Мідний браслет: користь і шкода, відгуки

У давнину прикраси, виготовлені з міді, могли собі дозволити лише заможні верстви населення. У 80-х роках 20 століття мідні браслети придбали широку популярність. Люди були переконані, що це прикраса вилікує від усіх недуг.

Дійсно так могутній мідний браслет? Користь і шкода цієї прикраси досі – предмет суперечки серед вчених.

По стопах цариці Клеопатри

Саме ця красива жінка носила тільки мідні прикраси. Своїх воїнів вона також облачала в мідні обладунки. Існувала думка, що мідь володіє сильним антибактеріальним властивістю. Мідяки і шматочки дроту прикладали до хворих місць. Пошкодження шкірних ділянках гоїлися швидше.

Люди, які працювали на рудниках, ніколи не хворіли страшними недугами. Наприклад, у давній час багато гинули від холери, але від цього страшного захворювання були захищені працівники рудників. З часом вчені стали аналізувати роль міді в людському організмі.

Якщо говорити про кількість купрума в організмі, то воно становить близько 150 мг. Більша його частина концентрується у головному мозку та печінці. Приблизно половина загальної кількості зосередилася в кісткових тканинах. Мідь для організму людини відіграє важливу роль. Без неї неможливо протікання природних фізіологічних процесів, наприклад, кровотворення. Мідь бере активну участь у метаболізмі.

Деякі вчені вважають, що мідні іони чудово борються з різними вірусами і бактеріями, які мешкають у кишкової середовищі та органах дихальної системи. Людський організм, незважаючи на свою унікальність, самостійно синтезувати мідь в потрібній кількості не може. Цей хімічний елемент ми черпаємо в продуктах харчування. При недоліку міді можуть розвиватися серйозні недуги. Щоб зберегти своє здоров’я, можна носити мідний браслет: і зручно, і красиво.

Про користь в подробицях

Носіння браслети на зап’ястя забезпечує зіткнення міді з шкірними покривами. Саме через шкіру в наш організм надходить потрібну кількість цієї речовини. Мідь всмоктується в кров і збагачує організм киснем. Незважаючи на те що вчені досі ведуть суперечки з приводу цього непростого прикраси, користь мідного браслета все-таки очевидна.

Як же діє мідь на наш організм? Якщо ви будете носити браслет, то через деякий час помітите поліпшення стану здоров’я. Давайте складемо перелік його корисних властивостей:

  • Мідь бере участь у процесі кровотворення, нормалізується робота серцевого м’яза, прискорюється процес виведення шкідливих речовин, радикалів і токсинів.
  • Велику популярність придбав мідний браслет від тиску. Відгуки людей свідчать, що така прикраса ідеально походить і гіпертонікам, і гіпотонікам. Мідний браслет може нормалізувати тиск.
  • Ефективні браслети з міді і при різних недугах епігастральній області.
  • Мідь прискорює процеси регенерації шкіри, загоєння ран і є чудовим антисептиком.
  • Вироби з купрума, а саме так називається цей елемент таблиці Менделєєва, допомагають швидко усунути больові відчуття.
  • Лікування мідним браслетом допомагає впоратися з низкою гінекологічних недуг і імпотенцією.
  • Носіння такого прикраси помітно покращує пам’ять, підвищує працездатність, допомагає боротися зі стресовими ситуаціями.
  • Багато людей, які мали такі браслети, стверджують, що через деякий час вони забули про безсоння, нічний відпочинок став комфортним і повноцінним.
  • Нерідко запальні захворювання можуть позначитися на якості слуху. Впоратися з такою симптоматикою також допоможе мідний браслет або кліпса.
  • Вироби з міді володіють седативними властивостями, допомагають подолати дратівливість і пережити стрес.

Така прикраса рекомендується носити людям, стан здоров’я яких залежить від метеорологічних умов. Людина відчуває себе бадьоріше і відчуває небачений приплив сил.

У сучасній медицині купрум використовують для виготовлення багатьох фармакологічних засобів, хірургічних інструментів. Наприклад, останнім часом часто застосовуються внутрішньоматкові спіралі з мідною ниткою.

Однак не думайте, що браслет з міді вилікує всі недуги. Його можна розцінювати лише як допоміжну частку. Основний акцент в лікуванні треба робити на прийом фармакологічних препаратів і проходження медичних процедур. І звичайно, перед тим як ви купите таку прикрасу, проконсультуйтеся з лікарем. Від нестачі міді в організмі можуть відбутися збої, але і надлишок купрума вам ні до чого.

Спори з приводу користі і шкоди мідного браслета досі не вщухають. Але можна зробити один висновок: користі від нього більше, ніж шкоди. У спеціалізованих магазинах ви можете придбати гарні браслети. На перший погляд навіть не видно, що він мідний. Зверніть увагу на конструкцію: краю браслета не повинні стикатися. За рахунок маленьких магнітів створюється невелике магнітне поле. Будьте здорові!

Залишити коментар