Макіяж Кім Кардашьян: особливості виконання

Макіяж в стилі Кім Кардашьян вважається еталоном вже більше року. Його застосування допомагає зробити риси обличчя максимально ефектними, підкреслити і скорегувати розріз очей і виділити всі достоїнства.

Використання різних засобів і поєднання технік допомагає домогтися дійсно приголомшливого ефекту і створити ідеальний образ.

Невеликі особливості

Як і будь-який інший мейк-ап, макіяж Кім Кардашьян може бути як повсякденним, так і святковим. У будь-якому випадку «візитною карткою стилю є правильне скульптурування особи і акцент на очі.

Губи в повсякденному варіанті нафарбовані блисками і помадами нейтральних відтінків. У вечірньому макіяжі акцент робиться вже й на очі, і на губи.

Варто відзначити, що Кім має вірменські коріння. Вона яскрава представниця зимового кольоротипу, а тому її гама кольорів не підійде бледнокожим дівчатам. Зовнішність у Кім має високу контрастність і, як результат, вона і без мейк-апу виглядає досить ефектно.

Але правильно підібрані кольори і ефекти допомагають приховати дрібні недоліки і деталі.

 • У моделі на носі є невеликий горбик. Щоб її прибрати, візажист використовує хайлайтер з сріблястим мерехтінням.
 • На жирній шкірі використання праймера дозволяє «запечатати» тон і зробити його досить стійким. Але такі бази ускладнюють шкірне дихання і, як результат, вона починає виробляти більше шкірного жиру. Це призводить до появи чорних крапок і комедонов. Тому варто використовувати праймер тільки при нанесенні святкового макіяжу. У щоденному достатньо використання зволожуючого крему.
 • Якщо нанесення мейк-апу буде поєднуватися з укладанням, то її краще проводити вже після завершення роботи з особою. При укладанні на поверхню шкіри потрапляють частинки засобів для стайлінгу, що в результаті забирає час при її очищенні.
 • Не існує невідповідних кому-небудь квітів. Кожен колір має свій подтон і відтінок. Комбінуючи їх, можна створити гарний макіяж в будь гамі.

Правила тони

Одним з ключових моментів макіяжу Кім Кардашьян є правильне тонування шкіри. Її візажист зізнається, що на заходи доводиться використовувати велику кількість тонального засобу, щоб затонувати вуха, шию і декольте моделі.

Важливо: При нанесенні макіяжу і використання тонального засобу потрібно обов’язково приділяти час вухам. В іншому випадку вони будуть відрізнятися більш червоним тоном на тлі решти мейк-апу.

Тонування є одним з ключових моментів. Тільки на гарною, рівною шкірі будуть помітні основні акценти макіяжу. Щоб домогтися ідеально рівного тону, модель використовує щільні тональні текстури. Вони допомагають приховати невеликі недоліки.

Щоб підібрати тональний крем, пробу потрібно проводити на шкірі шиї, а не на зап’ясті – так відтінок буде виглядати максимально природно в загальному образі і не буде ставати причиною появи ефекту «маски».

Важливо: Прибрати кола під очима, якими часто страждає Кім, можна за допомогою нанесення освітлення на область під очима. Основна хитрість – нанесення у формі трикутника. Так візуально зменшується набряк і згладжуються затемнення.

Окремо варто виділити скульптурування шкіри. Використання бронзера та освітлення дозволяє підкреслити вилиці і приховати видимі недоліки. Але часто дівчата, прагнучи повторити макіяж Кім Кардашьян, допускають грубу помилку і набувають неправильний тон бронзера.

Підбір правильного тону – це ключове завдання в скульптурировании. Якщо все зробити правильно, то вийде створити природний ефект, без видимих смуг та розводів на шкірі. Як для сухої, так і для жирної шкіри краще всього підходять кремові текстури. Суху вони захищають, а на жирній добре розподіляються і виглядають природно.

Бронзер потрібно підбирати на підставі свого кольоротипу: холодним відмінно підійде бронзаторс сірим подтоном, а теплим – з персиковим. Якщо ж на шкіру теплого відтінку нанести холодний бронзатор, може вийти ефект неприродності.

Щоб скульптурування виглядало гармонійно, хайлайтер також варто вибирати за кольоротипом. Схема аналогічна бронзеру: холодним кольоротипам – сріблясте і біле мерехтіння, теплим – золотисте.

При нанесенні бронзера потрібно керуватися такими лініями:

 • вилиці;
 • лінія росту волосся;
 • крила носа;
 • область під бровами біля перенісся;
 • краю підборіддя;
 • під нижньою губою.

Останній акцент допоможе зробити губи візуально більше.

Цікавий факт: Для тонування Кім не використовує один колір тонального засобу – вона змішує мінімум 2 відтінку.

Макіяж очей

Макіяж очей Кім Кардашьян – це основний акцент в мейк-апі. Для його виконання її візажист ніколи не використовує один олівець або підводку – він завжди поєднує мінімум 2-3 кошти, щоб отримати гарний ефект.

Для досягнення виразності погляду макіяж очей Кім виконується в кілька етапів:

 1. Промальовування м’яким кайалом межресничного простору. Допомагає візуально зробити вії густішими, а погляд – виразнішим.
 2. Малювання стрілки. Тут зазвичай використовується дві підводки. Їх комбінування допомагає створити ефект бархатистості.
 3. Закріплення стрілки спеціальною пудрою. Додає глибини кольору і збільшує стійкість макіяжу.
 4. Наклеювання накладних вій. Незважаючи на те, що рідні вії Кім досить густі і красиві, для вечірнього мейк-апу вона використовує накладні вії. Їх застосування дозволяє додати погляду драматичності і спокусливості.

Кім часто використовує тіні її кольоротип передбачає застосування глибоких, насичених тонів. При повторенні її макіяжу варто особливу увагу приділити саме цьому аспекту. Ті тони, які добре виглядають на очах Кім, можуть виглядати вульгарно і старити дівчат з чистою європеоїдної зовнішністю. Тому тіні краще підбирати відповідно із власними параметрами зовнішності. Наносити їх можна вже з використанням технік візажиста Кім.

Макіяж губ

Губи – це найбільш хвилюючий акцент в макіяжі будь-якої жінки, і Кім Кардашьян не є винятком у цьому питанні. Для створення ідеального кольору губ, вона може використовувати до 5 відтінків помади за раз – це дозволяє зробити губи більш пухкими, ефектними і привабливими.

Акцент на губи Кім робить тільки в тих випадках, якщо наноситься вечірній макіяж, але все одно, ключовий акцент кожного її образу – це саме очі.

Важливо: В макіяжі акцент робиться тільки на очі, або на губи. Яскраві кольори на очах і губах створюють ефект «театральності» й виглядають дуже неприродно.

Для створення ідеального мейк-апу губ рекомендується перед початком нанесення косметики зволожити їх бальзамом – це допоможе зробити колір більш рівним. Використання більш світлого тону в центрі дозволяє зробити губи візуально пухлее і звабливіше. У повсякденному макіяжі не треба захоплюватися темним олівцем – цей прийом візуально старить обличчя і зменшує розмір губ.

Макіяж в стилі Кім Кардашьян виконати досить просто. При необхідності, можна з легкістю замінити бронзатор темними матовими тінями, а хайлайтер – навпаки, світлими. Пошук нестандартних рішень, часом, може призвести до виникнення нових віянь в макіяжі.

Залишити коментар