Матуючий крем для обличчя: що це таке, і як застосовується?

Жирна шкіра зустрічається досить часто, і природно, вимагає специфічного догляду, згідно її потреб. Найбільш популярною проблемою серед власниць такою є непривабливий лиск, що проявляється буквально через пару годин після нанесення макіяжу.

Вирішити таку здатний спеціальний матуючий денний крем.

Матуючий крем для обличчя: що це таке, і чому він повинен стати «маст-хэвом» у жінок з жирною шкірою?

Цей засіб допомагає нейтралізувати неохайний блиск на обличчі, який проявляється приблизно через пару годин при певних анатомічних особливостях шкіри. Жінкам із сухою шкірою подібні кошти використовувати не рекомендується.

Зараз у продажу є навіть тональний крем з матуючим ефектом, однак це засіб деякою мірою сумнівна, і дівчата все ж віддають перевагу денній продукт, годиться в якості бази під макіяж.

Властивості та ефекти косметичного продукту

Матуючий крем для обличчя володіє спеціальним складом, покликаних нейтралізувати і регулювати дермальних секрецію. Таким чином, цей денний крем може перетворитися для вас у комбіноване засіб: з одного боку, він буде приховувати естетичні недоліки шкіри вашого обличчя, з іншого – працювати з нею внутрішньо, контролюючи роботу сальних залоз.

Матуючий продукт – завжди денний. Його практично ніколи не використовують на ніч, оскільки в цей час доби куди більш актуальним стає інтенсивне живлення шкірного покриву на обличчі. Різні жінки воліють різні марки косметичних продуктів, націлених на подібні дії.

Шанувальниці вітчизняного виробника все частіше звертаються до продуктів бренду «Чиста Лінія». Незважаючи на запевнення виробників, продукція «Чистої Лінії» далеко не завжди натуральна і безпечна, але задовольняє вимоги споживачів дійсно часто.

Що стосується матуючого продукту для особи, у «Чистій Лінії» є кілька варіантів – класичний денний, сонцезахисний і тональний, що поєднує в собі основи дії, маскуючого кошти і сонцезахисного фактора.

Широко поширений сьогодні зволожуючий складу з матуючим ефектом – це засіб допомагає одночасно підтримувати баланс вологи в клітинах шкіри і усувати жирний блиск, найбільш активно і продуктивно регулюючи її секрецію.

Зволожуючий матуючий продукт призначений переважно для молодої шкіри. В ній обмінні процеси відбуваються швидше, а значить, секреція шкірного сала також активніше, ніж у жінок у віці. Хоча і другі часом відчувають труднощі з жирним блиском, тому вдаються до застосування засобів з матуючим ефектом.

Отже, засіб для обличчя забезпечить вам такі ефекти:

 • Регуляція роботи сальних залоз і контроль вироблення шкірного сала;
 • Згладжування точкових дефектів шкіри – розширених пор, зморшок, заломів і складок;
 • Створення ефекту ніжною, фарфорового і бархатистою поверхні особи;
 • Інтенсивне зволоження;
 • Контроль водного і лужного балансу в клітинах дерми;
 • Вирівнювання тону і мікрорельєфу особи;
 • Пролонгована захист від появи непривабливого блиску;
 • Відновлення метаболічних процесів у тканинах епідермісу.

Важливо розуміти, що якісний крем не може коштувати занадто дешево. На жаль, використання продуктів мас — і міддл-сегменту існує досить неприємний «побічний ефект» — вони створюють на обличчі лише матову плівку, але ніяк не впливають на внутрішні механізми вироблення сала. З цієї причини результат застосування зберігається недовго, а плівка починає скочуватися на поверхні особи.

Крем «Чиста Лінія» якраз відноситься до даної категорії засобів. Він користується попитом через низьку вартість, але підходить далеко не всім. В основному, задоволені ним ті дівчата і жінки, у яких шкіра особи швидше комбінована, ніж жирна.

Матуючий крем тональний

Зазвичай жінки використовують в якості матуючого кошти пудру, наносячи її поверх тональної основи. Але тепер у продажу з’явилися і самі тональні продукти з додатковим зволожуючу дію. Це подія не обійшла стороною все ту ж «Чисту Лінію», і вона досить швидко поповнила відповідну лінійку цим продуктом.

Згідно завіренням практично всіх виробників, матовий і зволожуючий тональний крем забезпечує наступні дії:

 1. Рівномірне покриття;
 2. Маскування нагальних дефектів, включаючи вугровий висип, якщо така є;
 3. Фіксована матовість шкіри протягом 6-8 і більше годин;
 4. Захист від сонця, або оптимальний SPF – це, як ні дивно, актуально не тільки жарким літом, але і холодною зимою;
 5. Нормалізація внутрішніх метаболічних і біохімічних процесів у шкірі обличчя.

«Чиста Лінія» випускає зволожуючий ВВ-крем для обличчя в лінійці «Ідеальна шкіра». Хоча, подейкують, що після застосування тоніка і звичайного денного крему з цієї серії, додаткове «тонування» необов’язково. Це робить крем особливо популярним серед певного прошарку населення, оскільки має малу вартість і відносно високу результативність.

Тим, що бажає спробувати дійсно якісне засіб, краще спробувати люксові або професійні бренди. Це підвищує ймовірність вашого задоволення засобами. Крім того, дорога косметика майже завжди виявляється безпечною і корисною в дійсності, а не тільки на словах реалізаторів і виробників.

Як правильно вибрати зволожуючий матуючий крем?

Щоб вибрати дійсно хороший зволожуючий матуючий крем, дотримуйтесь таким нескладним правилам:

 • Звертайте пильну увагу на терміни придатності, і враховуйте, що такі скорочуються при відкритті тюбика або баночки (з цієї причини слід відмовитися від продуктів з «поджимающими» термінами);
 • При виборі тонального, купуйте засіб або точно в тон вашої шкіри, або на тон світліше;
 • Дивіться на склад – краще не купувати продукти з великою кількістю силіконів, барвників, парабенів і неясних компонентів, які вам знайомі;
 • При можливості, віддайте перевагу один якісний професійний крем двом дешевим;
 • Орієнтуйтеся на «живі» відгуки в інтернеті – це обов’язково допоможе вам зробити правильний вибір, особливо якщо ви станете вивчати досвід тих, хто володіє аналогічними вашим проблемами;
 • Проконсультуйтеся з косметологом щодо підбору конкретного засобу;
 • Не сприймайте дорожнечу як чіткий знак якості – на жаль, трапляється й так, що в дорогих (особливо нових і невивчених) засобах переважає або дуже простий, або потенційно небезпечний склад;
 • Проблеми вугрової висипки підшукуйте кошти з підсушують дією, що містять у складі цинк або сірку.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ви отримаєте хороший матуючий крем, який вирішить більшість ваших проблем зі станом шкіри.

Залишити коментар