Літо — чи найкращий час для вивчення англійської мови?

Навчальний рік позаду. Попереду — літо, веселощі та ігри на свіжому повітрі. А ще вивчення англійської мови. Ось побачите: за це літо ваша дитина досягне блискучих результатів, якщо ви правильно організовуєте навчальний процес і заплануєте цікавий мовний дозвілля.

Особливості літнього навчання

Влітку вчити іноземну мову набагато легше, оскільки дитина не відчуває на собі інтелектуальних перевантажень, яким він схильний впродовж шкільних місяців. Поза школи діти інтелектуально розвантажені, тому вивчати мову їм психологічно комфортно і цікаво. Заняття можна планувати тоді, коли дитині найлегше вчитися (жайворонка — вранці, сові — після обіду), тому що розпорядок не залежить від шкільного розкладу.

Як краще спланувати вивчення англійської мови на літніх канікулах? У Preply підготували кілька варіантів.

Літні канікули у Великобританії

Британські університети, коледжі та школи пропонують програми для літнього відпочинку дітей-іноземців, віком від 7 до 20 років. Що отримує дитина, взявши участь в одній з таких програм? По-перше, можливість вивчати англійську, повністю занурившись в мовне середовище.

По-друге, кожна програма передбачає різні форми занять:

  • заняття спортом (верхова їзда, теніс, футбол, гольф, хокей на траві);
  • вивчення математики, історії, географії, природничих наук;
  • заняття мистецтвом (театр, танці, живопис, кінематограф, дизайн, фотографія, мода);
  • уроки лідерства, бізнесу, менеджменту і маркетингу.

Діти відвідують екскурсії, вивчають історію та культуру великої Британії, заводять нових друзів.

За 2 тижні таких канікул в залежності від обраної програми доведеться заплатити від 1900 до 5000$. Але якщо у вас є фінансова можливість, то ці вкладення окупляться з лишком.

Ось приклади навчальних закладів з річними програмами: Oxford Brookes University, Chelsea Independent College, King edward’s School Witley.

Відпочинок у літньому таборі з вивченням мови

Канікули в британській школі вам не по кишені? Не турбуйтеся!

Вітчизняні дитячі табори з вивченням англійської мови теж пропонують захоплюючі програми. Крім занять діти ходять в походи, купаються в річці, беруть участь у спортивних змаганнях і займаються творчістю.

Таким чином вони отримують нові знання і повноцінний літній відпочинок на свіжому повітрі — з іграми, посиденьками біля вогнища, змаганнями і сміхом. До речі, вартість відпочинку у таких таборах помірна. 2-тижнева зміна коштує від 500 до 1000$ в залежності від умов проживання і програми навчання.

Заняття англійською з репетитором по скайпу

Ви запланували сімейний відпочинок на морі, на дачі або в селі у бабусі? В цей план чудово вписуються регулярні заняття мовою. Як? Знайдіть хорошого репетитора, який викладає англійську по скайпу.

Для уроків на море або на дачі знадобиться тільки комп’ютер та інтернет. При цьому важливо зробити правильний вибір викладача.

Як знайти ідеального вчителя? На платформі Preply. Виберіть фільтр «Англійська для дітей та підлітків» або «Англійська для малюків». Перегляньте дані про освіту та досвід, почитайте відгуки учнів. Ну а остаточне рішення приймете після пробного уроку.

Вартість уроку на Preply стартує від 2$ і в середньому складає 15$. Таким чином, середня ціна за 2 тижні уроків 3 рази в тиждень — 90$. При цьому тьютором може стати навіть викладач британського коледжу! І тоді у вашого сина або дочки дійсно вийде справжнє англійське літо.

Можуть замінити репетитора інтернет-ресурси?

Деякі вважають, що в наш час без вчителів взагалі можна обійтися: стільки онлайн-платформ для вивчення іноземних мов, сайти з іграми, вправами на граматику та вимову, фільми, серіали, ток-шоу…

Використання інтернет-ресурсів сприятливо позначається на прогресі вивчення мови. Це вірно, є лише одне «але».

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) провела дослідження впливу нових технологій на рівень знань учнів.

Результатом став висновок, що першорядне значення має кваліфікація вчителя і його методика викладання. Як виявилося, незважаючи на можливості інтернету, діти воліють навчання з вчителем.

Це цілком зрозуміло: вчителю можна задати питання, якщо матеріал незрозумілий, і отримати вичерпну відповідь. А ще кращий стимул навчання — похвала за успіхи. Як думаєте, що приємніше: похвала робота або живої людини?

Як бачите, у вивченні мови перше місце слід виділити живому спілкуванню і занять з репетитором, а інтерактивні платформи стануть хорошими допоміжними засобами.

Восени, коли ваша дитина повернеться в школу, він легко напише твір «Як я провів літо» англійською мовою. Різниця між його рівнем англійської в минулому навчальному році і поточному буде величезною.

Чому? Тому що ви потурбувалися про те, щоб він як слід відпочив, набрався сил і провів час з користю!

Залишити коментар