Лосини і легінси: в чому різниця?

Вибір одягу – важлива частина створення стильного образу. Сучасні модниці нерідко поповнюють свій гардероб зручними різновидами штанів, які можна надіти і на звану вечерю, і на веселий пікнік. Якщо ви хочете придбати лосини або легінси, спочатку розберіться, у чому різниця між цими предметами одягу, щоб не довелося розчаруватися в покупці.

Багато дівчат і жінки помилково вважають, що різниці між легінсами і лосинами немає. Дійсно, на перший погляд ці види брюк дуже схожі.

Але відмінності між такими предметами гардероба все ж існують. І вони настільки значні, що, зупинивши свій вибір на одному з них, можна довго і безуспішно шукати модель, відповідну вашим очікуванням: можливо, бажаними якостями володіють зовсім інші штани.

Лосини і легінси: 5 відмінностей

Отже, дуже хочеться доповнити красиву туніку або короткий френч облягаючими брюками. Що вибрати – або легінси лосини? Перш ніж прийняти рішення, ознайомтеся з характеристиками цих різновидів одягу, які багато в чому не збігаються.

  • Призначення

Спочатку лосини були частиною чоловічого костюма для полювання і верхової їзди, який виготовлявся зі шкіри лося або оленя. Як бачите, цей «історичний слід» назавжди закарбувався в їх назві. Лише у другій половині ХХ століття лосини стали виготовляти для жінок, використовуючи при цьому еластичну синтетичну тканину. Але «пружинисті» штани, які тепер можуть бути в гардеробі представників обох статей, як і раніше залишаються спортивним одягом, необхідної для тренувань і активного відпочинку.

Легінси – це підвид лосин, призначений тільки для представниць прекрасної половини людства. Вони доречні при формуванні повсякденного, ділового чи навіть вечірнього образу, але доставляють незручності, якщо надіти їх, вирушаючи у фітнес-клуб.

  • Кількість різновидів

Як правило, форма жіночих завжди однакова, тоді як легінси представлені кількома підвидами: джеггинсами, треггинсами, легінсами-капрі і т. д. Такі брюки можуть бути вигадливими, простими або класичними і істотно відрізнятися один від одного за кроєм.

  • Наявність «п’яти»

В лосинах, які є складовою спортивного стилю одягу, нерідко можна побачити «п’яткову зону» – спеціальний обідок, дозволяє добре зафіксувати штани на ногах, щоб під час бігу, присідань або інших вправ їх край не піднімався. Легінси не оснащуються «п’ятою», так як особливої потреби в їх щільної фіксації немає.

  • Однорідність матеріалів

Лосини максимально зручні, тому що скроєні без використання яких-небудь вставок. Завдяки цьому вони виглядають строго і чудово відтіняють більш яскраві елементи костюма. Думаючи над фасонами легінсів, дизайнери не ставили перед собою завдання порадувати шанувальниць спорту, тому штани такого виду можуть здивувати з’єднанням різних матеріалів, несподіваними комбінаціями, прикрасами у вигляді мережива, стразів, намистин або ланцюжків. Лосини прилягають до талії за допомогою міцної широкою або вузькою гумки, а легінси нерідко застібаються на блискавки, гудзики або кнопки, які одночасно служать прикрасою.

  • Тканини

Сучасні модні завжди шиються з еластичної синтетики. На цей факт відразу звертають увагу люди, які цікавляться, чим відрізняються легінси від лосин, адже перші можуть бути зшиті з бавовни, шкіри, шовку, сумішей натуральних і синтетичних волокон. Лосини дуже нагадують щільні колготки, а в легінси все ж легше дізнатися вузькі, облягаючі штани. Тому їх часто поєднують разом з короткими блузками. А ось таке з’єднання «дует» з лосинами виглядало б зухвало.

Звертаючись до продавця з проханням показати вам або легінси лосини, важливо пам’ятати, що різниця між цими облягаючими брюками. Якщо ви хочете придбати одяг, не поступається в зручності спортивного костюму, вибирайте лосини. А от бажання здивувати друзів на вечірці допоможуть реалізувати легінси. Нехай обрана модель підкреслить переваги вашої фігури і подарує відмінний настрій!

Залишити коментар