля. І називається він мінімалізм. Але розглянувши кілька моделей в такому стилі, виникає цілком закономірне питання: якщо сьогодні в моді досить яскраві кольори, здатні привернути увагу всіх представників протилежної статі, то навіщо себе обмежувати. Перш ніж ми відповімо на це питання, давайте розглянемо сам стиль одягу і причини його появи.

Історія та особи

Цей стиль став набувати популярності в середині двадцятих років ХХ століття. В той час стали досить популярними японські мотиви, що відрізняються скромністю і обмеженою кількістю відтінків.

Спірним є і питання про те, хто ж став першим дизайнером, який використовував цей стиль у своїх моделях. У підсумку пальму першості так і не змогли нікому присудити.

Сьогодні вважається, що появі одягу в стилі мінімалізму ми зобов’язані таким дизайнерам:

  • Мадлен Вионне, яка запропонувала вищого суспільства того часу відмовитися від вишуканих суконь і носити звичайні тоги з невеликою кількістю аксесуарів;
  • Габріель Шанель. Ця жінка вклала свою лепту в розвиток даного стилю в одязі тим, що запропонувала використовувати недорогі, але універсальні тканини в одязі. З її легкої подачі одяг такого типу стала не тільки скромною, але і практичною;
  • Жанна Ланвен. Як не дивно, але саме ця жінка придумала маленьке чорне плаття. А ось відома всім нам Коко Шанель лише популяризувала його через деякий час. Виявляється, перші моделі цього дивного маленького сукні з’явилися відразу після похорону королеви Вікторії.
  • Андре Курреже. Цьому дизайнеру ми зобов’язані появі коротких спідниць в стилі міні, хоча більш популярними такі моделі стали тільки через кілька десятиліть, коли з’явилися в колекціях англійки Мері Куант.

Як бачимо, такий стиль був присутній в житті людства вже давно. Але далеко не кожен може дозволити собі носити подібні речі, оскільки до такого стилю в одязі ще потрібно дорости морально.

Адже вдягаючи таку одяг, ви повинні розуміти, що з цього моменту вам доведеться бути самим собою, адже всілякі блискітки і рюшечки вже не зможуть привернути до вас увагу, відволікаючи при цьому увагу від всіх негативних сторін характеру.

Стиль мінімалізм в одязі: перепочинок у життя або відмова від слідування моді

Найцікавіше, що перехід на такий стиль може мати і певний терапевтичний ефект. Ось, наприклад, ви вирішили кардинально змінити місце проживання і виїхали з рідного міста. При цьому як би ви не кріпилися і не вмовляли саму себе, що зміни – це на краще, вам все одно потрібно час для того, щоб адаптуватися до нової обстановки.

Крім того, вам варто зрозуміти, які саме модні тенденції є більш популярними у вашому новому оточенні. І в таких випадках немає нічого краще, ніж мінімалізм в одязі. По-перше, ви даєте зрозуміти всім оточуючим вас людям, що ви така, яка є, а по-друге, у вас є достатньо часу на адаптацію.

Також варто відзначити, що постійне слідування за останніми віяннями моди передбачає витрату величезної кількості часу, сил і грошей. І якщо хоча б одного з цих ресурсів у вас недостатньо, то гардероб з подібними речами однозначно полегшить вам життя, оскільки класика завжди в моді.

Кому ж підходить такий стиль? Скромність і відсутність химерності доведеться за смаком не кожній жінці. Але якщо ви впевнені в собі і бажаєте підкреслити характер, то вам однозначно варто звернути увагу на речі такого типу. Наріжним каменем мінімалізму є хороша тканина, ідеальні шви і прилеглий силует.

Величезне значення має і забарвлення. В даному випадку актуальним буде чорно-біла гама. Варто подумати і про взуття. Тут варто віддати перевагу суворому варіанту з мінімальною кількістю елементів декору. Ідеальним вибором будуть звичайні білі або чорні туфлі.

Мінімалізм: сучасні дизайнери

Практично кожен дизайнер у своєму житті хоча б раз представляв у своїх колекціях вбрання в стилі мінімалізму. Але для деяких з них такі моделі є не просто одним з елементів модного показу, але й візитною карткою всієї колекції. Яскравим прикладом такого дизайнера може послужити Calvin Klein.

Цей відомий дизайнер виріс в бідних районах Нью-Йорка і йому досить добре відомо, що велика кількість деталей в образі зовсім не є показником успіху. Головне, це те, як ви себе відчуваєте. Не варто забувати про це, оскільки якщо ви не впевнені в собі, то це не допоможе приховати навіть саме привертає увагу сукню.

Саме його колекція може представляти напрямок мінімалізму в одязі в 2014 році. Його моделі поєднують в собі металік, сірий і чорний. Саме такі відтінки здатні підкреслити вашу яскраву індивідуальність завдяки простоті і елегантності.

Варто згадати і про так званий гламурний мінімалізм. Це напрям моди відрізняється від звичайного мінімалізму наявністю невеликої кількості аксесуарів. При цьому варто відзначити, що сережки, кулон, браслет можуть мати досить екстравагантну форму, що буде ще більше підкреслювати простоту в одязі.

Поява такого стилю обумовлено тим фактом, що в Європі більшість модниць так і не змогла повністю відмовитися від усіх видів прикрас. А оскільки наявність хоча б однієї підвіски вже не вважається мінімалізмом, назва трохи видозмінили, що і призвело до появи нового напрямку в моді.

Мінімалізм 2015: як правильно створити образ

Для того щоб відповідати подібного образу потрібно пам’ятати кілька незаперечних істин. У першу чергу варто звертати увагу на те, щоб у вашому образі всі речі підкреслювали силует. Ні в якому разі не варто зловживати різноманітними балахончиками. Речі повинні прилягати або мати прямий силует.

А якщо ви зупинили свій вибір на гламурному мінімалізмі, то відмінним вибором стане непомітний комплект з срібних дуг. Такий ювелірний набір відмінно підкреслить оригінальність вашого образу.

Також не варто забувати про зачіску, адже з мінімалізмом абсолютно не поєднується складний начісування на голові. Загалом, вам варто утриматися від складних плетінь і великих локонів. Оптимальним варіантом будуть прямі розпущене волосся або кінський хвіст.

І на завершення ми з вами розглянемо декілька найбільш вдалих варіантів створення образу. Наприклад, ви можете скомбінувати біле плаття з тілесними колготками і трапецієподібним пальто ніжно кремового кольору. Що стосується взуття, то цього образу найкраще підійдуть ботильйони на високому підборі. Зачіска – хвіст або пучок.

Ще одним варіантом образу може бути поєднання чорної блузки з рукавами три чверті і вузькою сірій спідниці. Бажаєте додати в образ трохи сексуальності? У цьому випадку зупиніть свій вибір на спідниці з прямим розрізом спереду. А якщо такі кольори здаються вам занадто похмурими, то look можна розбавити за допомогою елегантної сумочки кольору кориці.

Ну і зовсім вже класичним варіантом є поєднання маленького чорного плаття, чорного пальто і високих чорних чобіт на невисокому каблуці. При цьому не забуваємо намалювати собі відповідний до образу особа. В даному випадку акцент варто робити на очі. Використовуйте підводку для того, щоб намалювати тонкі стрілки, підкресливши при цьому свою зовнішність.

Як бачимо, мінімалізм в одязі є досить популярним. Вам потрібно не просто оновити гардероб, але і дорости морально до такого стилю. Пам’ятайте, що немає нічого гіршого, якщо ви не відчуваєте себе комфортно в своєму образі. Так що шукайте себе, експериментуйте і рано чи пізно ви все одно знайдете свій стиль. Удачі!

Залишити коментар