Мастурбація при вагітності: користь і шкода, деякі способи самозадоволення

Навряд чи багато жінок зізнаються, але дуже багато з них вдаються до мастурбації в період вагітності, соромлячись цього, але все одно повертаються до «ганебного заняття». Чому?

Шкода або користь?

Кількість вироблення жіночих гормонів в цей час зростає, і – що природно – з’являються сексуальні фантазії і виникають специфічні бажання.

На ранніх термінах партнер може задовольнити потреби, але при не дуже благополучному перебігу вагітності проникнення може викликати небезпечні проблеми – спровокувати викидень.

На пізніх термінах чоловіки вже бояться нашкодити малюкові і виявляють делікатність. Незадоволеність може викликати психологічні проблеми, тому мастурбація при вагітності – єдиний вихід із ситуації.

Можна мастурбувати при вагітності і не зашкодить «процедура» майбутньому немовляті?

Для психологічного комфорту жінки сексуальне задоволення вкрай важливо – стан, при якому сексуальна енергія не знаходить виходу, викликає напруження, може спровокувати: безсоння, головні болі, мінливість настрою, який під час виношування і так вкрай нестабільно.

Але мастурбувати можна тільки у випадках, коли немає медичних протипоказань. Такий підхід викликає посмішку – навряд чи жінки ставлять до відома лікаря, розповідаючи про подібних заняттях.

Вагітні можуть і мовчати, але гінекологи – коли вагітність протікає з ускладненнями – завжди попереджають про те, що будь-який різкий рух, стрес або підвищення навантаження можуть спровокувати гіпертонус матки. Оскільки оргазм завжди викликає тонус – не тільки гладких м’язів, але і судин – то жінка повинна враховувати подібні реакції організму і відмовитися від почуттєвого задоволення, хоча б на час, поки стан не стабілізується.

Найбільша небезпека підстерігає жінку на ранніх термінах вагітності, поки ембріон «якісно» не прикріпився до стінки матки. З 12 тижня зазвичай стан стабілізується. Якщо лікар прописав статевий спокій, то на питання – чи можна мастурбувати на ранніх термінах вагітності – відповідь чітка: «НІ!».Якщо стан стабілізувався, а проникнення викликає неприємні відчуття або моральні переживання – зовсім недавно занепокоєння за стан плода превалювало над іншими почуттями та емоціями – то можна принести собі приємні відчуття.

Звичайно, якщо цього вимагає організм. Незадоволення і бажання сексу при його відсутності призводить до застійних явищ в області малого тазу, що утруднює кровотік, і, відповідно, надходження кисню і поживних речовин до плоду може.

Деякі жінки з перших днів вагітності налаштовані на дитину, і вже не думають про чуттєвих задоволеннях. Їм не потрібно силою змушувати себе мастурбувати – всі небажані наслідки від відсутності задоволення зароджуються в головному мозку і тільки потім «доносяться» імпульсами до відповідного органу. Жінки, яким не хотілося сексу, не займалися мастурбацією при вагітності, і ніяких негативних наслідків від цього не виникало.

Самозадоволення при вагітності

Під час вагітності при самоудовлетворении слід враховувати власний стан і відмовитися від сміливих дій і експериментів.

Як проходить процес?

Спочатку наростаюче збудження – потім розрядка, під час якої матка на час приходить в тонус м’язи її кілька разів спазмуються. Щоб ці спазми не викликали перейми, слід убезпечити себе заздалегідь. Доставляти собі задоволення слід лежачи на правому боці, не зловживаючи стимуляцією клітора. Через збільшення навантаження на серцево-судинну систему посилений кровотік, статеві губи трохи набряклі і вкрай чутливі, тому можна безпосередньо впливати на них.

На час слід забути за сексуальні іграшки, створені для проникнення, або вводити їх неглибоко. Дуже важливо навчитися правильно долати посторгазменный напад, який викликає короткочасні тягнення і напруга в самому низу живота, біля лона. Поки напруга не проходить, вставати не можна – потрібно максимально розслабитися і полежати на правому боці, піднявши праву руку . Якщо жінка перебуває в III триместрі – ближче до 39 тижня – їй ні в якому разі не можна після сексуального задоволення перевертатися на спину.

В цей час лікарі взагалі не рекомендують лежати на спині з-за великого тиску на нижню порожнисту вену, після оргазму судини потрібно максимально розвантажити. Не варто зловживати чуттєвими задоволеннями: рекомендована частота – раз на тиждень. Особливо важливо проявляти обережність на ранніх термінах.

У чому прихований ризик?

Суперечки про користь або шкоду мастурбації на 39 тижні вагітності ведуться серед лікарів і обивателів. Деякі акушери навіть посилають своїх пацієнток з пологового будинку на ніч додому, зайнятися сексом з чоловіком, щоб пологи пройшли успішно, або їм натякають на самостійне вирішення проблеми. Вони вважають, що оргазм сприяє розкриттю шийки матки, стимуляції стабільних переймів і прискорення пологової діяльності.

Серед обивателів існує думка, що після сексу легше народити – менш болючі перейми.

Але є й інша думка: що будь дотику до статевих органів на пізніх термінах – це ризик інфікування. Шийка матки вкорочена, руки і допоміжні предмети стерильними не бувають, а, значить, патогенна флора легко проникне в матку і ще не народженого немовляти «нагородять» інфекцією – стафілококами або стрептококами. Це ускладнить пологи, надалі новонародженого доведеться лікувати. Скільки лікарів – стільки й думок.

Так що вирішувати, займатися мастурбацією після зачаття чи ні, належить самій жінці.

Але все ж можна сказати – якщо самозадоволення проходить з певними обмеженнями, то на вагітність воно несприятливо не вплине.

Залишити коментар