Макіяж жартома і всерйоз

Жінка здатна робити кілька справ одночасно: готувати обід і розмовляти по телефону, стежити за дитиною і по господарству, вести авто і фарбувати губи. У неї багато обов’язків, їй доводиться бути «цезарем у спідниці», щоб все встигати.

При цьому, незалежно від обставин, жінка повинна добре виглядати. У цьому їй допомагає ідеальний макіяж. Але що робити, якщо мейкап за цілий день перестав бути досконалим, а час розслабитися вдома перед телевізором в халаті ще не настав? Та ще й дзеркала немає під рукою?

Доведеться пройти уроки макіяжу наосліп

Техніка нескладна, здатна освоїти кожна дівчина.

Звичайно, без дзеркала можна нанести бездоганний макіяж як у салоні, але можливо освіжити вже наявний максимально швидко.

Починаємо з того, що акуратно припудрюємо тональної пудрою з матуючим ефектом носик, лоб і щічки, щоб позбавитися від жирного блиску.

Фарбуємо губи жирної, неяскравої помадою або напівпрозорим блиском. Матову використовувати небажано, так як її контур при нанесенні повинен бути ідеальним і без дзеркала не обійтися. Наступним на черзі буде макіяж очей. Беремо туш і злегка підкручуємо кінчики вій.

Потім ватним диском протираємо нижню повіку від можливих слідів туші. Результат – оновлений, свіжий макіяж. Мобільного корекції піддасться денний макіяж, зробити якісно вечірній або весільний макіяж з закритими очима буде дуже складно.

Як підняти настрій, якщо за вікном похмура «нельотна» погода та дощ? Можна запросити подругу і пограти в сліпій макіяж.

Гарний спосіб розважитися, коли нудно і нема чого робити, до того ж це може бути один з конкурсів на весіллі:

  1. Сядьте один напроти одного;
  2. Перед собою на стіл покладіть вміст вашої косметички. Нехай буде і непотрібна косметика;
  3. Зав’яжіть подрузі очі хусткою або шарфом, головне, щоб матеріал був непрозорий;
  4. Ваше обличчя повинно бути чистим, волосся приберіть наверх;
  5. Подруга з закритими очима, на дотик бере один предмет з косметики. Ви можете лише сказати, що у неї в руках: помада або туш. Вона навпомацки починає наносити макіяж на ваше обличчя;
  6. Через кілька хвилин жартівливий make-up готовий;
  7. Вашій подрузі залишається зняти пов’язку, а вам подивитися в дзеркало, як вдався макіяж наосліп.

Насамперед, мейкап наосліп залежить від безмежної фантазії і уміння поводитися з косметичними інструментами і засобами.

Це хороший тест для професійних візажистів, перевірити їх навики і можливості.

Спробуйте пройти його і дізнаєтеся, чи живе у вас нераскрывшейся візажист!

Якщо серйозно підходити до питання про макіяжі наосліп, то варто сказати, що іноді техніку такого візажу використовують і професіонали просунутих журналів, наприклад, при створенні епатажного образу моделі для нестандартної фотосесії.

Залишити коментар