Макіяж в рожевих тонах – ніжність і жіночність образу

Макіяж в рожевих тонах завжди залишається в моді, завдяки тому, що він дарує жінкам природність образу, легкість погляду, а очам чарівне сяйво.

Володіючи численними відтінками, ніжно-рожевий мейк-ап є універсальним.

Адже використовуючи рожеві тони в різних поєднаннях з іншими кольорами, можна підібрати чудовий макіяж під будь-який тип особи, який годиться для створення:

  • весільного романтичного образу нареченої;
  • макіяж для випускного балу;
  • щоденного використання в літні теплі дні;

Підбираємо відтінки рожевого

Рожевий колір має широку гаму відтінків – від прозорих акварельних, майже непомітних сіро-рожевих відтінків до насичених яскравих персикових тонів. Підбираючи макіяж треба враховувати все, навіть найдрібніші нюанси.

Наскільки ефектно і красиво він буде виглядати з кольором волосся, очей, при штучному освітленні і, звичайно, у святковій атмосфері.

Так, блондинкам варто віддати перевагу світлим, ніжним, майже непомітним тонам. А ось брюнеткам можна поекспериментувати з більш яскравими відтінками. Коричневі і русяве волосся відмінно виглядатимуть з тінями персикових квітів.

Що стосується очей, то слід враховувати наступні рекомендації.

Зеленооким і блакитнооким світлошкірим блондинкам краще дотримуватися холодних тонів рожевого. Карооким смуглянкам варто зупинитися на макіяжі в сіро-рожевих тонах, які підкреслять їх спекотний образ.

Дуже важливо враховувати, вибираючи макіяж в рожевих тонах час доби і, особливо, освітлення, яке буде навколо. Для денного образу переважніше використання матових тіней, ввечері ж набагато цікавіше виглядають більш насичені відтінки.

Підбираючи одяг, намагайтеся уникати монотонного світло-рожевого кольору у всьому. Це може повністю змастити образ, зробити його абсолютно невиразним. Краще вибрати наряд, який поєднує білу основу і теплу ніжну тональність у декоративному оформленні.

Весільний макіяж в рожевих з варіаціями тонах

Рожевий колір часто використовується для створення романтичного образу. Тому для підготовки наречених до весільної церемонії візажисти охоче застосовують весільний макіяж.

Наречені часто віддають перевагу ефекту макіяжу в рожево-блакитних тонах. Зазвичай для його створення досить мінімального набору тіней. Знадобляться тіні тільки рожевих, блакитних і білих квітів. Тіні краще наносити злегка вологим пензликом тому що, так вони лягають більш щільно і виглядають яскравіше. Для початку наноситься база для макіяжу, а після у внутрішній кут ока, трохи захоплюючи нижню повіку, білі тіні.

Потім інша площа покривається з допомогою пензлика ніжно-рожевими тінями, так щоб перехід між квітами був максимально плавним. За допомогою синіх тіней проводимо тонку стрілку на верхньому столітті.

Потім, використовуючи підводку, малюємо злегка підняту стрілку, що розширюється до зовнішнього кута ока, так щоб її кінчик залишався рівним.

Романтичний макіяж нареченої майже готовий. Залишилося взяти рожеву помаду і освіжити вилиці легким шаром пудри теплих відтінків.

Для випускних балів вважається ідеальним використання макіяжу в рожево-фіолетових тонах. Обов’язково потрібно початку процедури нанести на обличчя прозору базу, яка приховає всі недоліки підліткової шкіри і зробить її гладкою, після чого приходить час тональної бази. Сухим коректором вилиці підкреслюються, а центр виділяється світлим.

Верхню повіку рівномірно покривається рожевими тінями, чорною підводкою ретельно вимальовується лінія росту вій. Далі з допомогою фіолетових тіней, розтушованих по рухомому століття, закінчуємо використовувати тіні. Лише зовнішній кут ока сильно затемнюємо, а внутрішній виділяємо рожевим. Під бровами наноситься білий перламутр, вії фарбуються чорним і зверху наклеюються накладні. Останнім штрихом у створенні композиції є блиск для губ, нанесений на рожеву помаду.

Макіяж у рожево-коричневих тонах

Екстравагантний річний мейк-ап буде відмінно виглядати в яскравих сонячних променях і в сліпучому освітленні відкритих танцювальних майданчиків. Для його створення потрібно матова розсипчаста пудра, щоб шкіра обличчя була бархатистою. Коричневими тінями потрібно підфарбувати зовнішній куточок ока на обох століттях, надаючи їм легку округлість.

З допомогою бежевих тіней підкресліть форму брів. Закінчите композицію, використовуючи перламутрові з мідним відливом рум’яна і напівпрозорий мерехтливий блиск, наближеного до природного кольору.

Всі, простий і ефектний літній макіяж готовий. Можна сміливо виходити в люди і ловити їхні захоплені погляди.

Макіяж в рожевих тонах універсальний: вміло виконаний, він відмінно виглядає як на юних дівчат, так і на зрілих дам. Засвоївши його основні принципи, трохи поекспериментувавши, приміряючи цей мейк-ап на себе, сміливо використовуйте його сильні сторони.

Адже незалежно від віянь моди жіночність незмінно асоціюється з ніжністю, втіленням якої є відтінки рожевого.

Залишити коментар